Co kupiłes/aś za swoje pierwsze zarobione pieniądze?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Ostatnio na wspominki się trochę zebrało to zapodaję nowego temata:
Na co przeznaczyliście pierwsze w życiu zarobione ciaćki:

Ja na ten przykład pamiętam że za pierwsze poważniejsze pieniąchy które zarobiłem jako nastolat jeszcze (handlując składanymi własnoręcznie rowerkami) kupiłem sobie bez wiedzy rodziców motorka marki Motorradwerk Zschopau es 250/2 z 1973go roku (prawko jazdy nań zresztą też w tajemnicy zrobiłem za kasę z urodzinowych ;p) Maszynka po dziś dzień stoi bezpiecznie zbunkrowana u babci w szopce i od wielkiego dzwona wskakuje na nią sie powozić po mieście ku wielkiej mej uciesze :]

Image
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

ha! mialem takiego 'tropika'. kupilem go zepsutego i ktorejs zimy rozebralem na kawalki, wyczyscilem, pomalowalem itp.

a pierwsze pieniadze...... ha, to dluga historia

po drodze do ameryki w 1984 roku zatrzymalismy sie w bad soden pod fronkfurtem. poniewaz byly akurat moje 13 urodziny dostalem wypasiony jak na tamte czasy prezent, mercedesa 190 na radio (wyszedl wlasnie i byl ******). problem byl z bateryjkami, bo byly drogi i nie starczaly na dlugo.

w ameryce bardzo szybko skumalem sie z koesiem ktory mial warsztat rowerowy. pozwalal mi u siebie popracowac czasami i placil dolara za godzine. kupowalem wtedy ................... bateryjki

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

ja w tajemnicy przed rodzicami zrobilam prawko:) i ktroregos dnia po prostu przyszlam do domu i im je pokazalam:) ich mina bezcenna ale bylam z siebie dumna :) ze mi si udalo i zrobilam to sama bez niczyjej pomocy :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

gitarę ;) pamiętam, jaka to była wtedy impreza ;) po pierwszym odcisku na palcu mi się odechciało ;) ale teraz jak mi się tak wzięło na wspominki... w sumie pograłoby się ;)
a te ogniska, jaki szpan ;P

GosiaXSL
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 23 Feb 2011, 09:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK