Opieka lekarska (szpitale) jakie doswiadczenia macie

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Ja rowniez jestem czestym "gosciem" w szpitalu i u lakarza GP i jeszcze nigdy nie spotkalam sie z czyms takim by ktorys lekarz na mnie krzywo patrzyl i byl nie mily w stosunku do mnie,tak samo pielegniarki i caly personel medyczny zawsze jest przemily,czasami az za bardzo.Naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy mowia tak jak Ulak,ze nie chce by ci..a go dotykal,az wierzyc sie nie chce, ze takie maja podejscie.Tak jak ktos juz tu napisal lekarz to lekarz,czasami ten ci..a jest bardziej wykwalifikowany od niejednego Anglika.Takie myslenie to chyba tylko Polak moze miec naprawde.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Val » 5 Feb 2011, 14:03 Niedowiary

Nie wiem gdzie wy zyjecie ja mieszkam w chelmsley wood
wszyscy Na slowo polak maja alergie przypuszam ze wiekszosc
tutaj piszacych siedzi w domu i się tu mądrzy poza tym niktorzy
tu to zwykli rasisci albo pojebani Polacy piszący z polski
którzy nie maja pojęcia co pisza to tyle

Val
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 21 Feb 2009, 11:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Val wrote: pojebani Polacy piszący z polski
Coś Ci się pomyliły strony , chyba pomyliłeś się z www.onet.eu
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Jak sie zachowujesz jak cham to Cie traktuja jak chama... Sorry ale z 5 Twoich postow zaden nie jest "normalny", w kazdym kogos obrazasz to co sie dziwisz ze ludzie Ciebie nie lubia :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

no i się wypowiedział .....
ten inteligentny i "lepszy" :roll:

masakra :roll:
ImageImageImage

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

Val wrote:Nie wiem gdzie wy zyjecie ja mieszkam w chelmsley wood
wszyscy Na slowo polak maja alergie przypuszam ze wiekszosc
tutaj piszacych siedzi w domu i się tu mądrzy poza tym niktorzy
tu to zwykli rasisci albo pojebani Polacy piszący z polski
którzy nie maja pojęcia co pisza to tyle

no i powiedzial co wiedzial.... widac jaka masz kulture... wcale sie nie dziwie ze traktuja cie wszedzie jak ,, polaczka ,,jak wspomniales.......
i wiekszosc z nas piszacych mieszka tu,pracuje z anglikami...uczeszcza do angielskich szpitali i przychodni...i to ,ze tylko ciebie tak traktuja swiadczy tylko o tobie...sorry....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Mysle ze nie musi wam sie podobac co ja mysle, nie przepadam za tymi osobami.
Wolno mi wyrazic swoja opinie, nigdy nie bede kochac ci..a, co robi wiekszosc polek...
Zaraz posypie mi sie na glowe grad roznych odpowiedzi, ale uwierzcie , ze wiem, co mowie...
A skoro nie pracowalas jedna czy druga z tymi ludzmi, wiec wybaczcie, ze ale uwazam , ze mam prawo do swich osadow.Nie mam zamiaru nikomu sie z tego tumaczyc, mam stycznosc na codzien wlasnie z cala ekipa lekarzy i innego staffu , wiec nie dam sobie zmyc glowy. Jesli same bedziecie miec wiedze medyczna i doswiadczenie w obcowaniu z nimi, mozecie wowczas oceniac innych a wbrew pozorom kolor skory cos tez okresla, a mianowicie podejscie czlowieka do czlowieka, to nazywa sie kultura,,wschodu;.... danego narodu nawet nie jednostki...Pewno wyda sie to glupie,ale kazdy robi cos w imie czegos....Nie widzicie kwasnych min i pazernosci ani pobudek, nie wiecie ile jestescie warte dla lekarza, pewno wam to zwisa, wazne by pomogl, prawda? istnieje podzial na ludzi podludzi, 3 swiat, czy tego chcecie czy nie......NIE WRZUCAM WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA,po prostu wiem czego wiekszosc nie wie....i to by bylo na tyle.....na ten fajny temat....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Age: 12
Joined: 6 Jun 2010, 18:42
Location: Polska
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

ulak, chyba ktos tu ma dwa profile.... my pisalysmy do val a nie do ciebie...wiec czemu ty odpowiadasz...
ulak wrote:Nie mam zamiaru nikomu sie z tego tumaczyc, mam stycznosc na codzien wlasnie z cala ekipa lekarzy i innego staffu , wiec nie dam sobie zmyc glowy.
dlatego ,,jak kuba Bogu tak Bog kubie...... ty ich nie lubisz i dajesz im to odczuc to czemu oni nie maja byc ci dluzni...i bardzo dobrze,,,
ulak wrote:nigdy nie bede kochac ci..a, co robi wiekszosc polek...
i moze z laski swojej mow o sobie i nie obrazaj wszyskich wkolo. jak malaroksi napisala przenies sie na onet.eu tam bedziesz lepiej pasowac...

[nie wcale nie wsadzasz wszystkich do jednego wora!!!bez komentarza....
a co jestes jasnowidzem albo mieszkasz tu 50 lat ze wiesz wszystko o anglikach czy ci..a czego reszta niewie, tak sie sklada ze pare osob na forum rozniez pracuje w sluzbie zdrowia i nikt nie ma takich odczuc wiec o czyms to swiadczy... nie jestes wszechwiedzaca...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

ulak wrote:Wolno mi wyrazic swoja opinie, nigdy nie bede kochac ci..a, co robi wiekszosc polek...

nie wierz Onetowi! :mrgreen:

ulak wrote:A skoro nie pracowalas jedna czy druga z tymi ludzmi, wiec wybaczcie, ze ale uwazam , ze mam prawo do swich osadow.Nie mam zamiaru nikomu sie z tego tumaczyc, mam stycznosc na codzien wlasnie z cala ekipa lekarzy i innego staffu , wiec nie dam sobie zmyc glowy. Jesli same bedziecie miec wiedze medyczna i doswiadczenie w obcowaniu z nimi, mozecie wowczas oceniac innych a wbrew pozorom kolor skory cos tez okresla, a mianowicie podejscie czlowieka do czlowieka, to nazywa sie kultura,,wschodu;.... danego narodu nawet nie jednostki...Pewno wyda sie to glupie,ale kazdy robi cos w imie czegos....Nie widzicie kwasnych min i pazernosci ani pobudek, nie wiecie ile jestescie warte dla lekarza, pewno wam to zwisa, wazne by pomogl, prawda? istnieje podzial na ludzi podludzi, 3 swiat, czy tego chcecie czy nie......NIE WRZUCAM WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA,po prostu wiem czego wiekszosc nie wie....i to by bylo na tyle.....na ten fajny temat....

nie wiesz o nas zbyt wiele. a juz na pewno gdzie i z kim pracujemy! :lol:
Twoja wypowiedz jednak jest tak plytka, ze nie chce sie komentowac ani wchodzc w dyskusje.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

ulak wrote:nigdy nie bede kochac ci..a

To jedz do Polski. Tam jest ich mniej i bedziesz sczesliwa.

Nie wiesz kto z kim pracuje, ale wyglada ze ty pracujesz z sama miedzynarodowa patologia skoro wszyscy tacy zli. Bardzo mi przykro ze tak trafilas i nie mialas okazji poznac normalnych ludzi. Moze jeszcze ich spotkasz.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Val, ja tez jestem z Chelmsley Wood i nie sadze zeby miejsce Twojego zamieszkania bylo powodem zlego traktowania Cie przez lekarzy. Fakt, to nie jest dobra dzielnica ale co to ma do opieki lekarskiej? Mysle, ze jestes troche przewrazliwiony i tyle. Wyluzuj troche i zacznij traktowac ludzi tak jak Ty sam chcialbys byc traktowany i bedzie ok.
Ja sama mam troche doswiadczenia z tutejsza sluzba zdrowia i generalnie nie moge narzekac - NIGDY nie spotkal mnie zaden negatywny (ani pozytywny jesli juz o tym mowa) komentarz ze strony lekarzy czy pielegniarek na temat mojej narodowosci. Wszyscy sa mili i uczynni, jedyne na co moge narzekac to tempo w jakim sie wszystkie badania i zabiegi odbywaja, ciagnie sie to jak stara guma :twisted:

Ola78
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 31 May 2008, 20:42
Location: Wroclaw
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Odświeżę trochę temat, jako że ostatnio odwiedziłam parę placówek i mogę się wypowiedzieć na ten temat mając więcej doświadczeń niż tylko wizyta w mojej przychodni.

W mojej przychodni wszyscy są przemili , sympatyczni, aż chce się do lekarza chodzić.
Przychodnia dermatologiczna w Wood Gate - wszyscy mili , sympatyczni,żadnych spojrzeń,czy fałszu.
Queen Elizabrth Hospital. Wszyscy pomocni, uśmiechnięci od sprzątaczy, przez pielęgniarki po lekarzy. Birmingham City Hospital - tam to już wszyscy są tak cudowni, ze mogłabym tam zamieszkać.

A dodatkowo trafiam na lekarzy z polskimi powiązaniami. Jedna lekarka mnie bada i z dumą chwali się, ze jej dziadkowie to Polacy. Do innego lekarza wchodzę, a on do mnie ''dzień dobry'' :shock: Pytam skąd zna polski, a on na to, że żona jest Polką i w domu mówią tylko po polsku.

Może to dlatego,ze ja wysyłam pozytywne wibracje wszyscy są dla mnie mili. Jestem pogodna i uśmiecham się do każdej mijanej osoby, bo uśmiech nie kosztuje. I to samo dostaje w zamian. Nie miałam żadnych przykrych doświadczeń w brytyjskiej służbie zdrowia.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
2

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK