Łuszczyca

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by martinirosso » 5 Jul 2012, 11:28 Re: Łuszczyca

na wieksza produkcje melaniny ja mialam zastrzyki (w brzuch),na solarium nie chodzilam bo bylo reklamowane jako "opalenizna bez opalania" i gowno to dalo,nawet skutkow ubocznych specjalnie nie mialam z wyjatkiem malego bolu glowy
User avatar
martinirosso
Początkujący
 
 
Posts: 25
Age: 43
Joined: 6 Jan 2008, 19:02
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 31 Jul 2012, 07:14 Re: Łuszczyca

Każde lekarstwo o trucizna w małej dawce żeby nie zabiła. Nawet paracetamolem można sie zatruć jak spozyjesz wystarczająco dużo.
Znam kogoś kto Urzywal oxoralen w celach leczniczych (dzialaly) ja natomiast byłem młody i głupi i odkryłem w tych tabletkach inny potencjał jakim był ogromne wzmocnienie opalenizny.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by padme2009 » 1 Aug 2012, 08:19 Re: Łuszczyca

szczerze powiem ze ja wyprobowalam naprawde duzo srodkow na luszczyce i jest tak niestety ze wszystkie naturalne srodki nie dzialaja albo zaczynaja dzialac po paru miesiach stopsowania a to tez szalu jakiegos nie robi sterydy oczywiscie pomoga szybko ale na krotko niestety jakies oklady nie daja rezultatow a ja niestety mam jeszcza ta przypadlosc ze slonce zaostrza objawy wiec nawet nie moge sie wygrzac... bylam znow u lekarza gp i stwierdzil ze jednak powinnam pujsc do specjalisty po 2 latach nieskutecznego leczenia nagle mu swietny pomysl wpadl..... teraz sie zastanawiam co specjalista wymysli... jakas masakra po prostu....

padme2009
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 15 Sep 2011, 08:17
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 1 Aug 2012, 08:43 Re: Łuszczyca

Jak mi wiadomo tak naprawdę nie ma lekarstwa na luszczyce. Jedynie zabiegi i środki zaleczajace.
Napewno jest wiele nowych profesjonalnych środków i metod zaleczania ognisk luszczycy które mają długie dzialanie.
Powodzenia życzę.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by padme2009 » 2 Aug 2012, 06:31 Re: Łuszczyca

wiem ze raczej tego nie wylecze na zawsze ale chcialabym zaleczyc to i wiedziec co mi pomaga bo naprawde ciezko sie z tym zyje... w kazdym badz razie czekam na list ze szpitala kiedy mi wizyte przydziela i zobaczymy co bedzie dalej... w kazdym badz razie dzieki;)

padme2009
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 15 Sep 2011, 08:17
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by WietrznaA » 13 Sep 2012, 10:06 Re: Łuszczyca

Czytam wasze wpisy i owszem - pademe2009 naturalne preparaty mają to do siebie, że długo nalezy je stosować bo zobaczyć efekty, jednak jęsli już przyjdą to - w zależności od zaawansowania choroby, od organizmu etc - naprawdę mogą zwalczyć objawy łuszczycy. Zgodzę się z -thomasem - leku cud któy uleczy łuszczyce nie ma, jednak nie można tracić nadziej i należy próbować wszystkiego (no za wyjątkiem sterydów).

WietrznaA
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 23 Aug 2012, 11:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Andra7 » 13 Sep 2012, 20:18 Re: Łuszczyca

Witam! Moja znajoma leczy sie tutaj na luszczece i artetyzm, zazywa lek raz w tygodniu (nie pamietam nazwy..) i jej pomaga. Ten lek ma podobne dzialanie jak leki podawane przy chemioterapii (tylko slabsze), oczywiscie duzo skutkow ubocznych (ale ona akurat ma szczescie i nie nazeka) Lek pomaga z tego co mi wiadomo tylko musi regularnie chodzic do lekarza i robic badania na watrobe i nerki. Zapytajcie lekarza, musi go znac bo lek jest przepisywany i sprzedawany tutaj w UK. Z reszta slyszalam ze luszczyca ma cos wspolnego z rakiem bo znajomej maz po chemioterapii pozbyl sie calkowicie luszczycy. Jesli jest ktos zainteresowany zapytam o nazwe leku. Pozdrawiam!

Dodano: -- 13 wrz 2012, 20:22 --

Znalazlam w Internecie - to nazywa sie Methotrexate - http://en.wikipedia.org/wiki/Methotrexate

Andra7
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 5 Mar 2012, 10:27
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by WietrznaA » 14 Feb 2013, 08:35 Re: Łuszczyca

A czy ktoś miał doświadczenie z preparatami siarkowymi które dobrze radziły sobie z łuszczycą??

WietrznaA
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 23 Aug 2012, 11:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by padme2009 » 21 Mar 2013, 21:26 Re: Łuszczyca

Ja zaczynam od czerwca naswietlania miejscowe 2 razy wvtygodniu przez 4 miechy... co to tabletek dermatolog powiedzial ze jesli nie jest pokryte 50% ciala to niecwarto brac tabletek bo wlasnie potwornie niszcza organizm zobaczymy jak bedzie

Dodano: -- 21 mar 2013, 22:26 --

Ja zaczynam od czerwca naswietlania miejscowe 2 razy wvtygodniu przez 4 miechy... co to tabletek dermatolog powiedzial ze jesli nie jest pokryte 50% ciala to niecwarto brac tabletek bo wlasnie potwornie niszcza organizm zobaczymy jak bedzie

padme2009
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 15 Sep 2011, 08:17
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kamiska » 10 Aug 2013, 14:22 Re: Łuszczyca

Thomas wrote:Zalatw sobie tabletki o nazwie OXORALEN, ktore stosuje sie zarem z naswietlaniem swiatlem ultrafioletowym (solarium).
2 do 3 blaletek ok 2 godzin przed pojsciem na solarium (6-8minut)
Efekt uboczny intensywna opalenizna (lek wzmaga produkcje melaniny)

stosowalam 3lata temu i pomoglo:) akurat ja niestety dostalam poparzenia 2stopnia,ale to dluga historia.na ciele zniknelo wszystko(tylko nie z glowy:( ) i 1,5roku nie mialam calkowicie nic na ciele.chodzilam 2razy w tyg na 10min na solarium i bralam 2tabletki,takmialam zalecone,ale lepiej 1tabletke i raz w tygodniu. a wie ktos moze czy te tabletki w uk wogole dostane? i jakie szampony bez recepty tu polecicie?dostalam na glowie takiego wysypu ze szkoda gadac..:(

Kamiska
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 19 Oct 2012, 15:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ela Eriska » 10 Aug 2013, 17:38 Re: Łuszczyca

Witam
Mój tato miał łuszczycę,pamiętam że stosował przepis własnej receptury.Hodował dorodne aloesy z których robił rozmaite maści i nalewki.Napewno łagodziły objawy łuszczycy.Nie z bardzo pamiętam w jaki sposób wykonywał te maści ale wygoglowałam temat i nalazłam to:
http://leczniczyaloes.pl/jak-zrobic-lec ... -z-aloesu/
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Kamiska » 10 Aug 2013, 18:52 Re: Łuszczyca

aloes na luszczyce?w sumie warto sprobowac.. jak bylam wlasnie poparzona to mama w aptece kupila zwykly aloes i rozcienczala mi go z woda i pilam.wzmocnilo skore itp itd.. poszperam po aptekach moze taki tu znajde,tez nie zaszkodzi :)

Kamiska
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 19 Oct 2012, 15:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by siklers90 » 7 Apr 2014, 18:12 Re: Łuszczyca

Witajcie, czy na forum są osoby które chorują na łuszczycę ? Bardzo proszę o odzew ??

siklers90
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 8 Oct 2013, 06:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by demi1 » 7 Apr 2014, 18:17 Re: Łuszczyca

Prosze o namiary na przychodnie z polskim lekarzem, to pilne, bardzo prosze

demi1
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 7 Sep 2013, 17:21
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 7 Apr 2014, 19:06 Re: Łuszczyca

Hej,
Poczytajcie sobie o miodach manuka. Podobno sa pomocne przy leczeniu luszczycy.
Nie jest tani ale podobno skuteczny w niktorych przypadkach. Powodzenia.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

Previous

Return to ZDROWIE