Rower treningowy pierwsze starcie

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 30 May 2012, 20:49 Rower treningowy pierwsze starcie

Dzis dosiadłam mój nowo zakupiony rower treningowy.Postanowiłam wypowiedzieć wojne wszyskim nadkilogramom które nieodpowiednio przyczepiły sie do mojego ciała.Jutro wdrażam diete watrobowa gdzyz na niej mozna niezle zjechac w dół i mam nadzieje ze moja tarczyca w walce z dieta watrobowa nie bedzie miała zadnych szans

No wiec zasiadłam..i ujechałam 12 kilometrów po czym padłam na ziemie i myslałam ze to agonia hehe
Powstałam jednak..maz mnie odciagał powiedział..nie wolno aty aty bo jutro nie ruszysz nogami...
Ale skąd mam wiedziec ILe wolno na pierwszy raz?


także kobietki wbijajcie do mnie na topik i wspólnymi siłamy podejmiemy sie tej okropnej walki

Mója waga na dzien dzisiejszy 94 kilo-12 kilometrów i brak czucia w tyłku ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by SzatanSerduszko » 30 May 2012, 20:58 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

Siemanko. Nikt nie powie Ci ile możesz przejechać za pierwszym razem. Właściwie nie chodzi o odległość a intensywność. Jeżeli chodzi tylko o spalenie tkanki tłuszczowej to polecam trening aerobowy na początek. No i nie forsuj się na początek, dostaniesz "zakwasów" i odechce Ci się treningu. Powoli. Powodzenia.
User avatar
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 29 Aug 2011, 05:56
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 30 May 2012, 21:06 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

Zakwasów to ja się spodziewam i nie boje najwazniejsze jst to ze powiedziałam DOŚĆ

zmotywowałam sie i zrobiłam pierwszy krok
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by monika8224 » 30 May 2012, 22:16 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

gratuluję determinacji:)a co to jest za dieta ta wątrobowa, bo ja też muszę troszki zrzucić bo po ciązy mi nadbagaż został i próbuje to zwalczyć ale jakoś nie mogę, a przed ciążą tak ładnie schudłam ah ten odwieczny problem:(

monika8224
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 19 May 2010, 21:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 30 May 2012, 22:31 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

dieta watrobowa polecana jest osobom które maja problemy z watroba ale także i tym które chciałyby sie oczyścic z toksyn
niestety wymaga wiele samozaparcia...
eliminuje z jadłospisu wszystko co dobre jest lekkostrawna i oczyszczająca

obejmuje 5 posików dziennie w małych porcjach
Śniadanie I

Manna na mleku, pieczywo pszenne z masłem, twaróg z pomidorami, miód, napój z owoców dzikiej róży

Śniadanie II

Galaretka z ryby, bułka, jabłko w sosie waniliowym

Obiad

Zupa jarzynowa z lanym ciastem, pulpety z cielęciny, marchewka gotowana, ziemniaki puree, kompot przetarty

Podwieczorek

Koktajl mleczno-warzywno-owocowy, biszkopty

Kolacja

Pierogi leniwe, herbata z cytryną

przykłady i przepisy mozna znalezc w necie
ogranicza tłuszcze cukry i smażenie ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by nikctom » 31 May 2012, 06:48 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

Ivoneczka23 możemy sobie rękę podać ;) bo i mnie wczoraj przywieźli sprzęcik :D cross trainer -rewelka :) wieczorem mąż poskładał , a dziś rano mam zakwasy ud ;P czekam teraz aż córa pójdzie na południową drzemkę bo póki co to okupuje sprzęcik ze swoimi misiami :) sprawdzę swoje wymiary, spiszę do kalendarza i jeeeedziemy :)

nikctom
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 23 Feb 2007, 12:27
Location: Erdington
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 31 May 2012, 09:08 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

no ja własnie wstałam i jakby nogi nie były moje heheh najgorzej po schodach;(
do przedszkola chodze z małym mam w te i wewte 3 mile wiec ładny spacerek
młody rowerkiem smiga a mamusia człapie ;)
potem przyjde i znów zaatakuje rower

jutro dzien dziecka;) kupiłam 500 wodnych bomb i bedziemy rzucac z okna do ogrodu heheh
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ejenenej » 3 Jun 2012, 17:09 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

Dziewczyny gratuluje, podjecie decyzji to juz wielki krok, potem to juz jakos pojdzie heh.... mam za soba 20 kilo do tylu ale to bylo rok temu. Tydzien temu znow sie wkurzylam i po 7 dniach jest mnie o 2,5 kg mniej. Jeszcze duuuuzo przede mna, ale wiem ze dam rade. Co do zakwasow to moja rada; dobrze porozciagajcie sie przed treningiem i po treningu tez... Dziala. Trzymam kciuki za Was i za siebie.

Ejenenej
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 8 May 2012, 17:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 3 Jun 2012, 17:31 Re: Rower treningowy pierwsze starcie

dzieki bardzo nadal pedałuje;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE