chcialam zauwazyc/ spoty tv

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by onions81 » 27 Feb 2009, 23:19 chcialam zauwazyc/ spoty tv

Spostrzezenie takie. Jak wiadomo - a moze to tylko moja opinia - bryt tv za wiele do zaoferowania ambitnemu widzowi nie ma :P owszem, znajdzie sie czasem odrobina fajnej rozrywki, czasem filmik, ale generalnie malo mnie porywajaca atmosfera programow typu rózowe landrynko-plastiki i inne paris hiltony...

ale ale , co jak co, jedno musze przyznac. Serio podobaja mi sie spoty kampanii uswiadamiajacych spolecznosc w kwestii różnorakiej.
Kojarzycie ten spot o speedingu, kiedy to zabity chlopczyk 'nawiedza' kierowce w kazdym momencie jego zycia? Albo te spoty o imprezach w stylu 'nie zaczalbys tak dnia, to po co tak konczyc'.... albo te 'A not scared of (bla bla bla)...Am scared of mum smoking' i inne. Uwazam ze sa naprawde swietnie przemyslane i dobrze zrealizowane. I trafiaja do obiorcy, jak mysle.
Podobniez i radiowe - o alkoholu, propagujace bezpieczny sex itp itd...

tak tylko zagajam ;)

pzdr@ll

onions81
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 43
Joined: 27 Feb 2009, 21:39
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 28 Feb 2009, 14:41 Re: chcialam zauwazyc/ spoty tv

W Polsce zaraz znalazlby sie jakis pajac dla ktorego takie spoty sa zbyt szokujace, drastyczne, niepokojace, antyreligijne i jeszcze niewiadomojakie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 1 Mar 2009, 20:47 Re: chcialam zauwazyc/ spoty tv

Ostatnio tak jakos przez przypadek "wciagnelam sie" w reklamy polskiej tv.
I spostrzezenie takie, ze w Polsce co druga reklama to leki, albo banki :roll:
No ale tam nikt nie wylozy kasy na cos "madrego", bo po :?: Zaraz znajdzie sie, jak to Luiza napisala "pajac", ktoremu bedzie to przeszkadzac.

Aaaa reklama Pis-u :?: nie dosc, ze dluga to do tego hmmmm... śmieszna :roll: na to jest kasa :twisted:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by jaco2000eu » 2 Mar 2009, 16:43 Re: chcialam zauwazyc/ spoty tv

Skoro mowa o szoku. Dla mnie osobiscie reklama typu "want respect use condom" to jakis zart edukacyjny! Reklama pokazujaca bande gowniarzy moze 14/15letnich chlejacych na umor, rzygajacych po katach lacznie ze striptisem i grzmocacych sie gdzie popadnie i potem gowniara dzwoni do szczyla i placze ze jest wciazy gdzie zaraz potem ukazuje sie nam szumne graffiti na scianie: "want respect, use condom" No super! To ma byc kpina? Czy moze to ta szeroko pojeta angielska wolnosc!? Wolnosc we wszystkim bo mamy prawo! Producent reklamy nie obchodzi ze smarkateria zazywa bachanaliow! Nie obchodzi go masa pijacych na umor po stukanie z kim i gdzie popadnie bandy dzieciakow, tylko reklama ma zachechcic aby gownazeria uzywala kondonow! Czy o to ma chodzic? Czy ktos mi to moze wytlumaczyc?! Czy dzis tak juz wyglada tzw respect? Komus sie niezle zesralo w tej szarej komorce! No ale coz, madry zrozumie o co mi chodzi, glupiemu sto razy bedzie za malo! Milego ogladania

jaco2000eu
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 49
Joined: 2 May 2007, 14:28
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 2 Mar 2009, 19:13 Re: chcialam zauwazyc/ spoty tv

Ten apel jest skierowany do takiej wlasnie gupy spolecznej, dltego my nie mozemy tego zrozumiec. To wlasnie wsrod zachlanych malolatow jest najwiecej niechcianych ciaz. Juz za pozno na to zeby zabronic im uprawiac sex, to niech chociaz uzywaja darmowych srodkow antykoncepcyjnych. Dla mnie ten filmik doskonale pokazuje co si dzieje na nizinach poleczenstwa. Watpie jednak ze zadziala, bo do takich ludzi i tak nie dotrze.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0


Return to HYDE PARK