Wybielanie zębów na koszt NHS

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by malpa3000 » 5 Nov 2013, 09:50 Wybielanie zębów na koszt NHS

Witam, może ktoś coś wie na temat wybielania zębów na koszt NHS. Już niedługo kończy mi się maternity card, na którą miałam recepty i mogłam się leczyć u dentysty za darmo. Chciałbym wybielić sobie zęby, ale mój dentysta powiedział, że oni są oddziałem prywatnym i niestety muszę zapłacić. Doradził mi, żebym spytała się w oddziałach państwowych NHS. No właśnie jak znaleźć takie przychodnie dentystyczne? Czy są one tylko w szpitalach?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 5 Nov 2013, 11:59 Re: Wybielanie zębów na koszt NHS

Nie slyszalam by wybielali zeby na nhs gdziekolwiek
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dana79 » 5 Nov 2013, 13:42 Re: Wybielanie zębów na koszt NHS

Zazwyczaj tacy dentysci maja napisane na szyldach nhs, mozna poszukac u wujka google tam tez powinni byc. Gdzies slyszalem od kogos ze jest mozliwe wybielenie zebow ale trzeba to detyscie dobrze wytlumaczyc ze sie nie czujesz komfortowo nie usmiecjasz sie itp i ciezko ci isc do pracowawcy w takim stanie bo sie wstudzisz.

dana79
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Joined: 23 Sep 2013, 10:33
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewanowakowska » 5 Nov 2013, 15:09 Re: Wybielanie zębów na koszt NHS

Wybielanie zebow z nhs? jesli masz karte to przysluguje ci darmowe leczenie i leki...ale wybielanie to zabieg kosmetyczny wykonywany odplatnie. Wybielanie nie jest drogie, mozna rozlozyc platnosc na 2 czasem 3 raty.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 3 Feb 2012, 17:33
Location: Walsall
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malpa3000 » 7 Nov 2013, 12:07 Re: Wybielanie zębów na koszt NHS

Na pewno można po ciąży, trzeba tylko trafić na odpowiednią placówkę. Czasami jest 100% refundowane a czasmi trzba np. 50% samemu zapłacić.

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 7 Nov 2013, 16:20 Re: Wybielanie zębów na koszt NHS

Can you have your teeth whitened on the NHS?

You can only have your teeth whitened on the NHS if there's a medical reason for it. For example, this might be to lighten teeth that have discoloured because the nerve has died.

Otherwise, teeth whitening by a dentist or other dental professional can only be done privately because it’s considered to be a cosmetic treatment. Costs vary and, as a general rule, laser whitening is more expensive than professional bleaching.

i tyle w tym temacie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE