Mieszkanie z consil

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by Dariusz83 » 9 Sep 2015, 16:08 Re: Mieszkanie z consil

Tak mam ale chyba nie wiekszy niz kazdy z nas. A tak na serio to w Polsce jest powiedzenie uderz w stol a norzyce sie odezwa i prosze dwie osoby z super radami wczesniejszymi zabraly glos. Rady typu idz do pracy lub to nie gra ze niema extra punktow to chyba nie rady o ktore ktos prosil, chyba ?

Jezeli chodzi o temat watku mozna skorzystac z tak zwanych housing associations podobne zasady co do concilu po 5 latach mieszkania w nieruchomosci najmujacy moze wykupic dom czy tez mieszkanie z upustem. Ostatnio duzo ofert bylo z whg.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by arlettasliz » 13 Sep 2015, 17:25 Re: Mieszkanie z consil

hej
czy doniesienie dokumentow ktore nam kazali starajac sie o mieszkanie musi byc ta osoba potem osobiscie tez, bo troche ciezko z wolnym i tak mija, mija nam czas?
czy to problem, ktos wie?

arlettasliz
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 1 Sep 2015, 19:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 14 Sep 2015, 18:14 Re: Mieszkanie z consil

Nie musisz tam być osobiście,może to donieść kto inny ale potem i tak będziesz mieć sporkanie na który już trzeba być osobiście.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by krzys12 » 16 Sep 2015, 23:57 Re: Mieszkanie z consil

Andrej tu ci utre nosa , bo wiesz pracuje cały czas na pełny etap :) nie chce mieszkania wynajmować jak ty bo jest lepiej chce mieszkanie od państwa bo mogę zainwestować w nie i zrobić tak jak ja chce stereotypie polski :) a do tego zawsze taniej można wykupić , a po co przeplacac ja się pytam. Ale powiem ci Andrej dzieki za pomoc jesteś super dostalem od solihull/a wiec jest git bay
User avatar
krzys12
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Age: 37
Joined: 20 May 2009, 20:24
Location: Birmingham/Gorlice
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 17 Sep 2015, 08:29 Re: Mieszkanie z consil

Hej, tak dla informacji , od maja tego roku , można wykupić mieszkanie socjalne i z housing association już po 3 latach zamieszkania a nie po 5 i nadal się ma 35 % zniżki . Można sobie obliczyć wartość rynkową domu i wartość ze zniżką na stronie https://righttobuy.communities.gov.uk/r ... alculator/
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

Return to MIESZKANIE