Tutejsi lekarze

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Edyta » 27 Aug 2006, 20:55 Tutejsi lekarze

Czy ktos z Was ma jakies przyjemne doswiadczenia z tutejszymi lekarzami??Bo jak do tej pory slysze przewaznie same negatywy,wiec jesli mozna napiszcie o swoich pozytywach (negatywy tez chetnie poczytam):-)
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 28 Aug 2006, 14:24 Re: Tutejsi lekarze

Chciala bym sie podzielic moja opinia na temat lekarzy (zwlaszcza jednego polaka :mad: ) Historia ta miala miejsce okolo pol roku temu. Wybralam sie do Medical Center po tabletki antykocepcyjne, przy rejestracji okazalo sie ze mam wizyte z polskim lekarzem. Ucieszylo mnie to, lecz nie na dlugo... po wejsciu do gabinetu pan doktor mnie zmierzyl i glupio sie usmiechnol. Nasza rozmowa byla prowadzona w jezyku polskim teraz to moze i tego zaluje (trzeba bylo oficjalnie po angielsku). Poprosilam go o tabletki i wtedy on zaczol mi prawic kretynskie moraly i pouczenia na temat chrob wenerycznych i tego ze tabletki nie wystarczaja ze nalezy stosowac rowniez gumki przy wielu partnerach itp. Wyprowadzil mnie totalnie z rownowagi, wstalam wzielam recepte i powiedzialam co o tym mysle. Zwlaszcza ze bylam 2 miesiace przed slubem a moj aktualny maz byl moim patnerem przez ostatnie 2 lata. Poczulam sie jak k... :mad: z pod latarni. Zreszta tak mnie potraktowal bo wyraznie to bylo skierowane de mnie. Zabawne jest to ze jak czlowiek ladnie sie ubiera (nie bylam ubrana wyzywajaco), maluje i nie wyglada jak paszczur to odrazu musi pracowac w najstarszym zawodzie swiata. Czemu ten lekarzyk nie skupi sie na angielkach ktore puszczaja sie na prawo i lewo od 14 roku zycia i srednia partnerow sexualnych to 20. Naprawde sie wkurzylam i to byla moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Co do angoli, murzynow i hindusow nie mam nic sa bardzo sympatyczni. Zawiodlam sie na wlasnym rodaku :sad: Mam nauczke na przyszlosc.
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 28 Aug 2006, 15:51 Re: Tutejsi lekarze

No to rzeczywiscie:-(Ci sie lekarz trafil i to najgorsze ze czlowiek zadowolony bo moze w swoim jezyku pogadac a tu :shock:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE