Wynajem mieszkania i zgloszenie do scottish power

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by asiakk » 27 Nov 2013, 20:01 Wynajem mieszkania i zgloszenie do scottish power

Witajcie

mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo inaczej osiwieję ze scottish power :)

Wynajmuję mieszkanie i chciałam zgłosić do nich że mieszkam tu i tu od tego i tego dnia. Niestety jak dzwonię ciągle chcą ode mnie jakiś mój nr, no ale jak mam go mieć jak dopiero tu przyjechałam. Ciężko z nimi się dogadać przez ten szkocki akcent.
Powiedzcie czy można wysłać im takie zgłoszenie online? szukam od długiego czasu na ich stronie ale znaleść nie mogę

asiakk
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 23 Aug 2013, 12:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

asiakk wrote:Witajcie

mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo inaczej osiwieję ze scottish power :)

Wynajmuję mieszkanie i chciałam zgłosić do nich że mieszkam tu i tu od tego i tego dnia. Niestety jak dzwonię ciągle chcą ode mnie jakiś mój nr, no ale jak mam go mieć jak dopiero tu przyjechałam. Ciężko z nimi się dogadać przez ten szkocki akcent.
Powiedzcie czy można wysłać im takie zgłoszenie online? szukam od długiego czasu na ich stronie ale znaleść nie mogę


Albo chca customer account number albo meter reference number, pierwszego nie masz a drugi numer masz na liczniku pradu.

A nie prosciej bedzie poprostu podpisac nowa umowe z nimi ?

Ja za kazdym razem tak robie nie interesuje mnie kto byl dostawca energi jak sie wprowadzalem wyszukuje kto jest najtanszy i tyle ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

Mozna przez internet z E-ON https://www.eonenergy.com szybk i bez problemow jesli masz dzieci raz w roku 150 funtow dostajesz na prad taryfe samemu sie wybiera

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

marek55 wrote:jesli masz dzieci raz w roku 150 funtow dostajesz na prad taryfe samemu sie wybiera
Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć ? O co chodzi ,kto daje te pieniądze , w jakiej taryfie itd.zaciekawiło mnie to bo sama mam dzieci :D
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

marek55, podpinam się pod pytanie malaroksi
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

ja tez jestem ciekawa tez mam dzieci :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posts: 191
Joined: 31 May 2012, 17:52
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

ja mialam kiedys umowe z EON ale zadowolona nie bylam,pozatym pierwsze slysze ze jakas kasiorke daja wiec tez chetnie sie dowiem o co chodzi :)

Dodano: -- 2 gru 2013, 16:45 --

asiakk najprosciej zadzwonic I powiedziec ze chcesz new contract ,do nowego klienta raz dwa przybiegna I zalatwisz wszystko od reki :)
User avatar
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Age: 47
Joined: 20 Nov 2013, 12:04
Location: Birmingham
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

ja tez mam dzieci i tez mnie ciekawi kto daje tą kase itp

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE