darmowy kurs angielskiego na Aston university

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by is » 29 Oct 2010, 20:11 darmowy kurs angielskiego na Aston university

witam,

jesli ktos jest zainteresowany na uniwersytecie aston rozpoczyna sie w przyszlym tygodniu darmowy kurs jezyka angielskiego. mozna zglaszac sie do grup o roznych poziomach(od sredniozaawansowanego do zaawansowanego i samemu decyduje sie, do ktorej grupy chce sie dolaczyc).
poziom intermediate: poniedzialki 2-4
poziom upper-intermediate: poniedzialki 9-11, wtorki 9-11
zaawansowany: srody9-11, 11-1

kurs kladzie nacisk szczegolnie na polepszenie sprawnosci takich jak:mowienie i sluchanie.
zajecia odbywaja sie w glownym budynku uniwersytetu i uniwersytet zapewnia darmowe materialy.

kurs jest darmowy, poniewaz prowadza go studenci nauczania angielskiego w ramach praktyk.
beda tez polscy nauczyciele:)

tutaj jest link do strony uni z adresem email/formularzem gdzie trzeba sie zglosic:

http://www1.aston.ac.uk/lss/news-events ... s-for-all/

is
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 5 Sep 2010, 18:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Wielkie dzięki za info. Na pewno skorzystam, już wysłałem zgłoszenie. Wybiera się ktoś jeszcze.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 48
Joined: 28 Aug 2006, 10:06
Location: Rowley Regis, Birmingham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ps » 3 Nov 2010, 05:49 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

czesc czy mozna sie jeszcze zapisac i czy sa ograniczenia wiekowe? pozdr
User avatar
ps
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 25 Nov 2007, 16:33
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by is » 3 Nov 2010, 10:58 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

mozna sie jeszcze zglaszac, jedyny warunek to ukonczone 16 lat.
sa nawet osoby, ktore chodza na wszystkie zajecia i wszystkie poziomy... jest za darmo, wiec warto sprobowac, posluchac jak mowia ludzie z roznych krajow, nauczyc sie kilku nowych slowek czy po prostu pocwiczyc mowienie :mrgreen:

is
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 5 Sep 2010, 18:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Świetna wiadomość, dzięki :)
User avatar
martusia84
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Age: 39
Joined: 5 Feb 2009, 10:25
Location: Whoberley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

czy są takie inicjatywy realizowane w późniejszym terminie.
Jeszcze mnie nie ma w Anglii :) zjeżdżam w nowy rok a wiadomo że języka zawsze warto się uczyć.
Pozdrawiam

madziorekm
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 6 Oct 2010, 20:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Tasia » 14 Nov 2010, 15:28 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

A ten kurs trwa tylko w tym miesiącu, czy w późniejszym terminie również będzie się odbywać? Chciałabym się zapisać i nie wiem czy jeszcze jest sens skoro załapałabym się na jedne zajęcia.
User avatar
Tasia
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Age: 30
Joined: 28 May 2010, 22:49
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by is » 15 Nov 2010, 13:38 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

z tego co wiem, to w przyszlym miesiacu kurs bedzie sie dalej odbywal, ale bedzie juz mniej grup.

sa osoby, ktore chodza na wszystkie zajecia w tyg(rozne poziomy;) wiec robia sobie bardziej intensywny kurs, kazda grupa przerabia inne tematy, wiec material sie nie powtarza:)

te kursy na aston sa organizowane co roku na jesien

is
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 5 Sep 2010, 18:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bety37 » 20 Jun 2011, 13:04 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

witam mieszkam na hanswordzie pracuje rano do 9 a potem od 16 do 22 mam wolny środek dnia a bardzo bym chciała nauczyć się języka angielskiego.Jestem tu nowa więc nie wiem gdzie moge szukac jakiegoś bezpłatnego kursu lub szkoły płatnej ale nie za dużo.Naprawde bardzo mi zależy.Z góry dziękuje za pomoc:):)

bety37
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 12 Nov 2010, 09:32
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

teraz z bezplatnym kursem to raczej ciezko bedzie . tymbardziej ze juz powoli chca rezygnowac z samego ESOL . przecietny koszt kursu to ok 400 - 500 funtow
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

W zdecydowanej większości szkół/koledży ( :P ) kursy języka angielskiego są darmowe dla każdego kto pobiera WTC. Lub członka jego rodziny.
Tylko wtedy warunek - nie można opuszczać zajęć.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

niestety od wrzesnia nawet jezeli masz wtc to nie bedzie esol za darmo (wiem sprawdzilam u nauczyciela mojej mamy) jedynie jezeli zasilek dla bezrobotnych albo inny dla self employment . jest cos ala literatura zapomnialam jak to sie teraz nazywa i to bedzie darmowe
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

malenkagdz wrote:niestety od wrzesnia nawet jezeli masz wtc to nie bedzie esol za darmo (...)

ESOL to nie jedyny kurs języka angielskiego. Ja chodzę na normalny, bez żadnych egzaminów. Tylko testy sprawdzające postępy. Zresztą, jak ktoś chce to po prostu pójdzie i się dowie czy jego wybrany kurs i pobierane benefity idą w parze.
Nie ma co generalizować.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 23 Jun 2011, 22:20 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

AdamBoltryk wrote:Ja chodzę na normalny,

Zaciekawiło mnie co masz na myśli mówiąc kurs ''normalny''.
Mógłbyś podać pełna nazwę kursu? I w którym koledżu?



ESOL nie jest bezpłatny dla nikogo, kiedyś był darmowy dla wszystkich.
Za darmo jest English Literacy Course. Ale to nie jest kurs dla początkujących.

Może w rożnych koledżach są dostępne inne kursy. W Birmingham Metropolitan jest tylko ESOL - dla obcokrajowców (płatny), Literacy - dla Anglików, ale można na niego chodzić będąc obcokrajowcem (darmowy dla wszystkich) i GCSE (płatny).
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bety37 » 24 Jun 2011, 12:55 Re: darmowy kurs angielskiego na Aston university

dziękuje wszystkim za wypowiedzi ,niestety chyba będę musiała uczć się samodzielnie bo niestety nie pobieram benefitów a nie stać mnie na płacenie za miesiąc szkoły 400-500 funtów.Kurcze szkoda że tak późno tu przyjechałam:) :cry: :cry:

bety37
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 12 Nov 2010, 09:32
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY