Stomatolog na NHS gdzie dobry?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by anetorh » 4 May 2015, 23:40 Stomatolog na NHS gdzie dobry?

Witam,
czy możecie podpowiedzieć mi gdzie znajdę dobrego stomatologa na NHS?
West Bromwich, Birmingham, Tipton okolice tych miejsc..
Słyszałam, że niezły jest na Tipton koło Victoria Park ale nie wiem ile w tym prawdy. Był ktoś może?
A może ktoś inny?

Sprawa jest dosyć pilna, chodzi o plombę (niestety po kanałowym, i kawałek zęba mi się wykruszyło :().. Do PL przez dłuższy czas się nie wybieram więc niestety odpada tam dentysta.

anetorh
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 7 Sep 2013, 12:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by rocky1987 » 5 May 2015, 21:20 Re: Stomatolog na NHS gdzie dobry?

Stomatolog na Tiptonie , Victoria Road, moge polecic , ale dentyste ktory przyjmuje na pierwszym pietrze,nie pamietam jak sie nazywa, natomiast od pana dentysty(sadysty) z parteru lepiej trzymac sie z daleka ;)

rocky1987
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 13 Mar 2015, 19:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 6 May 2015, 07:15

Bhandal dental practice chyba jest na Victoria road podobno dosc dobre opinie ma.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by anetorh » 8 May 2015, 11:45 Re: Stomatolog na NHS gdzie dobry?

rocky1987 ja byłam tam kiedyś na chwilę tylko i na dole przyjmował Azjata... A ten o którym mówisz to anglik, czy ma jakąś inną "narodowość"? Żeby łatwiej było stomatologa wybrać i nie trafić na sadystę a tak naprawdę na konowała, który zrobi większy problem :).
Chodzi mi o stomatologa, który rzeczywiście potrafi robić co należy... wyjmie starą plombę, oczyści ząb, założy nową i zabuduje ząb tak aby nie było widać, że coś się wcześniej wykruszyło...Bo wykruszyła się nie tylko plomba ale również kawałek zęba... Zęby po kanałowym są kruche i niestety poszedł mi również kawałek zęba :(

anetorh
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 7 Sep 2013, 12:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michal8 » 8 May 2015, 19:23 Re: Stomatolog na NHS gdzie dobry?

Ja korzystałem niedawno z usług stomatologa na West Bromwich High Street i jestem zadowolony. Nie z polskiego gabinetu (nie wypowiem się bo nie byłem), tylko z tego po drugiej stronie ulicy. Mają umowę z NHS, także wszystko było robione bezpłatnie. Miałem podobne przygody jak anetorch, ale zmartwień (bynajmniej nie zębów) się po tamtych kilku wizytach pozbyłem :)
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mik247 » 10 May 2015, 04:36

Ja właśnie korzystam z usług polskiej stomatolog na West Bromwich (prywatnie),na razie nie wiem jakie będą rezultaty bo byłem dopiero raz. Zobaczymy
Może ktoś był już tam i ma już opinie,to chętnie poczytam.
User avatar
mik247
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Joined: 4 Jan 2010, 16:03
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mik247 » 30 May 2015, 19:05

A to już musisz zadzwonić i zapytać.
User avatar
mik247
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Joined: 4 Jan 2010, 16:03
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MaxiElis » 13 Jul 2016, 07:59 Re: Stomatolog na NHS gdzie dobry?

Ja zawsze staram się jakoś tak zaplanować wizyty, żeby w Polsce jednak skontrolować i ewentualnie wyleczyć, jeśli coś się dzieje. Zawsze to taniej wychodzi, a jak się regularnie odwiedza stomatologa i dba się o zęby, nie ma za bardzo ryzyka, że coś naraz zacznie boleć. Jeśli ktoś jeździ w okolice Warszawy, mogę polecić niedrogą i dobrą klinikę Impladent. Zawsze byłam zadowolona z ich usług.

MaxiElis
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 12 Jul 2016, 13:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE

cron