Do jakiej szkoły teraz...?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by malenkagdz » 21 Jul 2010, 11:05 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

majac 18 lat mozna isc na 6th form ale tylko na rok bo 6th form jest 16-19 ..
ale majac powyzej 19 juz na 6th form isc nie mozna.. wiem sama koncze 2 lata na 6th formie i nie moge zostac bo jestem " too old " no i zostal jedynie college..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 21 Jul 2010, 18:41 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

To ciekawe, widocznie zależy to od konkretnej szkoły. W szkole mojego syna byli dwudziestokilkulatkowie - ale musieli płacić. Mój syn - zacząwszy jako 16 latek, skończywszy jako 18 latek - miał naukę bezpłatną.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 22 Jul 2010, 09:38 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

no to dziwne ..bo w wielu szkolach jak pytalam to 16-19 .. i nie mozna pozniej.. ale kto wie.. moze jakies szkoly sa co przyjmuja..

A do jakiej szkoły chodził Twój syn ?
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 22 Jul 2010, 16:47 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

W Solihull.
Ponieważ o tych dwudziestokilkulatkach tylko słyszałam, nie jestem w stanie do końca zweryfikować tej informacji.
Aż popatrzyłam na ich stronę ale jest duża i nie chce mi się jej przeszukiwać...
Na szybko znalazłam tylko w FAQ:
"What are the fees at the Sixth Form? There are normally no fees, except for students from outside the European Union, and possibly if you are over 19 years of age"
co by potwierdzało to co słyszałam, czyli że można powyżej 19 lat ale się płaci.
http://www.solihullsfc.ac.uk/frequently ... -form.html

Jeśli Cię ciekawi bardziej dogłębnie - musisz sama poszperać.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by erka » 5 Oct 2010, 19:50 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

HND i HNC level 4 lub 5 otworzy Ci brame na studia, w zaleznosci jaki kierunek wybierzesz bedziesz musiala przedstawic swoje kwalifikacje
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 13 Jun 2010, 12:29
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 5 Oct 2010, 21:17 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

erka wrote:HND i HNC level 4 lub 5 otworzy Ci brame na studia, w zaleznosci jaki kierunek wybierzesz bedziesz musiala przedstawic swoje kwalifikacje

Ale komu odpowiadasz?
Piszesz pode mną - czy to mnie tak protekcjonalnie otwierasz tę "bramę na studia"?
Pozwolę sobie nie skorzystać...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Ekhm » 14 Jan 2011, 03:37 Re: Do jakiej szkoły teraz...?

Mam 19 lat i chodze do collegu za darmo (level2) w klasie mam kolege powyzej 20 roku zycia i rowniez chodzi za darmo.
Walsall College
User avatar
Ekhm
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 32
Joined: 3 Apr 2010, 12:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY