Brasshouse - szkola jezykowa

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MalePostNapisane by Młody » 17 Mar 2007, 12:03 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Ja jakis czas chodzilem do Brasshouss i byly male grupy.Osobiscie ok.
Ale z tego co czytalem to juz nie bedzie ogolnie darmowych kursow angielskiego, ale czy tak bedzie zobaczymy a szkoda.Rzad angielski przedstawil jakis nowy program w tej sprawie.

Młody
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 6 May 2006, 21:48
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 17 Mar 2007, 17:40 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Wiemy, wiemy..
Widocznie stwierdzili ze co za duzo to niezdrowo <dla ich kieszeni>
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 18 Mar 2007, 09:09 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Te darmowe kursy trudno nazwac kursami :wink: Maja one bardziej na celu przekonac uczniow do zapisania sie na platne. Trwaja np. dwa tygodnie od poniedzialku do piatku i sa prowadzaone przez studentow angielskiego pod okie nauczycieli. :wink: Bylam na takich moze trzech zajeciach, nastepnie zapisalam sie na platne. :grin: Jednak w tej chwili juz nie chodze :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by roberto » 20 Mar 2007, 13:25 jezyk,jezyk,jezyk

wlasnie ja chodze na kurs angola metoda callana ,ale mysle ze i tak jak tu przyjade to bede musial gdzies potuptac na jakies kursiwo z angola ,jak cos juz robic to dobrze i do konca,
:?:co ciekawe na poczatku mialem miec 8 godzin darmowych aby zobaczyc na czym polega nauczanie i czy mi pasuje ,ale jak sie zdecydowalem ze bede kontynuowal nauke dalej to musialem tez zaplacic za te niby darmowe laby :???: takze za darmo to ja nawet w ryjek nie dostane hahha takie zycie
User avatar
roberto
Początkujący
 
 
Posts: 16
Age: 50
Joined: 24 Feb 2007, 17:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 20 Mar 2007, 18:34 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

z cyklu szaleństwa panny tesi ;)

ja się zastanawiam
czy nie podszkolić się trochę w angielskim ;)

myślicie że w tej szkole jest coś powyżej cae?

bo jak ja się tutaj opuściłam w gramie i leksyce
to głowa mała...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Aggressiva » 24 Jun 2007, 14:29 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

TeHa, z tego co wiem, to w Brasshouse masz takze kursy do CPE - certificate of proficiency in English (swoja droga widzialam te testy i mysle, ze sporo moich znajomych- Anglikow pracujacych w szkole nie zdalaby tego testu). Sa tam tez lekcje akcentu czy cos w tym stylu...

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 24 May 2007, 15:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tonus » 25 Jun 2007, 22:16 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Witam!!!
To wam sie chyba poszczescilo.... Bylem w Brasshousie 3 miesiace na FCE i zrezygnowalem. NIe mialem ochoty przez 1.5 godz robic jakis idiotycznych zabaw z trzema wyrazami. Moze trafilem na beznadziejnego lektora???Jezeli chodzi o grupy to ok, bylo nas okolo 10 na zajeciach. Moja skromna podpowiedz, jak macie mozliwosc wypytajcie sie o lektora (jak dlugo uczy i takie tam), moj mnie strasznie zniechecil do tej szkoly!!!

Powodzenia.
User avatar
tonus
Początkujący
 
 
Posts: 16
Age: 41
Joined: 11 Jun 2007, 22:22
Location: Bydgoszcz/Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by evika » 10 Sep 2007, 12:32 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

ja sie ostatnio zapisalam na CPE... dzis ide po raz pierwszy... kurs jest platny... ok L 150.
User avatar
evika
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Age: 39
Joined: 14 Jul 2007, 13:47
Location: Bham City Centre
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Justynaa » 11 Sep 2007, 06:34 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Ja od dzis zaczynam w Brasshouse wiec bede miala informacje z pierwszej reki i na biezaco :) Chce zdac jakos w grudniu CPE rowniez.
User avatar
Justynaa
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 41
Joined: 26 Jun 2007, 20:32
Location: Warszawa
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by evika » 11 Sep 2007, 10:23 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

kurs jest fajny... bardzo multi-cultural... w mojej grupie jest ok 16 osob z czego 3 polki.Sa u nas niemki... hiszpanie...wloszka... francuzka... :)
mi sie podoba.
User avatar
evika
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Age: 39
Joined: 14 Jul 2007, 13:47
Location: Bham City Centre
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MoniaK78 » 20 Sep 2007, 14:42 Kurs angielskiego

A ja od 2 lat chodze do Solihull College. Niedawno zdalam CAE. Mam swietna nauczycielke. Moze dlatego ze nie jest rodowita Angielka :wink: . Jest ze Szwajcarii a z anglika jak native. Jest najlepsza nauczycielka jaka kiedykolwiek mialam. Rewelacyjna. Niestety w tym collegu nie robia CPE, ale ona (Fiona Hardy) bardzo stara sie u dyrekcji collegu o utworzenie takiej klasy. Potrzebuje do tego ok 15 studentow, a narazie jest nast tylko 10 chetnych. Wiec tu mam prosbe: jesli jestes zaineresowany/a to zglos sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MoniaK78
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 14 Sep 2007, 17:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asiula31 » 28 Oct 2007, 15:12 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

WITAM.CZY POMOżE MI KTOś?MAM PYTANIE.CZY ZNAJDę GDZIEś JESZCZE JAKIEś WOLNE MIEJSCA W SZKOLE NAUKI ANGIELSKIEGO?CHODZI MI O BEZPłATNA SZKOłę.PROSZę O JAKIEś NAMIARY.POZDRAWIAM I DZIęKUJę ZA POMOC :-)

asiula31
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 28 Oct 2007, 13:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by evika » 29 Oct 2007, 15:53 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

hmmm... to zalezy gdzie mieszkasz... i jak daleko chcesz dojezdzac.
mysle ze wolne miejsca by byly wszedzie...ale raczej nie w tym term...
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
User avatar
evika
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Age: 39
Joined: 14 Jul 2007, 13:47
Location: Bham City Centre
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 29 Oct 2007, 18:30 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Ja tez bym prosil o jakies namiary na darmowy lub nie drogi kurs jezykowy.
W zasadzie lokalizacja nie jest dla mnie taka istotna ale najlepiej gdyby cos bylo w polnocnej czesci B'ham.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Arczi996 » 20 Dec 2007, 13:10 Re: Brasshouse - szkola jezykowa

Darmowych chyba juz nie ma??
No wlasnie sie zastanawiam, bo znalazlem reklame Wokrplace cos ... na stronie glownej. Oni robia kursy za 280f. 9 miesiecy po 2.5godz tygodniowo.

To chyba przystepna cena i moze sie zapisze od stycznia.

Arczi996
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Dec 2007, 12:58
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY