Haluksy

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by robson73 » 11 Aug 2015, 17:24 Haluksy

Potrzebuje pomocy rady odnosnie halluksa mam go na lewej stopie juz prawie dwa tyg biore leki ktore dali mi w GP i nic bol jest spory chodzic jest trudno a pracowac trzeba. Moze ktos wie o jakiejs polskiej poradni chirurgicznej lub gdzie moge sie z tym zglosic zeby szybko to zoperowali z gory dzieki za pomoc ...

robson73
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 9 Aug 2015, 12:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 12 Aug 2015, 08:33 Re: Haluksy

Wroc do gp oni zawsze pierw probuja lekami , jezeli leki nie dzialaja to zazwyczaj przeprowadzaja zabieg usuniecia tego
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by STIF14 » 12 Aug 2015, 09:42 Re: Haluksy

STEFAN
User avatar
STIF14
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 19 Jan 2007, 22:53
Location: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by chudytcv » 12 Aug 2015, 10:27 Re: Haluksy

Moze zamiast isc pod skalpel najpierw sprobuj z aparatem korekcyjnym :D
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw= ... x&_sacat=0
Mysle ze na poczatek to mniej inwazyjne rozwiazanie jest lepsze i stosunkowo niedrogie. Pozdrawiam

chudytcv
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 12 Aug 2015, 10:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Betty » 12 Aug 2015, 20:25 Re: Haluksy

Po pierwsze czy to na pewno jest halluks?,,mam na stopie haluks''napisales....???? ;)
po drugie znam ludzi ktorzy chodza z tym przez lata, ale jezeli Cie boli to wnioskuje ze jest juz sporawy i mozna byloby go zooperowac, zadne wkladki korekcyjne juz Ci nie pomoga, jednakze to lekarz musi obejrzec i zdecydowac.
po trzecie idz do GP i powiedz ze Cie bardzo boli, nie mozesz spac w nocy, chodzic itd.
a)GP zobaczy i oceni wielkosc.
b)skieruje Cie do szpitala ktory sam sobie wybierzesz
c)zrobiá Ci rtg i oceni specjalista w jakim stopniu paluch jest odksztalcony i jak duza jest ta kosc
d)jezeli uzna za konieczne to Ci wytna kosc i wyprostuja paluch.
e)operacja jest w znieczuleniu i masz potem tylko maly szef, ale...troche bedziesz unieruchomiony wiec zapomnij na jakis czas o pracy, dostaniesz specjalny bucik ortopedyczny i srodki przeciwbolowe.
to tyle w temacie.
Jezeli ktos ma pytania to jako doswiadczona osoba ktora pozbyla sie tego paskudztwa moge cos podpowiedziec, operowalam halluksy kilka lat temu tutaj i z efektu jestem zadowolona moge chodzic w klapkach i nosic szpilki. Aha w moim przypadku halluksy odziedziczylam po przodkach i ktos po mnie tez je odziedziczyl. ::stop::
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 May 2007, 08:04
Location: pól godziny od centrum
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by robson73 » 13 Aug 2015, 11:37 Re: Haluksy

hey dzięki bardzo za podjęcie tematu i rady, wydaje mi się że wstrzymam się na razie z operacją bo wygląda dosyć poważnie widziałem na youtube...ponieważ to zgrubienie nie jest jeszcze takie duże postaniowiłem zastosować wpierw taki specjalny aparat silikonowy kupiłem już go na Ebayu jeżeli nie pomoże to pod nóż go wtedy... jeszcze raz dzięki pozdro robson

robson73
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 9 Aug 2015, 12:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to ZDROWIE