Ile za Pokoj i gdzie?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by Ana :) » 6 Sep 2007, 21:52 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Ja mam mieszkanie 4 pokojowe + salon ,duza kuchnia 1 tylko lazienka,garden tez nie za wielki,wjaz od strony gardenu ,tam mamy autko.Czynsz wynosi nas 500 f + miesieczny tax 70f prad i gaz mamy na karty wiec teraz latem 20 f starcza nam na caly miesiac (po 20 na 1 karte)woda 140 f za caly rok,mozna szybko obliczyc ile placimy miesiecznie :mrgreen: zdecydowalismy sie nie dawno z mezem na wynajecie 1 pokoju,mieszka z nami starszy gostek,placi nam 50 f tygodniowo dla 4-osobowej rodziny wydawalo nam sie mieszkanie za duze.Bardzo zdziwiony ze cena jest tak niska,i pytal sie czy my to nie cyganie hahaha bo oni tylko tu potrafia sobie ceny wystawic nawet po 90 f tygodniwo :shock:

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 22:54 ]
no i mamy jeszcze 1 pokuj który stoi wolny,moze ktos kompetentny szuka na west bromwich???

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 7 Sep 2007, 15:25 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

ja place 372 + rachunki za 1 bed flat (sypialnia i pokoj dzienny) na sandon rd. parking za domem z zamykana brama na pilota... rewelacja jest gdzie motocykl trzymac, a do centrum autobusow od groma! ale sie wyprowadzam do konca wrzesnia, wiec jak ktos chce moge podac namiary na lanlorda :) pozdrowki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 7 Sep 2007, 21:57 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

szkoda ze sie z nami nie przeprowadzasz. Ale jak mi na ciebie wkórw przejdzie to wpadnij na piwo ok ??
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kibob » 30 Sep 2007, 12:06 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Niektórzy to potrafią ciągnąć. Ja za swój pierwszy pokój płaciłam 80f, w którym do dyspozycji miałam dwa materace i szafę. :wink:
Teraz za cały domek (bungalow) płacę z chłopakiem 100f tygodniowo, z councilem 130. Dwie sypialnie i salon. Nikt mi po domu nie krąży, mogę sobie biegać topless i też jest dobrze :-P Warto zainwestować w swój kącik, bo czasem nie wychodzi więcej niż pokój i komfort większy ;-)

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pietia1 » 1 Oct 2007, 11:16 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Czesc :)
Ja mieszkam w bloku w mieszkaniu councilowskim. Rentu place £67, council tax £95 ale trzeba jeszcze wziasc pod uwage ze do tego wszystkiego dochodzi prad £ 65 miesiecznie ( niestety mam wszystko na prad- brak gazu w mieszkaniu ), £30 internet, ok £25 telefon stacjonarny. Nie ma tego malo, wbrew opiniom ze jak ktos ma mieszkanie z mieszkaniowki to niewiele placi. Mieszkam w tym lokalu 4 lata i niestety tak jak w Polsce co jakis czas sa podwyzki :(. Teraz tez spodziewam sie podwyzki poniewaz najnizsza krajowa placa godzinowa od dzis poszla do gory. Bylem przerazony dzis rano cena chleba w gregsie poszla w gore ( duzy blumer kosztowal 0.95 a od dzis kosztuje £0.10 wiecej ), koszmar, najnizsza podskoczyla o niecale £0.20 na godzine a chleb podskoczyl o £0.10 :583: A co bedzie z innymi produktami ???
I na koniec jeszcze jedna sprawa dotyczaca osoby ktora otworzyla ten temat, ja tez mam problem z wynajeciem pokoju, czasami wynika to z odleglosci od miasta. Zarowno Walsal jak i Chelmsley Wood to dzielnice oddalone ( niestety ) od miasta a poza tym jak zerkniesz na ogloszenia o wynajem pokoju to ich jest tak duzo ze tylko przebierac i wybierac :)
Pozdrawiam
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Age: 54
Joined: 17 Sep 2007, 09:36
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ajcila22 » 2 Oct 2007, 12:43 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

A ja wynajmuje mieszkanie przez agencje surelet.
Jest to nowe mieszkanie dwupokojowe + salon,kuchnia i łazienka z toaleta,place 525 za miesiac tax-u jeszcze nie placilismy poniewaz mieszkam tu dopiero mc,tak samo z rachunkami<za 3 mce wiecej napisze>mamy wszystko na prad;/
User avatar
Ajcila22
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 38
Joined: 25 Sep 2007, 08:00
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pietia1 » 2 Oct 2007, 16:36 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

obawiam sie ze bedziecie duzo placic. wiem to z autopsji. najgorsze sa grzejniki, ktore ciagna od cholery pradu. Ale w zaleznosci od tego jaka macie taryfe w firmie energetycznej ( i jaka to jest firma :wink: ), to w nocy mozecie miec taniej. Ja mam cos takiego jak nocna taryfa gdzie place mniej od 00.00 do 6.00 rano. Co by nie bylo oszczedzajac mam zimno w dzien w domu :(
Pozdrawiam
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Age: 54
Joined: 17 Sep 2007, 09:36
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE