Ile kosztują części do Waszych samochodów w UK?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
kodi wrote:zgada sie masz racje :D po co sie brudzic.... ale to i tak zdzierstwo bo pakole robia to za pietnastaka... pozdro

za jakiego pietnastaka???
przecież jak będziesz chciał kupić olej u ciapola w sklepie i poszuakasz taniego to i tak będziesz musiał zapłacić za 5l minimum12 funtów teraz dodaj jeszcze filtr powietrza i oleju.
(mówię tu o oleju półsyntetycznym) chciałbym poznać tych ciapoli co robią wszystko tak tanio.
a tak po za tym to faktycznie ceny są zbliżone do polskich pod warunkiem że przeliczasz ale wtedy przelicz sobie również zarobki.
ktoś pisze 2 opony za 54 funty w polsce za 54 zł to to mu tylko wymienią te opony i wyważą a gdzie towar, jeszcze nówka a nie używki :-)
pozdrawiam
User avatar
adriankucharski
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 8 May 2007, 11:55
Location: Kalisz / Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ja dzisiaj wymienilem opone za 17 funa :P
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

Mike wrote:ja dzisiaj wymienilem opone za 17 funa :P

nową?
User avatar
adriankucharski
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 8 May 2007, 11:55
Location: Kalisz / Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

secod hand choc wyglada jak nowa, na dudley road jest takie miejsce...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

Mike wrote:secod hand choc wyglada jak nowa, na dudley road jest takie miejsce...

kurde ja muszę do niedzieli wymiemić oponę jak możesz dać jakiś lepszy namiar to będę wdzięczny
User avatar
adriankucharski
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 8 May 2007, 11:55
Location: Kalisz / Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

adriankucharski wrote:
Mike wrote:secod hand choc wyglada jak nowa, na dudley road jest takie miejsce...

kurde ja muszę do niedzieli wymiemić oponę jak możesz dać jakiś lepszy namiar to będę wdzięczny


no wiec ja jade przez rockery rd, soho rd potem prosta Winston green rd i wreszcie dudley rd w prawo mapa
squad opon jest po prawej stronie miedzy zjazdem na chiswell rd a heath green rd mapa
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

adriankucharski wrote:
kodi wrote:zgada sie masz racje :D po co sie brudzic.... ale to i tak zdzierstwo bo pakole robia to za pietnastaka... pozdro

za jakiego pietnastaka???
przecież jak będziesz chciał kupić olej u ciapola w sklepie i poszuakasz taniego to i tak będziesz musiał zapłacić za 5l minimum12 funtów teraz dodaj jeszcze filtr powietrza i oleju.
(mówię tu o oleju półsyntetycznym) chciałbym poznać tych ciapoli co robią wszystko tak tanio.
a tak po za tym to faktycznie ceny są zbliżone do polskich pod warunkiem że przeliczasz ale wtedy przelicz sobie również zarobki.
ktoś pisze 2 opony za 54 funty w polsce za 54 zł to to mu tylko wymienią te opony i wyważą a gdzie towar, jeszcze nówka a nie używki :-)
pozdrawiam


Kolego jak tak przeliczasz na te zlotwowki to czemu np paliwa tak nie policzysz? Czemu za liutr paliwa nie placisz 5funtow?
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

wsiaz wrote:
adriankucharski wrote:
kodi wrote:zgada sie masz racje :D po co sie brudzic.... ale to i tak zdzierstwo bo pakole robia to za pietnastaka... pozdro

za jakiego pietnastaka???
przecież jak będziesz chciał kupić olej u ciapola w sklepie i poszuakasz taniego to i tak będziesz musiał zapłacić za 5l minimum12 funtów teraz dodaj jeszcze filtr powietrza i oleju.
(mówię tu o oleju półsyntetycznym) chciałbym poznać tych ciapoli co robią wszystko tak tanio.
a tak po za tym to faktycznie ceny są zbliżone do polskich pod warunkiem że przeliczasz ale wtedy przelicz sobie również zarobki.
ktoś pisze 2 opony za 54 funty w polsce za 54 zł to to mu tylko wymienią te opony i wyważą a gdzie towar, jeszcze nówka a nie używki :-)
pozdrawiam


Kolego jak tak przeliczasz na te zlotwowki to czemu np paliwa tak nie policzysz? Czemu za liutr paliwa nie placisz 5funtow?

bo w temacie nie ma ile kosztuje paliwo tylko ile kosztują części, a po za tym ja nie przeliczam na złotówki tylko porównuje w stosunku do wypłaty i twierdze że w UK jest tanio, ale ty z tą ceną myślę troszkę przesadziłeś bo tak tanio to nawet u ruskich nie jest
Pozdrawiam :-)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 15:25 ]
Mike wrote:
adriankucharski wrote:
Mike wrote:secod hand choc wyglada jak nowa, na dudley road jest takie miejsce...

kurde ja muszę do niedzieli wymiemić oponę jak możesz dać jakiś lepszy namiar to będę wdzięczny


no wiec ja jade przez rockery rd, soho rd potem prosta Winston green rd i wreszcie dudley rd w prawo mapa
squad opon jest po prawej stronie miedzy zjazdem na chiswell rd a heath green rd mapa



dziękuję bardzo już wiem jak trafić
User avatar
adriankucharski
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 8 May 2007, 11:55
Location: Kalisz / Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ceny nie sa wygorowane zalezy czego szukasz lub co sie zepsuje w twoim aucie .jest sporo sklepow z czesciami na tyburn road np.moj garage znajduje sie na oldbury i sobie go chwale (narazie)
za wymiane oleju w zeszlym roku u polakow np.zaplacilam 30£ wiec czasami polskie nieznaczy tansze :mad:

maggie078
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 45
Joined: 11 Jan 2008, 00:19
Location: czewa/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK