Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Okrutnik » 1 Dec 2011, 19:01 Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

wzoruja sie na hitlerze , masowe groby , krematoria
w pale sie nie miesci co za skurwysynstwo....

www.youtube.com Video from : www.youtube.com
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
User avatar
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Age: 37
Joined: 13 Aug 2011, 21:58
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agna78 » 1 Dec 2011, 22:03 Re: Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

No i nie obejrzalam do konca bo sie poryczalam jak zwykle, gdy widze co ludzie robią zwierzetom.
Mialam kiedys chorego psa, wykorzystalam caly urlop zeby siedziec z nim w domu, a moje dziecko zrezygnowalo z fajowej szkolnej wycieczki bo wolalo spedzic czas z psem.
Nauczycielka powiedziala mu wtedy " ale ty masz glupie pomysly, zeby dla psa z wycieczki zrezygnowac "

Tak wiec Okrutnik-u sa na tym swiecie rzeczy, na ktore czasami nie mamy wplywu.
Mozemy pozalować tych psiaków ale nijak mozemy im pomoc i to najbardziej boli- bezmoc i bezradnosc.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Okrutnik » 1 Dec 2011, 22:26 Re: Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

no ale masakra ukrainczycy mowia o tym jak by nie mialo to zadnego znaczenia , ... spalamy tone martwych psow dziennie tone !!!! to ok 80 psow dziennie
3 zawody dog hunter, spalacz , skup zwlok naprawde to bestialskie sposoby . Zakopuja na polach psy to musze powiedziec ze poruszyl mnie ten material
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
User avatar
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Age: 37
Joined: 13 Aug 2011, 21:58
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 2 Dec 2011, 12:43 Re: Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

Z relacji znajomej Ukrainki wiadomo mi że tam niechciane psy się ... wiesza.
Taki ich lokalny sposób.

Dodano: -- 2 gru 2011, o 12:44 --

Nie obejrzę tego filmiku. To nie na moje nerwy. Wasz opis mi wystarczy.
Okrucieństwo ludzi przypłacam zdrowiem.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 2 Dec 2011, 17:02 Re: Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

nie dalam rady dokonczyc ogladania. bo nic niewidzialam przez lzy....jak tak mozna traktowac zywe stworzenie?!!... wrzucac do smieciarki z odpadkami.. :cry: :cry: :cry:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 2 Dec 2011, 20:31 Re: Ukraina psia zaglada - czystki przed euro

Jak by powiedziała moja mama "Boże widzisz i nie grzmisz".Straszne traktowanie "najlepszych przyjaciół człowieka" :(

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

niestety obejzalam caly, i brak mi slow. To nie ludzie, to bestie. Zero skrupulow.
User avatar
Marteckalkr
Początkujący
 
 
Posts: 21
Age: 32
Joined: 16 Jul 2011, 11:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK

cron