Czas oczekiwania na mieszkanie z City Council band C

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...
co to znaczy mam drugą narodowość?

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

To znaczy ze jestem Polka ale ktores z moich rodzicow jest innej krwi. Ale co to ma do watku?

Dodano: -- 4 mar 2013, 10:05 --

Hmmm a moze poniewaz forum jest polskie nie powinnem sie w takim razie udzielac? A juz nie daj boze czytac! Zartuje sobie :D

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

nic nei ma do watku sama o tym wspomialas a co do tej narodowości to nie masz jej chyba ze masz obywatelstwo inne niż polskie
albo sie jest polakiem albo cyganem nie mozna miec dwoch obywatelstw poprostu mieszkach z inna racja i tyle

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Oczywiscie ze mozna miec dwa obywatelstwa, mozna miec tez jedno i byc Polakiem bedac jednoczesnie zydem lub cyganem. Chyba nie masz na ten temat pojecia. To jak to jest ze moje dziecko bedzie miec obywatelstwo polskie, brytyjskie i moze jeszcze inne jesli tak zdecyduje?

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Jaga S, bzdury piszesz powiem Tobie nie mozna miec Twoje dziecko bedzie mieć albo polskie albo angielskie a nie 2 czy 4 obywatelstwa widac ze Ty nie masz wiedzy na ten temat

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Hmmm ciekawe wpisz w google 2 obywatelstwa i poczytaj. Oczywiscie w niektorych krajach nie mozna miec 2, ale w wiekszosci w UE oczywiscie mozna.

Dodano: -- 4 mar 2013, 10:46 --

Chyba wiem co mowie.

Dodano: -- 4 mar 2013, 10:50 --

A gdyby rzeczywiscie tak bylo jakbys chciala i nie mialabym polskego to co dalabys mi szlaban na pisanie na tym forum? Moze powinnismy odprawe paszportowa robic, podawac dane i dop. Po dokladym sprawdzeniu dostawac decyzje czy wolno nam tu pisac czy nie. Jakos nie podoba mi sie twoje podejscie do obcokrajowcow. Tyle ze ja mam polski paszport :D

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

jeszcze raz ci powiem i ostatni i zakoncze dyskuje z Toba bo widze ze o niczym nie masz pojęcia NIE MOZNA MIEC OBYWATELSTWA NP POLSKO ANGIELSKIEGO
mozesz miec jedno czyli np wyrabniasz sobie angielskie obywatelstwo po zdaniu egzaminu z wiedzy tego kraju po czym dostajesz dowód i paszport angielski i stajesz sie brytyjczykiem nie musisz do tego zrzekać sie obywatelstwa poslkiego ale oficjalnie zostajesz brytyjczykiem
dla dziecka mozesz wyrobic paszport albo polski albo angielski nie mozesz miec w paszporcie napisane polsko angieslkie obywatelstwo
mozesz jadac do pl wyrobic sobie paszport polski po zarejestrowaniu aktu urodzenia brytyjskiego w Pl i wtedy zrobisz sobie poslki paszport ale angieslki dla polaków nie bedzie sie liczył od tyle

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Oczywiscie ze mozna miec dwa obywatelstwa i dwa paszporty i nie musisz mi swoich teori przedstawiac? Ja o niczym nie mam pojecia? To dobrze bo moge sie czegos nowego dowiedziec, za to ty wszystko wiesz najlepiej. Pozjadalas wszystkie rozumy. Tylko piszesz teraz bzdury np. Jak mozna sie starac o HB na pokoj? Otoz mozna, poczytaj! Albo tutaj mozna miec dwa obywatelstwa i dwa paszporty jednoczesnie, nie mowilam nic o wpisie w paszport polsko-angielskie obywatelstwo tylko 2 Paszporty!

Dodano: -- 4 mar 2013, 11:16 --

Ciekawe ze interesuje Cie moja narodowosc... :P

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

to ze pisałam o hb na pokoj to tylko dlatego ze ty piszesz chaotycznie i myslałam ze mieszkasz u kogos na pokoju a nie ze mieszkacie na pokoju w domu przeznaczonym tylko pod wynajem pokoi wyjasniłas odposcilam a co do obywatelstwa to oczywiscie piszesz bzdury nie ma czegos takiego jak podwojne obywatelstwo i jakbyś czytała mnei uwaznie to być widziala ze pisze ze mozesz zrobić dziecku angieslki paszport i zrobic poslki po wpisie aktu urodzenia do urzedu stanu cywilnego w polsce ale w polsce bedzie uznawany on ona jako obywatel polski nie polsko angieslki wiec nie bedzie miał dwoch obywatelst a jedno tak ciezko ci to załapac

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Wydawalo mi sie ze rozmowa dotyczyla mojej narodowosci a nie dziecka. Nie obchodzi mnie kto w polsce patrzy na ktory paszport, bo sie tam nie wybieram. Ale obu mozna uzywac do przekraczania granicy. Wiec mozna miec dwa paszporty jednoczesnie, dzizus!

Wracajac do tematu, moze zna ktos jeszcze jakies dobre spoldzielnie mieszkaniowe w Birmingham?

Dodano: -- 4 mar 2013, 11:43 --

Przy tym bandzie C nie wierze aby udalo nam sie wylicytowac mieszkanie z councila, dlatego pytam o inne mozliwosci.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

masakra. skoro wiesz wszystko najlepiej to idz i sobie pozalatwiaj to co masz a nie glupoty wypisujesz. i skoro wg ciebie wiekszosc co tu pisza to bzdury to idz poszukaj sobie informacji gdzie indziej bo przeciez i tak bzdury tu wypisujemy :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Nie napisalam ze wszyscy bzdury pisza ale jest duzo nieprawdziwych informacji na tym forum. Nie rozumiem czemu sie obrazasz? Pewnie ze sobie pozalatwiam ale jakies info fajnie by bylo przeczytac od ludzi ktorzy tu mieszkaja, bo moze maja jakies doswiadczenia ktorymi moga sie podzielic

Dodano: -- 4 mar 2013, 12:24 --

I nie wiem wszystkiego najlepiej, ciagle sie dowiaduje czegos nowego. Ja nikogo nie pouczam, tylko sie pytam

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

to nie lepiej za przeproszeniem ruszyc dupe a nie pisac tutaj ?

ja sie obrazam ? ciekawe.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Moge jednoczesnie pisac tutaj i "ruszac dupe" i sie dowiadywac z innych zrodel, jedno nie wyklucza drugiego.
Jesli czytasz to forum to chyba zauwazylas ze czasami ktos tu wypisuje informacje ktorym daleko od prawdy. Nie mowie ze robia to specjalnie, tylko chyba raczej z wlasnej niewiedzy. Ale to nic strasznego, kazdy sie moze pomylic, i ja takze, i Ty chyba tez. Takze nie ma sie co spierac o glupoty.
Fajnie natomiast przeczytac o czyms, czegos sie dowiedziec ciekawego lub/i potrzebnego. I moje zdanie jest takie ze do tego sluzy forum. Dlatego zakladam watki i sie pytam. A to ze czasem wychodza nieporozumienia w trakcie, tego juz spacjalnie nikt nie robi. tak mysle.
Milo by bylo jakby na tym forum nie ocenialo sie kogos tylko staralo pomoc, podpowiedziec cos madrego.
Zgadzam sie ze ja tez sie unioslam pare razy ale nie zrobilam tego celowo. Ta opinia co do Polakow to byla ocena i to negatywna z mojej str. I pewnie przesadzona i z pewnoscia niepotrzebna. To tyle.

Moze uda sie jakims cudem powrocic do glownego watku, jesli nie to dzieki za dotychczasowe info i zamykam temat.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

nie mozesz miec dwoch paszportów na raz mozesz miec albo polski albo angielski masakra jakas tłumaczyc ci cos albo jeste obywatelem polskim albo angielskim
nie mozna byc troche wlochem troche hiszpanem troche grekiem i takie tam z twojego toku rozumowania to gdzie by europejczyk nei pojechał to by sobie paszport załozył i przektraczał graniece raz na paszporcie polskim raz angieslkim raz greckim?

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE