Rejestracja w Przychodnii.

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by malenkagdz » 21 Mar 2013, 22:35 Re: Rejestracja w Przychodnii.

jak mieszkasz w latwo dostepnym miejscu itd to raczej z tlumaczem nie powinnas miec problemu :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by robinson33331 » 12 Apr 2013, 20:39 Re: Rejestracja w Przychodnii.

Kasiulauk wrote:Hejka, potrzebujesz na pewno potwierdzenie adresu i dowód osobisty i chyba to wszystko :)

..dowod osobisty...chyba cie ponioslo troszeczke...

Dodano: -- 12 kwi 2013, 21:45 --

[quote="AngelinaJ"]ewela119, rejonizacja jest, moze nie taka jak w polsce, ale jest. Tutaj przychodnie moga miec pacjentow tylko z danych postcodow i jezeli masz inny niz oni maja na liscie to kaza ci sie przepisac. Wiem o tym bo ja tak wlasnie mialam, bylam w przychodni ktora byla jak dla mnie super, ale jak sie przeprowadzilam zaraz po urodzeniu dziecka to mi powiedziano ze nie moge byc u nich i musze sie gdzies indziej przepisac bo jestem za daleko.

Niekoniecznie jest tak ze kaza ci sie przepisac. Trzeba porozmawiac... ja sie przeprowadzilem i zostalem z rodzinka w mojej ukochanej przychodni i u mojego ukochanego lekarza...ale pedalsko wyszlo...

robinson33331
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 27 Sep 2011, 07:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 12 Apr 2013, 22:39 Re: Rejestracja w Przychodnii.

z czym niby ja ponioslo ? ja sama rejestrowalam sie na dowod osobisty i list potwierdzajacy adres
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 12 Apr 2013, 22:49 Re: Rejestracja w Przychodnii.

Jestem swiezo po rejestracji.
Potrzebny jest dowod osobisty oraz potwierdzenie adresu.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE