Szkola dla 4 latka tak czy nie ?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by zabaaa » 13 Sep 2013, 10:11 Szkola dla 4 latka tak czy nie ?

Zastanawiam sie nad tym i chcialabym poznac wasze opinie czy myslicie ze szkloa tzn . R class i odrazu potem szkola to wczesnie ? W wielu krajach zdecydoqanie pozniej dzieci zaczynaja , a moze ktoras z Was korzystala z wniosku o pozniejsze zaczecie szkoly ? Jak sobie pomysle , ze ten moj maluch za rok bedzie juz do szkoly chodzil to tak troche sie wydaje za szybko to wszystko. Szybki wskok w obowiazki , a chyba 4 latek moglby sie w domu dluzej bawic ? Ciekawa jestem opini

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mloda mama » 13 Sep 2013, 14:53 Re: Szkola dla 4 latka tak czy nie ?

hej
Moja Mala wlasnie zaczela R I z tego co mi panie nauczycielki mi powiedzialy,dzieci owszem ucza sie -ale w formie zabawy,co jest fajne uwazam.Moja mala chodzi dopiero tydz ale moge ci powiedziec ze zawsze sie cieszyla idac do szkoly,codziennie przynosi jedna literke z alfabetu do nauki pisania,i sama chetnie zasiada do lekcji.Ja wyslalam ja nursery jak miala 3latka I nie zaluje a I ona tez nie wydaje sie nieszczesliwa z tego powodu.pozdrawiam.

mloda mama
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 5 Jul 2010, 10:09
Location: walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ann11281 » 13 Sep 2013, 15:55 Re: Szkola dla 4 latka tak czy nie ?

Moja corka dobrze sie czuje w szkole,ale jest ze stycznia.
Uwazam, ze dla dziecka w tym wieku kazdy miesiac sie liczy.
Gdyby byla summer baby to na pewno bym ja zatrzymala jeszcze w domu.
Ogolnie uwazam,ze troche za wczesnie zaczynaja szkole. Rok pozniej byloby lepiej.
Najlepsze wyniki w nauce maja o ile pamietam Finowie, ktorzy zaczyanaja w wieku7 lat... :D
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY

cron