Ganglion

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Luiza » 18 Apr 2015, 15:25 Ganglion

Jak w tytule, czy miał tu ktoś usuwany ganglion?
Przez cudowną służbę zdrowia i leczenie paracetamolem, bez badań, posypały mi się stawy. Musiałam pojechać do Polski, żeby wreszcie zrobić badania i dowiedzieć się co mi jest i zacząć się leczyć.
Miedzy innymi zrobił mi się ganglion na nadgarstku. Ogranicza mi ruchy ręki i jest bolesny wiec muszę się go pozbyć. I nie wiem czy czeka do następnej wizyty w Polsce czy ryzykować tu? Niby to prosty zabieg, ale jak mi potną nerwy tutejsi znachorzy, to będę miała niedowład ręki.

Jakieś opinie?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 18 Apr 2015, 17:28 Re: Ganglion

moze najpierw go odessaj zamiast odrazu wycinac

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 21 Apr 2015, 12:33 Re: Ganglion

Jezeli bardzo Ci ciazy, to moze skonsultuj z lekarzem i cos z nim zrob, ale na wlasnym przypadku chyba radzilabym przeczekac. Ja mialam ten problem ok rok czasu - Ganlion sie pojawial i uniemozliwial mi uzywanie lewej dlowni, po jakims czasie znikal i pojawial sie znowu. Jak odciazylam go i zaczelam dac o to, zeby go nie obciazac wchlonal sie i od kilku lat nie ma po nim sladu.
Czytalam takze, ze one nawet po wycieciu potrafia wracac.
Czasem nasz organizm sam sobie pomaga najlepiej. Wystaczy go posluchac.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0


Return to ZDROWIE