Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by Elizabeeth » 21 Aug 2011, 13:25 Szokujące wnioski ws. Polaków w UK


Elizabeeth
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2011, 19:26
Location: Redditch
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 21 Aug 2011, 19:37 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

nie chce mi sie wierzyc w te statystyki....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Elizabeeth » 21 Aug 2011, 19:51 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

mnie także. niech lepiej powiedzą ile osób w Polsce jest w depresji.

Elizabeeth
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2011, 19:26
Location: Redditch
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 21 Aug 2011, 20:13 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

taaaaak, onet :roll:
codziennie w anglii dochodzi do tragedii, gdzie glownym sprawcami i ofiarami sa sami brytyjczycy...
jak sie nie ma o czym pisac, to sie pisze o tym co wywola sensacje.
wiele ludzi cierpi teraz na depresje, nie tylko polacy :|
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 21 Aug 2011, 20:28 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

onet jest antyimigracyjny ... nie trawie tej strony i ich ,,niusow,, i komentarzy...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 21 Aug 2011, 20:44 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

Tez nie lubie onetu,ale powiem Wam ze w tym artykule troszke prawdy jest...Coraz wiecej Polakow popada tu w dlugi i zamiast wychodzic na prosta coraz bardziej sie pograza,pewnie nie tylko Polacy tak maja,ale ciekawie nie jest.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by P-C » 21 Aug 2011, 22:03 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

Hehhe.. Ciekawe jak by wypadły statystyki imigrantów z innych krajów.
Nie należy brać do bani takich opracowań.
" Statystycznie, to ja i mój pies mamy po trzy nogi.."
"Polski konsul w Manchesterze poinformował, że 25 do 30 proc. wszystkich zgonów wśród Polaków na północy Anglii i w Walii to samobójstwa." - Jezeli brali pod uwagę ostatni tydzień, gdzie zmarły 4 osoby a jedna z nich rzucila się z mostu, to mają rację.
Olać to.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 22 Aug 2011, 15:44 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

P-C wrote:" Statystycznie, to ja i mój pies mamy po trzy nogi.."
"Polski konsul w Manchesterze poinformował, że 25 do 30 proc. wszystkich zgonów wśród Polaków na północy Anglii i w Walii to samobójstwa." - Jezeli brali pod uwagę ostatni tydzień, gdzie zmarły 4 osoby a jedna z nich rzucila się z mostu, to mają rację.
Olać to.


no tak statystyka statystyke goni a i tak chodzi o sensacje

Statystyki opieraja sie na badaniu proby, tzw grupy badwaczej. zeby takie badania byly wiarygodne to najpierw trzeba obliczyc jaki prcent ma owa proba wyniesc zeby dane bania mialy sens i mozna bylo sie na nich opierac.... takie badania zajmuja czas i wymagaja precyzji- nie darmo piszemy prace badawcze od tygodni po lata... tragedia w Jersey wydarzyla sie pare dni temu- a juz mamy tak szokujace statystyki... to ile trwaly badnia i na jakiej liczbie osob?????

ale jakby tak sie nie czepiac szczegolow i powiedziec co sie na dany temat mysli to, tak owszem uwazam ze mnostow ludzi jest cholernie nieszcelsiwych i nie radza sobie z problemami.
mowimy tu o polakach wiec i na temat polako sie wypowiem.
prawie kazdy z nas z jakiegos powodu wyjechalo z kraju, zostawiajac za soba rodziny, problemy, przyjaciol. Tutaj- nowa rzeczywistosc, zmaganie sie z problemmai, samotnosci, bezsilnoscia, niedowartosciowaniem.
czesto jestesmy sami, nierozumiani, i co najgorsze nie ma dokad uciec. zdarza sie ze ludzie popadaja w alkoholizm co jeszcze bardziej nam ryje psychike, albo w martwe patologiczne zwiazki, zatruwajac sobie nawzajem zycie.
pomoc jest - mozna isc do lekarza i poprosic o tabletki szczescia... ale najsmutnejsze jest to ze nikt tego nie kontroluje. ludzi z depresja odsylaja do domu po samobojczej probie, a tabletki szczescia przepisuja na powtarzajace sie recepty... mysle ze chorzy ludzie powinni byc chociaz od czasu do czasu zapytani jak sie maja, a juz najlepiej to przed kazdym kolejnym opakawaniem lekow antydepresyjnych obowiazkowo powinni byc zobaczeni przez lekarza rodzinnego (conajmniej). faktem jest ze chory czlowiek sam musi chciec sie leczyc- czy to alkocholik czy zagubiony, ale odrabina wsparcia jest wskazana- byloby zdecydowanie mniej tego typu artykulow i tragedii
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
3

FemalePostNapisane by Anastazja » 22 Aug 2011, 20:02 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

dorotajab, a co to sa te tabletki szczescia? :P
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 22 Aug 2011, 21:23 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

Anastazja, chodzi pewnie o jakies przerozne antydepresanty,psychotropki etc...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 23 Aug 2011, 05:49 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

eh, a ja myślałem, że im chodzi o niebieskie pigułki :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Steinik » 23 Aug 2011, 06:16 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

hmmmmmmm...niebieskie szczescie :D
jak widac niewiele potrzebne do szczescia....hihihii
dla niektorych juz tabsy na przeczyszczenie sa szczesciem :wink:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 23 Aug 2011, 08:22 Re: Szokujące wnioski ws. Polaków w UK

Steinik wrote:hmmmmmmm...niebieskie szczescie :D
jak widac niewiele potrzebne do szczescia....hihihii
dla niektorych juz tabsy na przeczyszczenie sa szczesciem :wink:



hahahha

swiete slowa

ale chodzilo mi o antydepresanty- w kolejnym zdaniu to napisalam. pewnie niektore to nawet niebieskie bywaja ;)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK