Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

Female PostNapisane by anka1999 » 15 Oct 2014, 17:43 Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Witam Wszystkich :)

Mam pytanie --> Czy wie ktoś gdzie można kupić suszoną pokrzywę ?

Przyjechalam w kwietniu do Angli i zaczeły mi bardzo wypadać wlosy ( w Pl troche tez wypadaly ale nie aż tak ) i zrobily sie bardzo suche , plączą się i nie chcą sie układać . Stosuję maseczkę z drożdzy , Olejek Migdalowy , Maske majonezową i biorę drożdzę w tabletkach i każdego dnia jest coraz gorzej i widać przerzadzenia :( . Może to wina wody ? Zna może ktoś jakieś skuteczne sposoby na wypadanie wlosów , porost . Boję się że za niedługo zostane łysa . Dodam ,że jestem nerwowa i byle co mnie denerwuje , mam duzo stresu możliwe ,że wina lezy w tym . Nie wiem co mam robić Help ! :(

anka1999
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 19 Sep 2014, 14:00
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Oct 2014, 19:16 Re: Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Zamiast eksperymentowac, wybierz sie do lekarza. Nadmierne wypadanie wlosow nie jest normalne. Badalas kiedys sobie tarczyce?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by s_virus » 15 Oct 2014, 19:32 Re: Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Napar ze skrzypu polnego do picia naturalnie, tylko nie licz na efekty w tydzień. W polskich sklepach powinnaś bez problemu dośtać. Jak nie to zawsze możesz kupic na syjonistycznym targu:
Code: Select all
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Equisetum+arvense&_sop=15


Niemniej proponuję zacząć od głębokiego relaksu.
User avatar
s_virus
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 22 Feb 2014, 08:51
Reputation point: 15
Neutralny
Top
0


Return to ZDROWIE