Znowu musze zapłacic?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by malaroksi » 10 Sep 2008, 08:06 Re: Znowu musze zapłacic?

OJ, byłabym niezmiernie wdzięczna DjXeed podaj mi swoj nr telefonu na PW , jak tylko skompletuje wszystkie dokumenty, doładuje telefon itd. odezwe sie i sie umowimy. :grin: a moze im list wyjaśniający napisac? chyba bedzie szybciej niz ślęczenie 40minut przy telefonie i słuchanie muzyczki :?:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ula_27 » 10 Sep 2008, 09:19 Re: Znowu musze zapłacic?

A do mnie Maloroksi jak przyszedl rachunek z Councilu, tez byl za dluzszy okres niz mieszkalam, to po prostu poszlam do nich i powiedzialm kiedy sie stamtad wyprowadzilam,podalam date, urzednik ja zapisal i naliczyl council tax od nowa, od daty wprowadzenia sie do wyprowadzenia i nie wymagali ode mnie jakiegos potwerdzenia tego, kiedy sie wyprowadzilam,zadnych rachunkow itd.

Ula_27
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 3 Sep 2008, 09:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 10 Sep 2008, 10:00 Re: Znowu musze zapłacic?

szkoda ze wszyscy sie wywineli od płacenia tego zostaliśmy tylko my i jak zawsze staramy się byc uczciwi więc zapłacimy to. Dostaliśmy własnie kartke z cauncilu zeby wpisać od kiedy do kiedy się tam mieszkało więc wypełnimy zgodnie z prawdą i zobaczymy co przyjdzie, moze uda sie na raty płacić.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 10 Sep 2008, 22:26 Re: Znowu musze zapłacic?

no i tak bedzie najlepiej. tylko ze pewnie bedziecie calosc musieli zaplacic sami nawet za okres jak mieszkaliscie z ta "banda" :neutral:
ale z drugiej strony (nie obraz sie) dziwie sie, ze na biezaco takich rzeczy nie zalatwiacie. zmienialam mieszkania 3 razy i za kazdym razem robie to samo. przy wprowadzaniu sie, spisuje liczniki dzwonie do dostawcy mowie, ze sie wprowadzilam,stan licznikow. to samo zglaszam counsil i wode. przy wyprowadzce tak samo. nigdy nie mialam problmow z rachunkami czy innymi rzeczmi.
ale faktem jest,ze ktos moze podac Twoje dane, np agencja. niedawo sie przeprowadzilismy z mezem, no i jak za kazdym razem dzwonie gdzie trzeba, zeby zglosic zmiany. i ku mojemu zdziwieniu counsil przychodzi nie tylko na mnie (bo to zglosilam) ale i na meza (ktorego widocznie musiala zglosic agencja) to samo z woda. oni chyba chca miec pewnosc, ze lokatorzy beda placic.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by DD » 29 Sep 2008, 09:24 malaroksi

malaroksi, przeciez jak zmienialas mieszkanie to masz potwierdzenie zmiany adresu w banku, HO, HR i wszedzie.. wiec to sa Twoje dowody na to, ze nie mieszkalas tam pozniej. Idz do CAB i nie plac tego. zalatw to sobie a za te 500 funi kupcie sobie cos ladnego.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 29 Sep 2008, 09:42 Re: Znowu musze zapłacic?

wysłaliśmy im notatke od kiedy do kiedy mieszkalismy i dostalismy odpowiedz z kwotą pomniejszoną o 88funtow, wpłacilismy te pieniadze poniewaz ich własciwie nie obchodzi z kim tam mieszkalismy i kto nie zapłacił czy zapłacił. Do nich pieniądze za cauncil nie wpływały i tylko to sie liczy. Mowi się trudno, jeden dług za stare czasy mamy z głowy, w pracy dostałam premie więc nie jest tak żle. Dzięki za wszystkie odpowiedzi DD chętnie wydałabym te 500f na cos innego :-)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 29 Sep 2008, 14:46 Re: Znowu musze zapłacic?

Naprawdę bardzo mi przykro, że przydarzył Wam sie tak wypadek. Nie będe starała się pocieszać, bo chyba nie jestem w tym dobra. A tym bardziej, że nie wiem jak rozwiązac ten problem. Ale podoba mi się postała przedmówcy, który ofiaruje Wam pomóc. Myślę, że powinniście z niej skorzystać, bo życzliwy z niego człowiek. A ponoć Polacy sobie nie pomagają? Dobrze, że jest inaczej.

Oby pomyślnie zakończyła się ta sprawa, życze powodzenia. A wieszać to się nie ma co, przynajmniej narazie......... ;)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 2 Oct 2008, 07:58 Re: Znowu musze zapłacic?

Beata, dzieki za ciepłe słowa. Co do pomocy DjXeed, skorzystałam ale w innej sprawie (rachunku telefonicznego) i tu rowniez nie popuscili i musielismy zapłacic. Ale naszczęscie juz mamy długi z głowy teraz mozemy sobie odkładac na potrzebne rzeczy. Pomoc polakow na tym forum jest naprawde świetna, jest dużo życzliwych osób,no za wyjątkiem jednego wiesniaka co to w kazdym wolnym czasie pisze komentarze na onecie, ale zawsze musi się znalesc jakis zbłąkany. :) Dziękuję wszystkim za rady.
Last edited by malaroksi on 2 Oct 2008, 09:09, edited 1 time in total.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by DD » 2 Oct 2008, 08:50 tak sobie

malaroksi wrote:Pomoc polakow na tym forum jest naprawde świetna, życzliwych osób,no za wyjątkiem jednego wiesniaka co to w kazdym wolnym czasie pisze komentarze na onecie, ale zawsze musi się znalesc jakis zbłąkany. :) Dziękuję wszystkim za rady.


lookam w moje posty co tam nasmarowalem ale to raczej nie o mnie ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 2 Oct 2008, 09:07 Re: Znowu musze zapłacic?

DD, no ale oczywiscie ze to nie o tobie , chociaz ty zaliczony zostałeś do osób życzliwych i pomocnych. :) Wiesniak=osoba na tym forum z 2ostrzezeniami za chamskie odzywki i obrazanie innych forumowiczow :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by DD » 2 Oct 2008, 17:18 :))

płyty betonowe, cegły i kamienie spadły mnie z serca ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE