zamiana

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by konwalia » 18 Apr 2010, 17:15 zamiana

mieszkam w wiezowcu w centrum miasta i chcialabym zamienic mieszkanie na dom .Mieszkanie jest bardzo ladne i ma dwoie sypialnie ,duzy salon i kuchnie.Chcialibysmy isc na dom bo latem przyjdzie jeszcze jedno dziecko .Nie chcemy wiekszego metrazu bo dwie sypailnie nam starcza.MOje pytanie czy ktos juz zamienial z was mieszkanie socjalne,gdzie moge szukac osob chetnych na zamiane i czy agencje ,ktore wspoldzialaja z urzedem miasta przyjma od nas aplikacje skoro my mieszkamy w lokalu urzedu.Za odpowiedzi z gory dziekuje.

konwalia
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 18 Feb 2010, 16:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alfonso » 18 Apr 2010, 18:59 Re: zamiana

na 100% nie wiem ale z tego co mi wiadomo to to ci raczej nie przejdzie z agencja , i jedyna szansa dla ciebie to musisz sie udac do lokalnego councila i poprosic o zamiane ale takie cos to trwa ,nie od razu , zanim sie cos zwolni albo cos znajda to czas minie , taka znajoma murzynka czekala ponad rok na zamiane tez z dzieckiem .
najlepiej bedzie jak sie udasz do councila i tam sie dowiesz . zycze powodzenia

alfonso
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 24 Jan 2010, 16:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by VA » 18 Apr 2010, 19:04 Re: zamiana

Popatrz na homeswapper.co.uk tam możesz znaleźć chętnych na tzw. mutual exchange, czyli zamiana z kimś chętnym na zamianę z Tobą.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by littleflower » 21 Jan 2011, 23:23 Re: zamiana

Szukam chetnych na zamiane domu z HA, mam 4 bedroom, wlasny duuzy ogrod i dzielnica naprawde spokojniutka, szkola primary 4 min od domu, apteka i lekarz okolo 2 minut, park zabaw tez, bardzo zielono ,
W Burton sporo pracy w magazynach, w sumie nie pracuje ten kto nie chce , chcacy naprawde prace w ciagu max 2 tyg znajdzie w kilkudzieciu magazynach w okolicy i innych fabrykach

Moj postcode DE15
User avatar
littleflower
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 48
Joined: 21 Sep 2008, 14:23
Location: Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE

cron