Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by vanilia » 12 Jan 2014, 15:46 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

anirad, a jak znaleźć takie sklepy? Masz może jakieś namiary?
GIWI, dostałam już książki, o których pisałaś i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażniem. Naprawdę warto je przeczytać. Narazie kończę "Uleczyć nieuleczalne" czyli zaczęłam od końca :), jednak naprawdę przemawia do mnie ta książka. Stosujesz się do jego zasad? Ja powoli się przekonuje, soki pije codziennie i właśnie zaczęłam kuracje cytrynami :). Ach i już 5ty dzień nie jem mięsa i dobrze mi z tym, choć nie wykluczę go całkowicie może tak dwa razy w m-cu sobie pozwolę :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
1

MalePostNapisane by anirad » 12 Jan 2014, 16:01 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

https://maps.google.co.uk/maps?q=balsal ... CAoQ_AUoAg

to sklepik niedaleko Solihull

drugi ktorego uzywam ( maja tez domowe pieczywo, wedliny, itp)

https://maps.google.co.uk/maps?q=balsal ... CAoQ_AUoAg
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
4

FemalePostNapisane by vanilia » 12 Jan 2014, 16:02 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

anirad, a mógłbyś podać adres bo jak klikam to mi nic nie wyskakuje
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 12 Jan 2014, 16:26 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

ok, sorry, linki nie dzialaja. Pierwszy jest na trasie Balsall Common - Solihull, na drodze A452 ( Kenilworth rd. przy zjezdzie w Wootton Lane. - przy samej drodze, latwo widoczny.

drugi jest przy School rd, zaraz przy skrzyzowaniu z Dyers Ln na trasie Hockley Heath i Cheswick Green ( 495 School Rd, Hockley Heath, Solihull B94 6RP)
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 12 Jan 2014, 20:09 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

Dzięki wielkie ;) a nie wiesz czy mają może strony internetowe i czy mają dostawy do domu? Ostatnio korzystam z abel&cole i są ok, ale jie wszystko mają więc rozglądam się za jakimś innym sklepem. Pamiętasz może jak się te sklepy nazywają?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 12 Jan 2014, 20:18 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

ten z piekarnia to Wedges Bakery
ten niedaleko mnie w Balsall nazwy nie ma ;-), to warzywniak wygladem przypominajacy PRLowskie sklepy ale warzywka i owocki zawsze dobre
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 13 Jan 2014, 09:52 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

vanilia, Tez jestem szczesliwa majac te ksiazki w domu, poniewaz takiej ilosci receptur nie da sie zapamietac. W razie tabletki nie pomagaja na jakies dolegliwosci, wtedy mozna siegnac po cos innego, by ratowac sie. Ja skupilam sie na chorobach ,ktore sa w rodzinie i wsrod znajomych. Scanowalam receptury i wyslalam emailem zainteresowanym, a co zrobia to ich decyzja. Przejawiaja wszyscy wielkie zainteresowanie, jesli slysza o recepturach w leczeniu astmy, arytmii....

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 16 Jan 2014, 13:06 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

GIWI, też tak zrobiłam. Rozdałam znajomym przepisy, a mamie i szwagierce kupiłam te książki żeby mogły całość przeczytać. Bardzo Ci dziękuje za informacje o tych książkach. Mam nadzieje, że w mojej rodzinie uda się uleczyć nieuleczalne :) . Jeśli chodzi o mnie to soki piję codziennie. Całkowicie zmieniłam jadłospis. Nawet mój mąż zaciekły mięsożerca stwierdził: "Wiesz Kochanie kiedyś pęto kiełbasy to mi mało było, a po Twoich sałatkach jestem najedzony i nie czuję ciężkości na brzuchu" - taki mój osobisty sukces :D
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by maskarr » 24 Jan 2014, 09:20 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

owoce, warzywa, ryby i duzo wody + do tego odpowiedia porcja cwiczen ;) polecam

maskarr
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 15 Jan 2014, 10:30
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 24 Jan 2014, 10:07

No to co zrób jakis skan książki wrzuć na forum i będziemy mieli zdrową Polonię w bham przynajmniej :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 24 Jan 2014, 11:20 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

Thomas, sprawdź priva :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 24 Jan 2014, 15:56 Re: Picie sokow z warzyw to droga do zdrowia

Thomas, te ksiazki maja chip, czyli autor dba ,aby otrzymal procent od sprzedazy kazdej ksiazki i zeby nie bylo kopiowania. " Droga do zdrowia" kosztuje 7 £, wiec stac Cie na tyle i dowiesz sie duzo. Nie chce miec klopotow z powodu nielegalnego kopiowania.

Dodano: -- 6 wrz 2014, 21:00 --

Czy wiecie ,ze
mozna wyleczyc zoltaczke wszczepienna, ktora zaraza sie wiele osob w czasie operacji w szpitalu lub po przypadkowym ukluciu zainfekowana igla/ dotyczy to pielegniarek w szpitalu/. Slyszelismy w Pl o wielu pozwach do sadu o odszkodowanie z tego tytulu.Na ten rodzaj infekcji lekarze nie posiadaja leku, a prowadzi do raka watroby.
Otoz lekarze w Klasztorze Bonifratow w Lodzi , ul Kosynierow Gdynskich przepisuja zestaw ziol, ktore skutecznie wylecza te chorobe. Z mojego otoczenia 2 bliskie osoby w ten sposob wyleczyly sie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE