Potrzebuje waszej opini-niemowle neurolog

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...
witam wszytskich szukam kogos z podbonym doswiadczeniem do mojego, nie pamietam kiedy bylam bardziej bezradna. Otoz chodzi o mojego 9 miesiecznego maluszka podejrzewam u niego wzomozone napiecie miesniowe wszytskie symptomy sie zgadzaja, bylam u 3 roznych gp uwazaja ze maly rozwija sie prawidlowo nie mam juz sily im tlumaczyc ze przebywam z dzieckiem 24/7 i wiem ze cos mu dolega i ze najlepiej jakby go obejrzal neurolog, jednak nie chca dac skierowania, prosze poradzcie mi co mam w takiej sytuacji robic do Polski nie mam mozliwosci sie udac bo wiem ze tam szybko bym sie dowiedziala czy moje przypuszczenia sa sluszne. prosze o jakies rady,moze znacie jakiegos polskiego neurologa?
Z gory dziekuje
pozdrawiam

schmitteczka28
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 30 Apr 2015, 10:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by brawo21 » 7 Apr 2017, 09:26 Re: Potrzebuje waszej opini-niemowle neurolog

Hej. W londynie jest neurolog Bartłomiej Piechowski. Ale niewiem czy to jest doktor od takich malych dzieci. Ale powiem ci tylko tyle ze korzystalem na westbromie z polskiego dentysty i nie jestem zadowolony. Innym razem korzystalem tez na westbromie z lekarza prywatnego dla dzieci i tez tylko kase wziela a nic nie pomogla. Mam taka opinie prywatna ze dobry lekarz i mechanik samochodowy by z polski nie wyjechali bo poco. Jesli ktos jest mistrzem w tym fahu to w polsce zyje na eysokim poziomie. Same partacze wyjechaly.oczywiscie to jest tylko moja opinia. Opisalbym jak wyleczylem mojego synaz kaszlu dlugotrwalego ale niechce sie rozpisywac.

brawo21
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 2 Dec 2012, 10:44
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Witaj,ja bym Ci radziła poszukać polskiej rehabilitantki od niemowlaków,lub nagraj filmik jak dziecko się zachowuje i wyślij na konsultację do Polski do neurologa lub neonatologa.Dobra rehabilitantka zna się na tym.

Byłam w Polsce na konsultacji,synek miał niewielkie wzmożone napięcie w pleckach i osłabione w mięśniach brzuszka,ćwiczenia pomogły i jest poprawa.

magdam151280
Początkujący
 
 
Posts: 27
Joined: 20 Mar 2013, 08:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE