Bearwood primary school

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MalePostNapisane by pio23063 » 23 Mar 2015, 19:27 Bearwood primary school

WITAM. Od lipca całą rodzinką sprowadzamy się do UK. dokładnie na Bearwood. potrzebuję aktualnych opinii na temat szkół na tamtejszej dzielnicy. Z tego co słyszałem szkoła szkole nie równa, dlatego postanowiłem tutaj napisać. Pomysł jest na katolicką, ale nie wiadomo czy się dostaniemy, więc musimy mieć inne opcje.
Córka dla której szukamy szkoły we wrześniu kończy 9 lat.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam :-)

pio23063
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Mar 2015, 19:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by denim24 » 24 Mar 2015, 17:23 Re: Bearwood primary school

witam oo bedziecie mieszkac na mojej ulubionej dzielnicy :) tez tu mieszkam :) Bearwood Primary School hmm ogolnie szkola gdzie chodza najwiecej dzieci z pakistanu Indi i czarnoskorych..niewiem jak w wynikach szkola wyglada ale znajomych corka chodzi do tej szkoly i jest zadowolona.moje dzieci chodza do Abbey Junior School.jest to szkola w 80% gdzie sa angielskie dzieci ale prawie wogole niema polakow :) jest jeszcze szkola katolicka ST GEorge gdzie ciezko sie dostac gdyz jest to bardzo mala szkola po 1 klasie z kazdego roku ale jest to najleposza szkola w okolicy. pozdrawiam :)

denim24
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2015, 22:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pio23063 » 25 Mar 2015, 08:59 Re: Bearwood primary school

Właśnie do tej katolickiej próbujemy się dostać, ale właśnie te ograniczone miejsca...
A twoje dzieci są zadowolone z Abbey Junior School ? no i jak Ty oceniasz poziom, nauczycieli i jej warunki?
No i dzięki za odp.
Pozdrawiam :-)

pio23063
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Mar 2015, 19:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY