Polacy kontra obcokrajowcy.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Mike » 3 Jun 2009, 21:29 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

LEK wrote:a za co?


za glupote :mrgreen: jak chciala zaliczyc kolorowego to mogla isc do jakiegos klubu na broad street i dac sie wyrwac przez jakiegos przyzwoicie wygladajacego murzyna czy kogos a nie jakiegos "malego" hindusa i to jeszcze w pracy gdzie napewno poszla fama o latwych polkach co daja "malym" hindusom, teraz pewnie wszyscy sobie cmokaja do rodaczek bo skoro tamten "maly" dal rade to czemu ja mial bym nie dac a ta idiotka sobie teraz siedzi w Polsce i ma to gdzies, moze sie jeszcze chwali kolezankom co sie jej udalo zaliczyc na wakacjiach: tak mowie wam, byl taki wysoki, meski i przystojny jak aktor z bollywoodu :mrgreen:

pozdro
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by LEK » 4 Jun 2009, 08:42 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Za glupote - to straszne - kto by wtedy pracowal? Jestes bez serca - Mike? Do tego jestes podwojnym rasista niedosc iz nie przepadasz za hindusami to jeszcze nie lubisz jak sa mali? Cos takiego i u nas w narodzie mozna znalezc ludzi ktorych natura nie obdarzyla wysokim wzrostem ale kazdy cos tam w sobie ma - jeden z moich ulubionych aktorow Tom Cruze -170 cm nie nalezy do olbrzymow a cieszy sie powodzeniem? Nie wiem coz takiego mial w sobie ten tajemniczy Hindus, a nawet gdyby byl jak Quasimodo to coz z tego kazdy pragnie milosci i kazdy na nia zasluguje - nasza urocza Polka zrobila mu byc moze zyciowy prezent a skoro do niej sie umizgiwal dalej to swiadczy tylko o jej klasie musiala to naprawde dobrze robic? A mowia ze Polki sa w lozku do niczego a ten sie zachwycal pod niebiosa? Czyli dziewczyny nasze sa na poziomie, co do cmokania i latwosci - pytam sie czy chcialbys chodzic z dziewczyna piec lat i dopiero wtedy pierwszy raz ja pocalowac, a nastepnie kolejne 5 lat i dopiero wtedy moglbys ja zadowolic lub nie? Wtedy kobieta ta zaslugiwalaby na szacunek bo nie jest latwa? A moze czas nie ma tu znaczenia uwierzcie mi kazda kobieta ma prawo przespac sie z kim chce i kiedy tylko ma na to ochote, nic tu po narodowosci - dziekuje wszystkim kobietom ktore poznalem a ktore nie kazaly mi czekac na zblizenie 5 lat, bowiem w zyciu seks jest bardzo wazny i pozwala wstepnie wykluczyc partnera jezeli ten nie stanal na wysokosci zadania - widac Hindus za malo razy stanal :mrgreen:
Moja przesympatyczna kolezanka z ktora nic mnie nie laczylo powiedziala wprost - co z tego ze maly ale wariat! - kiedy to wyszlo na jaw ze jej maz nie ma ''duzego wzrostu'' :-D
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
User avatar
LEK
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 13 May 2009, 16:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 4 Jun 2009, 11:33 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

w duchu liczylem ze odpiszesz na mojego posta :mrgreen: nie zawiodles mnie :lol: :689:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 4 Jun 2009, 22:07 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Ja myślę że jej nie chodziło o to czy dana osoba była piękna wysportowana i miała nieziemskiego zaganiacza, dziewczyna była jak się sama nazwała międzynarodową nimfomanka i na każdych wakacjach w jakim kolwiek kraju "zalicza"sobie kilka narodowości. Oczywiście robi to z osobami wolnego stanu i chętnymi, nie podrywa mężów ani ojców.
A tak apropos twojej wcześniejszej wypowiedzi Mike, od razu skojarzyło mi się jak to niektórzy faceci wyrywają na róznych imprezach laski , rano się budzą koło zarzyganego paszkwila, niepamiętając kompletnie nic a wszystkim wkoło opowiadają jaką to sexbombe mieli i ile razy się kochali ;)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 4 Jun 2009, 23:47 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

co fakt to fakt ze niektorzy faceci musza podbudowac w ten sposob swoje ego
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 5 Jun 2009, 05:39 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Meskie ego definiuje najczesciej myslenie, logike, postrzeganie swiata itd itp. Dalekie jest to od racjonalizmu, efektywnoci czy ekonomii ;]

Aczkolwiek jezeli rzeczona nimfomanka seksi z kolegami z pracy to sama sobie winna tez jest: jak to mawiajá najstarsi indianie: "Nie bierz dupy ze swojej grupy" - dotyczy tez meskich dup.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by LEK » 5 Jun 2009, 10:46 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

malaroksi wrote: rano się budzą koło zarzyganego paszkwila, niepamiętając kompletnie nic ...

takie slowa z takich ust nie godzi sie tak mowic o swoich kolezankach, myslalem ze wszystkie kobiety sa piekne a tu brzydka dziewczyna i glupia w znaczeniu slangu mowy potocznej - co za czasy - a Malaroksi - uwaza sie za jaka w tej sytuacji? a czy znajdzie sie kobieta, dziewczyna ktora powie tak ja jestem Paszkwilem? Czy mamy prawo osadzac urode i inteligencje innych? a nawet gdyby zwymiotywala to czy nam sie to w zyciu nigdy nie przydazylo? czy sami jestesmy piekni i wyjatkowi pod kazdym wzgledem? Czy ta kobieta zasluguje na takie ponizanie tylko dlatego ze wypila za duzo? a moze przyczyna byla zupelnie inna? Jak latwo nam krytykowac innych - spojrzmy na siebie - zacznijmy od nas samych jacy my jestesmy? A moze kazdy z nas uwaza sie za swietego?
"Nasz naród jest jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”.
Ciekaw jestem czy jest jeszcze ten ogien w Was, wszak 100 lat uplynelo juz dawno ...
:roll:
User avatar
LEK
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 13 May 2009, 16:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 5 Jun 2009, 11:09 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Lek: gdyby kady rozumowal jak Ty, to nikogo nie moznaby posádzic o jakákolwiek wadé, bo któzby przyznal sié np. jest gupi? A glupi ludzie sie zdarzaja - chyba nie zaprzeczysz? Rozumiem ze aby kogokolwiek w jakiejkolwiek kwestii osadzic - musze uprzednio zrobic doktorat w tej dziedzinie i okolicznych tak na wszelki wypadek :>
A Malaroksi faktycznie srednio elegancko sie wyrazila.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 5 Jun 2009, 12:22 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

plazermen wrote:A Malaroksi faktycznie srednio elegancko sie wyrazila.


Przynajmniej jest szczera i nie owija w bawelne zamiast sztucznie strugac superwyrafinowana dame z dworu.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by LEK » 5 Jun 2009, 12:50 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Mike wrote:superwyrafinowana dame
- no tak dla nas kobiety dziela sie na "damy" i "nie damy" wg tej teorii to ja jednak wole - "damy" a Ty Mike? wolisz te drugie ...? :?:
User avatar
LEK
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 13 May 2009, 16:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 5 Jun 2009, 21:02 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

To moze dla Ciebie kobiety dziela sie na dwie kategorie, dla mnie kazda kobieta ma inna osobowosc. gdyby przed kazda kobieta byl taki wybor byc dama lub nie to kazda by oczywiscia chciala nia byc a wtedy nie cieszyli bysmy sie z tega jak Radwanska pokonala Sharapova bo kobiety nie graly by w tenisa tylko siedzialy na widowni wachlyjac sie jak na damy przystalo.

Jesli chcesz wiedziec co wole to powiem Ci ze dla mnie kobieta powinna miec cos z "damy" i cos z "nie damy" bo z taka typowa dama to bym sie na smierc zanudzil!
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by LEK » 5 Jun 2009, 21:46 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Drogi Mike - tym razem nie zalapales o co mi chodzi myslalem ze znasz to powiedzenie - nic nowego nie wymyslilem a Ty wciaz myslisz jak rycerz moze czas zdjac nakrycie glowy, jest naprawde bezpiecznie to nie turniej rycerski?
Chodzilo mi o panie ktore daja czyli mowia damy i panie ktore mowia nie damy a co maja dac wiadomo - stad powiedzenie damy i nie damy - sorry tylko to mialem na mysli - wiem ze czekasz na moja odpowiedz wiec juz koncze i pozdrawiam wszystkie Damy!!!!! :-D

[ Dodano: Pią Cze 05, 2009 23:02 ]
plazermen wrote:Lek: gdyby kady rozumowal jak Ty, to nikogo nie moznaby posádzic o jakákolwiek wadé, bo któzby przyznal sié np. jest gupi? A glupi ludzie sie zdarzaja - chyba nie zaprzeczysz?

No coz dwa pytania jak milo moja odpowiedz bedzie krotka:
Ten kto pyta, jest glupcem przez piec minut. Kto tego nie robi, jest glupcem przez cale zycie - przyslowie chinskie.
Widzisz teraz sam jak latwo zostac glupcem czy przyjemnie Ci teraz? Kazdy z nas jak widzisz jest takim glupcem wiec nie musimy sie do tego nawet przyznawac - wiec po coz wtedy przygadywac jeden drugiemu na zasadzie starego powiedzenia przygadal kociol garnkowi - pozdrawiam serdecznie ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
User avatar
LEK
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 13 May 2009, 16:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 6 Jun 2009, 08:38 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Pozwolisz ze przetlumacze z polskiego na jeszcze bardziej polski, bo widze ze nie zadales sobie trudu zrozumienia posta na ktorego odpowiedziales*:

a wiec: zasugerowales ze nie mozna osadzac innych bo to a owo (patrz Twoj przedostatni post) , wiec zapytalem czy uwazasz ze jakiekolwiek dzialania przy niepelnej informacji (w tym przypadku osad kogos) mozna podjac? A Ty skoncentrowales sie nie na odpowiedzeniu na pytanie tylko na jego malo istotnej dla watku czesci ktora wydala Ci sie fajna do zaczepki. Popraw sie moze i odpowiedz na faktycznie zadane pytanie.


*uzywajac gotowych frazesow - metody stosowanej w dyskusji nagminnie przez osoby niepewne swego stanowiska
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 6 Jun 2009, 08:57 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

LEK wrote:moze czas zdjac nakrycie glowy, jest naprawde bezpiecznie to nie turniej rycerski?


nie podoba Ci sie moje zdjecie? wstaw swoje to moze pogadamy

LEK wrote:wiem ze czekasz na moja odpowiedz wiec juz koncze


nie no az tak to mi sie nie nudzi i nie schlebiaj sobie.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by LEK » 6 Jun 2009, 17:49 Re: Polacy kontra obcokrajowcy.

Mike nie mam nic przeciwko Twej fotce mialem jedynie na uwadze Twa rycerskosc w stosunku do dam i nie dam, a w tym helmie calkiem Ci do twarzy! Naprawde :grin:
Co prawda nie jestem fotogeniczny ale postaram sie spelnic Twe zyczenie na zasadzie mowisz i masz ....

Majac na uwadze Twe wczesniejsze slowa tzn.

Mike wrote:w duchu liczylem ze odpiszesz na mojego posta :mrgreen: nie zawiodles mnie :lol: :689:

pozwolilem jedynie napisac sobie iz wiem ze czekasz na moja odpowiedz i juz koncze oczywiscie w przenosni czekasz nie oczekiwalem abys czekal przed komp. kiedy cos odpisze nawet kochankowie nie czekaja non stop na odpowiedz drugiej strony coz dopiero my ...
Pozdr :smile:

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 23:10 ]
Drogi Plazermen - prosze miej litosc i nie baw sie w tlumacza z polskiego bo efekty sa tragiczne. zadales dwa pytania odpowiedzialem na drugie co prawda po chinsku ale zrozumiales mam nadzieje, na pierwsze pytanie odpowiedzialem wczesniej moze dlatego nie zalapales totez wyjasniam raz jeszcze:
[edytuj] Mt 7
1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni;
2 Albowiem jakim sądem sądzicie, takim sądzeni będziecie, i jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzono będzie.
3 A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a belki, która jest w oku twojem, nie baczysz?
4 Albo jakoż rzeczesz bratu twemu: Dopuść, iż wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twojem.

Oczywiscie nie ma to nic wspolnego z wiara to takie ludzkie jednak jest maly problem trzeba byc czlowiekiem - a to trudne z pewnoscia, sam czasami popelniam bledy i bardzo mi glupio z tego powodu - dlatego dobrze jest pracowac nad soba glownie to polowa sukcesu.
Jak widze masz zadatki na sedziego nie trzeba miec doktoratu aby osadzac ale przestrzegam zacznijmy od siebie - a czy Ty jestes takim idealem, a gdyby Twoje dziecko urodzilo sie umyslowo chore kochalbys je czy tylko osadzal ze jest glupie, a moze idac dalej zaczniemy zadawac trudne pytania czy mozna pokochac glupia dziewczyne, niepelnosprawna, kolorowa itd. czy interesuja nas jedynie tacy sami jak my nieskazitelni pod kazdym wzgledem? czy sa tacy chyba nie kazdy z nas jest na swoj sposob ulomny i nie mamy prawa nikogo oceniac w sposob ktory nie chcielibysmy aby mowiono o nas niezaleznie czy to prawda czy falsz - takie bylo moje przeslanie w skrocie?! :roll:
Mysle ze to trudna filozofia, jednak zbyt czesto i pochopnie wypowiadamy cos czego pozniej zazwyczaj zalujemy ...
Pozdr. zycie jest piekne!!! :wink:
User avatar
LEK
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 13 May 2009, 16:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK