Kurs nauki angielskiego

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MalePostNapisane by K.J. » 12 Jul 2009, 14:40 Kurs nauki angielskiego

Hejka szukam szkoly, do ktorej moglbym sie zapisac na nauke angielskiego, dobrze by bylo, gdyby ta znajdowala sie gdzies w okolicach mojego zamieszkania (mieszkam na Stechford, zaraz przy glownej ulicy na ktorej kursuje 97), choc nie koniecznie. Jezeli ktos mialby jakies informacje na ten temat bylbym wdzieczny, gdyz nie wiem za bardzo, jak szukac takiej szkoly. Z gory dzieki.
Bhamvegas
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Age: 39
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 12 Jul 2009, 14:57 Re: Kurs nauki angielskiego

poszukaj sobie adult education centre w birmingham, zadzwon a oni Ci juz podadza namiary na szkole w twojej okolicy... ja przynajmniej tak zrobilem i dosc szybko sie zapisalem...

pozdro
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 12 Jul 2009, 18:13 Re: Kurs nauki angielskiego

Z tego co mi się wydaje miałbyś bardzo blisko to szkoły, do której ja chodzę. Mowa o Sparkhill Centre na Stratford Road, dosłownie 3 min od postcode B11 4AB. Za kurs napewno nie będziesz musiał płacić, a przynajmniej tak było w przeciągu dwóch ostatnich lat. Nie wiem, jak będzie w następnym semestrze, ale pewnie tak samo. Właśnie zdałam ostatnie ogzaminy, więc o zapisy na kolejny rok możesz się pytać dopiero za jakieś dwa miesiące.

Niestety nie dysponują oni stroną internetową z wyszczególnionymi kursami i innnymi potrzebnymi informacjami. Więc jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów, możesz tam zadzwonić lub skontaktować sie z bezpośrednio ze Sparkhill Centre. Albo ze mna na priv, jażeli masz jakieś pytania.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

:)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by paputto » 16 Jul 2009, 21:53 Re: Kurs nauki angielskiego

jak na stratford rd to niedaleko jest south birmingham college sa kursy angielskiego :)
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 27 Dec 2007, 14:59
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agucha'83 » 26 Aug 2009, 19:24 Re: Kurs nauki angielskiego

Witam, a wie może ktoś o bezpłatnej szkole języka angielskiego gdzieś na Smethwicku? Czy jest jeszcze szansa na zapisanie się? chodzi mi konkretnie o kursy wieczorowe, albo weekendowe.. z góry dzięki za pomoc. Pzdr

agucha'83
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 26 Aug 2009, 19:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 26 Aug 2009, 22:49 Re: Kurs nauki angielskiego

K.J moze juz za pozno pisze, ale czy patrzales moze w city college birmingham? Maja esol i kilka placowek, jedna jest niedaleko stechford na bordesley green, fordrough campus. mozesz sobie wygooglowac :wink:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Pq » 19 May 2010, 17:10 Re: Kurs nauki angielskiego

Moze ktos poleci w weekendy szkole z angielskim niedaleko b44? Chodzi mi glownie o weekendy? Pora nadrobic zaleglosci, niby zle nie jest ale zawsze moze byc lepiej, chodzi mi po glowie certyfikat zrobic latem tylko ze gramatyka jeszcze leze z deka powiedzmy a z belkotem angielskim nie jest tak zle. A spikac trzeba i im lepiej tym lepsze samopoczucie sie posiada :mrgreen: Tylko prosze nie pisac o google, chodzi mi o cos w miare sprawdzonego w miare mozliwosci :-)

Pq
Początkujący
 
 
Posts: 13
Age: 46
Joined: 11 May 2010, 16:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by rere79 » 12 Jun 2010, 23:18 Re: Kurs nauki angielskiego

A może ktoś poleci szkoł angielskiego odrazu ze żłobkiem??? Mam prawie rocznego syna i pasowałaby mi taka szkoła przy, której można zostawić dziecko. Słyszłam, że tak placówka jest na Ackocss Green....

rere79
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 6 Nov 2007, 12:57
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by VA » 13 Jun 2010, 10:55 Re: Kurs nauki angielskiego

W większości college'y mają coś takiego, nazywa się to Crèche. Na pewno mają w Brasshouse College.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by dzasta » 10 Jan 2011, 10:51 Re: Kurs nauki angielskiego

czy może ktoś wie czy można się gdzieś teraz zapisać na naukę angielskiego??? interesują mnie okolice west bromwich.

dzasta
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 14 May 2010, 10:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Przemek78 » 11 Jan 2011, 19:51 Re: Kurs nauki angielskiego

dzasta, podobno są zajęcia w kościele przy bus station i sandwell college
User avatar
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posts: 139
Age: 46
Joined: 13 May 2007, 17:01
Location: Oldbury
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Antosia » 17 Jan 2011, 10:15 Re: Kurs nauki angielskiego

Witam wszystkich.Mam prośbę.Czy może ktoś się orientuje gdzie są organizowane jakieś kursy j.angielskiego?Zależy mi na czasie.Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi :wink:

Antosia
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 13 Feb 2009, 09:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 17 Jan 2011, 11:25 Re: Kurs nauki angielskiego

Antosia,praktycznie chyba na kazdej dzielnicy sa jakies szkoly,w ktorych mozesz sie uczyc jezyka angielskiego.Z jakiej dzielnicy jestes?
Mozesz wpisac w google ESOL,miasto i dzielnice,ktora Cie interesuje i wszystko Ci wyskoczy.
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Antosia » 17 Jan 2011, 11:45 Re: Kurs nauki angielskiego

kindzulinaa dzięki ja wiem,że można sobie poszukać tu i ówdzie tylko mi chodzi również o opinie ludzi,bo może ktoś ukończył fajny kurs i jest zadowolony,a inny znowusz nie poleciłby tego czy owego.O opinie też mi chodzi,więc jeśli ktoś coś fajnego zrobił niech mi tu napisze,jeśli oczywiście to nie problem. :razz:

Antosia
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 13 Feb 2009, 09:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 17 Jan 2011, 12:31 Re: Kurs nauki angielskiego

Antosia,to trzeba bylo tak odrazu napisac ze chodzi Ci o opinie szkol.
Bo wczesniej napisalas:
Antosia wrote:Czy może ktoś się orientuje gdzie są organizowane jakieś kursy j.angielskiego?

Wiec myslalam,ze ogolnie... ;)
Ja chodze na angielski na Handsworth gdzie jest straz pozarna i z lekcji jestem bardzo zadowolona.
3 lata temu uczeszczalam do szkoly kolo Digbeth (nazwa szkoly wyleciala mi teraz z glowy) ale nauczycieli mialam ze szkoly Matthew Boulton college i tez polecam.Ogolnie to mozesz spytac w Matthew Boulton college i tam Cie poinformuja o wszystkim.Tylko nie wiem,czy nie za pozno na zapisy teraz,bo to od wrzesnia nauka sie zaczyna,ale zawsze mozesz sprobowac.Pozdrawiam i zycze powodzenia ;)
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY