Wypadek

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by usiek20 » 2 Mar 2014, 15:38 Wypadek

Witam, nie wiem gdzie umieścić temat a potrzebuje pomocy co robić

Pracuje na magazynie, Aldridge, w Firmie N R Evans. Około godziny 21:35 dnia 1.03.2014 podczas rozładunku ciężarówki, gdy podnosiłem tzw. belkę zapezpieczającą ("bar") spadła mi na głowę metalowa część tzw. "cup" lub "konnica", mam rozcięty lewy łuk brwiowy, 30 minut od zdarzenia byłem w szpitalu w walsall zawieziony przez znajomego z pracy, rana została zaszyta. Co mam lub mogę zrobić żeby sprawa nie została, że tak powiem zapomniana? :?
User avatar
usiek20
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 2 Mar 2014, 15:35
Location: Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 2 Mar 2014, 19:34

Miej pewnosc ze caly wypadek jest wpisany w accident book.

No i teraz pozostaje pytanie czy robiles wszystko zgodnie z procedura ... Wiem smiesznie to brzmi ale tak tu niestety jest...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by usiek20 » 3 Mar 2014, 10:58 Re: Wypadek

Generalnie sytuacja wygląda teraz tak:
Wpisane zostało wszystko w Accident Book, oczywiście w mojej obecności,
co do procedur nie do końca wiem o co chodzi :?:
Rozmawiałem z managerami z agencji i z firmy, dzisiaj muszę iść ponownie do szpitala bo mam tzw. powikłania, o czym też rozmawiałem z managerem. Dostałem numer do ACE insured, z best connection, zadzwoniłem tam oczywiście po straceniu kilkunastu minut i pieniędzy na infolinie dowiedziałem się od nich tyle, że mam napisać na ich mail, aplikacje czy też tzw. claim,
Co powinien taki claim zawierać konkretnie prócz moich danych tj. insurance,imie nazwisko i dokładnego opisu zdarzenia, i czy jest coś jeszcze co powinienem zrobić o czym nie zostałem poinformowany ?
User avatar
usiek20
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 2 Mar 2014, 15:35
Location: Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 3 Mar 2014, 13:59 Re: Wypadek

Moze to jaka pomoc otrzymales w szpitalu oraz dane, gdzie I o ktorej Ci tej pomocy udzielono. Jesli masz powiklania I wymagasz dalszego leczenia beda tez prosic o dane lekarza.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by jadzia » 20 Sep 2014, 18:02 Re: Wypadek

Usiek
mysle, ze do tej pory poradziles juz sobie z wszystkimi formalnosciami, ale chcialabym abys napisal jak dlugie miales zwolnienie chorobowe I czy zglosiles te sprawe do biura prawnego w celu uzyskania odszkodowania /chociazby za cierpienie i ew.utrate dochodow/
pozdrawiam

jadzia
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 15 Jan 2009, 13:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by usiek20 » 23 Sep 2014, 07:59 Re: Wypadek

Dali mi jeden dzień wolnego (bo musiałem iść do szpitala z powikłaniami), popracowałem 2tygodnie i mnie zwolnili pod pretekstem że nie daje rady pracować od czasu wypadku* (porażka).
Sprawa poszła o tyle że mam prywatnego adwokata bo ktoś mi tam polecił... teoretycznie muszę się z nim skontaktować czy cośkolwiek wiadomo w tej sprawie, byłem w szpitalu na przymusowym badaniu (MRI) gdzie na wyniki też czekam już 4tygodnie a dzwoniłem do szpitala i mówią że wyślą mi list jak będzie wszystko gotowe, generalnie to tak to się ciągnie że sprawa zostaje zaniedbywana bo po prostu nie ma czasu tego wszystkiego pilnować i dzwonić.
User avatar
usiek20
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 2 Mar 2014, 15:35
Location: Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jadzia » 23 Sep 2014, 18:21 Re: Wypadek

Witaj ponownie,
Z tego co wiem, to sprawy o odszkodowanie wloka sie latami, ale prosze nie odpuszczaj /bo na to licza/
Z tego co piszesz wnioskuje, ze nadal jestes na zwolnieniu. /Kto ci dal skierowanie na badanie?/
Jesli masz juz zakonczone leczenie, to ponaglij adwokata, a jesli leczysz sie nadal, to niech drza, /bo to beda kwoty!!!/
Wspolczuje, jestem przekonana, ze masz dobrego adwokata.
pozdrawiam

jadzia
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 15 Jan 2009, 13:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE