lista polskich lekarzy w Birmingham

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by karolina265 » 3 Oct 2008, 20:31 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

Czesc.Posiada Ktos moze wiecej informacji na temat pani dr Joanny Pawlowskiej z B-ham? chodzi mi o to,czy faktycze jest dobrym lekarzem i leczy "po polsku" bo Dr Winiewicz z Wolverhampton jest tylko z imienia i nazwiska polka.Wiem co pisze,boto niestety moja GP :sad:

karolina265
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2008, 14:00
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by June » 1 Dec 2009, 11:45 polski ginekolog lub urolog w Birmingham ?

Witam! Czy ktoś z Was orientuje się gdzie mozna znalezc w Birmingham polskich lekarzy? Głównie chodzi mi o ginekologa lub/i urologa.. A może ktoś z Was cierpiał na problemy z pęcherzem (zapalenie) i mógłby coś doradzić, podpowiedzieć, pomóc.. ? Będę niezwykle wdzięczna za kazdą odpowiedz.. :-)

June
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 15 Dec 2008, 11:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

[witam. polskich lekarzy, wtym ginekologa znajdziesz polskiej przychodni, adres i wiecej informacji znajdziesz na polonii birmingham w ogloszenich. bylam i naprawde sa mili lekarze z tym ze wizyta kosztuje 50 funtow a jeski ci zrobia usg to 100 tylko przyjmuja w niedziele. pozdrawiam

magda1984
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 22 Oct 2009, 12:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Viola » 1 Dec 2009, 12:38 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

magda1984 mowisz o przychodni w Coventry? Ja do konca nie jestem zadowolona. 6of wizyta i z tego co stwierdzil lekarz na wejsciu konieczne jest USG 4of , wyszlama z takim samym problemem jakim weszlam , i w 5 min stracilam 1oof, naprawde ciezko tu o dobrego specjaliste, moj obecny lekarz rodzinny jest nie ziemsko uzdolniony tzn mam na mysli ze przy jednej wizycie , potrafi zbadac ginekologicznie po czym sprawdzic dziure w zebie i wypisac paracetamol na recepte......ludzie ...a ja narzekalam na sluzbe zdrowia w Polsce ;(

Viola
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2009, 14:20
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 1 Dec 2009, 13:03 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

ja bylam z takim problemem w city hospital,od reki zostalam umowiona na usg i wizyte do urologa....wiec jednak mozna -nie placac £100.... ;)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Nadijka » 1 Dec 2009, 13:39 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

Ja tez jestem za korzystaniem jednak z uslug NHS. Jesli nie mozesz sie dogadac, zamow bezplatnego tlumacza. Ja jestem zadowolona z opieki tutaj i jesli masz na prawde powazny problem nie odsylaja Cie z paracetamolem do domu. A co do przychodni w Coventry to ceny na prawde sa przerazajace...a zazwyczaj problem mozna 'od reki' zalatwic na miejscu i to bezplatnie!

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posts: 148
Age: 40
Joined: 11 May 2009, 12:12
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by iwona38 » 1 Dec 2009, 13:46 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

Rusel Hall hospital lub Corbet Hospital jest polski urolog,przyjmujew obu szpitalach.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bobasek123 » 2 Sep 2016, 12:26 Re: lista polskich lekarzy w Birmingham

hej szukam polskiego dermatologa macie moze jakies namiary??

bobasek123
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 27 Jul 2016, 16:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE