Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by MockingSoul » 7 Oct 2017, 21:35 Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Witam,

W prawdzie to forum już nieco wymarło, ale ciekawa jestem czy ktokolwiek byłby zainteresowany wzięciem udziału w filmie krótkometrażowym na podstawie sagi Wiedźmina?

Pozdrawiam
J.C.
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams. "
User avatar
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 28 Feb 2011, 00:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Manitou » 14 Oct 2017, 18:57 Re: Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Uwielbiam Wiedźmina,no ale ja to bym mógł zagrać tylko 100-letniego trolla. Bo kiedy ja myśleć ...to bardzo boleć :)
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MockingSoul » 14 Oct 2017, 19:14 Re: Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Hmm, chyba była kiedyś jakaś wzmianka o trollu w sadze ;)

Tak, dodajac do watku to nie chodzi mi jedynie o aktorów ale też czlonków ekipy, producentów, scenarzystów itp.
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams. "
User avatar
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 28 Feb 2011, 00:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Manitou » 16 Oct 2017, 20:57 Re: Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Z chęcią bym poobserwował z boku jak taki projekt się rozwija a może i bym się na coś przydał. Ciekawi mnie czy masz już jakiś zarys, jakby to miało wyglądać czy jest to póki co taka "ulotna" myśl. Rozumiem ,że miałyby to być filmiki na zasadzie fanowskich produkcji (np na youtube)
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Pablo-tek » 18 Oct 2017, 21:16 Re: Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

W prawdzie to forum już nieco wymarło, ale ciekawa jestem czy ktokolwiek byłby zainteresowany wzięciem udziału w filmie krótkometrażowym na podstawie sagi Wiedźmina?


Brzmi ciekawie. A trochę więcej szczegółów?..

Pablo-tek
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 18 Oct 2017, 20:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MockingSoul » 12 Nov 2017, 10:52 Re: Wiedźmin - Film Krótkometrażowy

Właśnie z zarysem jest problem i między innymi dlatego tutaj piszę. Moja specjalność to strona techniczna, sprzęt, kamery... Więc mimo mojej miłości do sagi niespecjalnie wiem jak ma wyglądać sam filmik. W zasadzie może to być nawet jedna scena, być może interakcja Geralta z Ciri, jak trenują razem. W końcu książki są w dużej mierze oparte na tym jak próbują się odnaleźć i ich silnej więzi przeznaczenia.

Rozglądałam się za lokacją i w Stourbidge są dawne domy kamienne a między innymi coś w rodzaju jaskini.
http://www.tamworthinformed.co.uk/wp-co ... ified.jpeg
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams. "
User avatar
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 28 Feb 2011, 00:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK