Kłopoty z sercem

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by eMmmmm » 11 Oct 2013, 23:22 Kłopoty z sercem

Witajcie
Mam pytanie, czy ktoś zna jakiegoś kardiologa w Dudley?? Bo mój mąż ma problemy z sercem i lekarz w PL stwierdził ze może być to nerwica serca ale nic wiecej, gdyż zaraz sie przenieśliśmy do UK. Odwiedziliśmy juz tutaj 3 przychodnie w Dudley i widząc podejście lekarzy do tego typu rzeczy, zreszta jak do wszystkiego, ciężko jest nam znaleźć fachową pomoc. Czy ktoś z was ma jakieś pomocne informacje chociażby miedzy innymi gdzie jest angielski dobry lekarz?? :))
Pozdrawiam

eMmmmm
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 11 Oct 2013, 21:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 12 Oct 2013, 19:32 Re: Kłopoty z sercem

jezeli problem sie powtarza to chodzic do GP... tak dlugo, az da skierowanie. chociaz jesli to typowa nerwica serca to za wiele zrobic nie mozna, tzn uspokoic sie przede wszystkim ;) leki uspakajajace i tyle (tego Wam lekarz w PL nie powiedzial?).
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by eMmmmm » 14 Oct 2013, 05:10 Re: Kłopoty z sercem

Dzieki za pomoc, ale nie stety obawiam się że długa droga przed mami to chyba że sami bedziemy szukać na własną rękę jakiegoś kardiologa. Wiesz sam odpoczynek to oczywiście dużo ale też nie wszystko, mój mąż rok temu miał zapalenie mięśnia sercowego więc napewno przydałyby się jakieś badania a tutaj nie chca dawać cie na takie badania, to chyba ze juz coś sie dzieje i najcześciej jest to interwencja szpitala :/

eMmmmm
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 11 Oct 2013, 21:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by potatos » 14 Oct 2013, 17:34 Re: Kłopoty z sercem

serce to nie zarty.gdy maz zle sie czuje wolaj pogotowie. Przebadaja od gory do dolu , szczegolowo.Tak bylo z moim synem -oparl sie w szpitalu na West Bromich. skonczylo sie na zalozeniu stenta, lezal 4 dni , w tej chwili jest pod intensywna opieka kardiologiczna w szpitalu i w swojej przychodni.

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by artek1047 » 14 Oct 2013, 23:08 Re: Kłopoty z sercem

Wyszukaj sobie na googlach, nhs ma duzo specjalistow z kazdej dziedziny, ale gdzies widzialem ogloszenie-reklame, chyba na bham.pl o polskich lekarzach w Birmingham, i jestem pewien ze byl tam kardiolog. Zajrzyj na te reklamyco sie wyslwietlaja na glownej stronie, jak nie to googluj. Zdrowia dla meza
User avatar
artek1047
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 16 Dec 2011, 20:53
Location: Darlaston
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by potatos » 15 Oct 2013, 08:42 Re: Kłopoty z sercem

eMmmmm nie napisalam wszystkiego w poprzednim poscie. Takie sensacje przezywal moj syn i tez zostalo zlozone na karb nerwicy, nerwobolow(34 lata zycia syn) a skonczylo sie zawalem serca !Prosze niech maz nie lekcewazy objawow! mam w tej chwili sama do siebie pretensje - ze zlekcewazylam klucia z tylu plecow , nagle pocenie sie ,oslabienie, brak pelnego oddechu cala piersia..Gdy czuje sie zle ----naprawde wzywaj pogotowie.

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by eMmmmm » 15 Oct 2013, 17:15 Re: Kłopoty z sercem

Tak ma dokładnie te same objawy pieczenie w kladce piersiowej, uderzenia gorąca, promieniujące bóle, bywał taki czas ze czesto dzwoniliśmy po pogotowie, ale jak tylko przyjeżdżało to wszystko wracało do normy. Masz racje i ja jestem tego samego zdania że serce to nie żarty ale sami wiecie jak tu jest z lekarzami.. Mam jednak nadzieje że w końcu znajdziemy normalnego lekrza który nam pomoże :/

eMmmmm
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 11 Oct 2013, 21:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Oct 2013, 19:26 Re: Kłopoty z sercem

eMmmmm, w takim razie jak pisalam powyzej tak dlugo chodzcie do GP, az maz dostanie skierowanie do kardiologa. A wogole GP jakies leki przepisal, cos stwierdzil? Moze macie jakis problem z komunikacja (jezyk)? Kurcze, kazdy lekarz odpowiada za to co robi, wiec dziwi mnie takie lekcewazenie :roll:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by eMmmmm » 15 Oct 2013, 22:09 Re: Kłopoty z sercem

Wiesz ..mój mąż dostaje leki które przepisał mu jeszcze wcześniejszy lekarz, czyli na uregulowanie ciśnienia, na rozżedzenie krwi i takie jakieś uspakajające, i tyle, lekarz cały czas tylko powtarza że potrzebny mu jest odpoczynek no ale wiecie przecież że pracować trzeba i takie gadanie to on moze sobie wiecie gdzie .. :/ nie wiem dlaczego tutaj mają takie opory żeby wystawić konkretne skierowanie do specjalisty cze też na jakies badania. Z językiem nie mamy problemu bo juz jakiś czas mieszkamy w uk tak ze wszystko co mogliśmy to wytłumaczyliśmy ale wiesz jacy sa teraz lekarze.

eMmmmm
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 11 Oct 2013, 21:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by potatos » 16 Oct 2013, 07:01 Re: Kłopoty z sercem

jesli przyjmuje leki regularnie to najgorszego nie powinno byc- ale nigdy nic nie wiadomo , tym bardziej ze dalej czuje sie zle! Moj syn bierze dodatkowo jeden raz dziennie wit. C 1000mg. , ktora powoduje niszczenie blaszek miazdzycowych w zylach - taka bierze http://allegro.pl/witamina-c1000mg-250t ... 03142.html akurat wkleilam z allegro , to nie istotne -wazne abys wiedziala jaka kupic.Pomimo wszystko gdy jest zle wolaj pogotowie, jesli masz cisnieniomierz , zmierz cisnienie. Na tym cwanym aparacie jest cisnienie i tetno-zapisuje sie w urzadzeniu. Byc moze to dla ciebie bedzie argument w starciu z pogotowiem?

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 16 Oct 2013, 14:28 Re: Kłopoty z sercem

eMmmmm, no wlasnie nie wiem jacy sa lekarze, bo do swojego chodze od 8 lat I wiekszych problemow nie mam. Kiedy pojawialy sie problem do bylam kierowana odpowiednio do ginekologa i kardiologa.
Ktory lekarz przepisal mu leki? Przeciez biorac leki na rozzedzenie krwi trzeba monitorowac gestosc. A jak trafial do szpitala to co pozniej sie dzialo? Napisalas, ze odwiedziliscie 3 przychodnie?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0


Return to ZDROWIE