Agencje pracy

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by ArturD » 22 Dec 2016, 00:44 Re: Agencje pracy

Adam czy Ty jestes chory? Jak mozna rozliczac kogos z obietnic, jesli ten ktos nie byl ani sekundy przy wladzy?

Ja tez nie potrzebuje benefitow, tak samo Korwin Mikke nie potrzebuje kasy ale bedzie obieral wynagrodzenie, poniewaz w ten sposob przyczyniam sie do szybszego upadku tego chorego systemu.

Uwazam ze placa podatki naiwniacy, ktorzy mysla ze cos z tego beda mieli. Ja sie przejechalem ,gdy potrzebowalem pomocy wiec to koniec z podatkami, od tej pory bede tylko ciagnal od panstwa ile sie da.

I uczyl innych to robic, bo mam w tym spore doswiadczenie.

Jak ktos potrzebuje zalatwic benefity, mieszkanie czy jakas sprawe to mozna sie ze mna kontaktowac, bardzo duzo sie na 'bezrobociu' nauczylem

PS oczywiscie pracy 'szukam' dzis np MacDonald z Wednsfield mnie odrzucil nie podajac powodu . Do bani maja tam system rekrutacyjny, taki skarb skreslac przed daniem jakiejkolwiek szansy....dla mnie i dla nich. Ale nie jakis pseudomenago zadecydowal ze nie i juz. Pogadam sobie moze z kims z centrali bo maja 'flawed procedures', przy okazji widze jak to dziala i bledy.

Tak ze stycznosc z realnym swiatem jednak nie zaszkodzi, trzeba czasem zejsc na ziemie. Ciekawe czemu mnie odrzucili. No ale to prywatna firma, moga wszystko, jako libertyn z UKIP szanuje ich decyzje, nie i juz, ok, zapytam coacha ale to juz w Nowym Roku, poki co kilka przelweow zainkasuje :D

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 22 Dec 2016, 15:50 Re: Agencje pracy

ArturD wrote:ĄrturD czy Ty jestes chory? Jak mozna obiecywac cokolwiek, jesli nie byles ani sekundy przy wladzy a w dodatku masz pojecie o realiach jak pies o gwiazdach?

Pozwoliłem sobie wprowadzić drobną korektę w Twojej wypowiedzi.

A co do obietnic, ich składania i dotrzymywania:
https://www.youtube.com/watch?v=cA3XTYfzd1I

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by ArturD » 23 Dec 2016, 05:54 Re: Agencje pracy

Adam no a byl pan Farage u wladzy? W kampanii mozna obiecac wszystko, wszystkie chwyty sa dozwolone, cel uswieca srodki, co w tym dziwnego ze naobiecywal bajek?

Co innego jesli zostalby wybrany i nie wywiazal sie, wtedy mozna skazac na najciezsze potepienie

Ale o ile mi wiadomo pan Farage ani UKIP nie byli ani przez moment u wladzy wiec czemu jak leming powtarzasz za mediami ze do niego z pretensjami? To rzad rzadzi, gdybys nie wiedzial, rzad negocjuje warunki wyjscia, teraz to Maye i Camerony maja problem :D

A co do tej wypowiedzi o NHS rzeczywiscie niefortunna ale Nigel od jakiegos czasu nie jest soba i zachowuje sie jak ktos szantazowany, wycofuje sie z zycia politycznego po osiagnieciu zyciowego celu. Cos mi tu nie gra

A jeszcze trzeba dopilnowac zeby Anglia calkowicie wyszla z Unii, nie mozna zostawiac zydkom negocjowania warunkow

Na dodatek trzeba rozwalic cala Unie Eurpejska i teraz trzeba by wspomoc kolejne kraje jak Francje, czy Holandie zeby wygraly ugrpowania, ktore wyprowadza te kraje z Unii

Wyjscie Francji to de facto koniec Unii Europejskiej, a to juz moze sie wydarzyc po wiosennych wyborach tam i teraz trzeba trzymac kciuki za Marie LePen

Francja to kolejny cel naszej inwazji majacej na celu zniszczenie Unii Europejskiej i nie odpuscimy, uwierz mi :grin:

PS Zdrowych Wesolych tak apropo, wiecej swiezego powietrza, dobrych ciastek, obiadow, mniej myslenia o polityce, tez jade na wakacje teraz i bedziesz mial spokoj ode mnie

moze napisze jakis artykul ze warto byc bezrobotnym (ostatnio moj plecak to polowa ulotek UKIP, polowa materialow jak sobie radzic na bezrobociu - jestem chyba klasycznym wyborca UKIP :mrgreen:

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 23 Dec 2016, 16:25 Re: Agencje pracy

ArturD wrote: jestem chyba klasycznym wyborca UKIP :mrgreen:

Grunt to trafna ocena samego siebie.

A co do pozostałych "argumentów" to nie chce mi się z tobą gadać. Nie jestem w stanie wygrać z twoją "logiką". Widocznie któryś z nas jest inteligentny inaczej.

Powiem tylko jedno - od razu jedź do Rosji. Będziesz świętował razem z Putinem rozwalenie Unii Europejskiej bo chyba on jedyny w Europie będzie z tego zadowolony. Jeśli tego zagrożenia nie widzisz, to jesteś ślepy jak kret.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by ArturD » 24 Dec 2016, 03:33 Re: Agencje pracy

No wlasnie szykuje sie do wyjazdu do Moskwy. o wygranej Trumpa i rzetraceniu tych pseudoelit moze wreszcie zaczna sie normalne stosunki handlowe a nie poszczekiwanie snkcjami przez pieskow typu polska bo amerykanski pan rozkazal ratlerkowi.

Ucze sie ruskiego i w styczniu fru na jakis kontrakt menadzerski, oni maja co do sprzedania, trzeba wyprzedzic innych. No i szanuja takich jak ja, nie to co tu ze nawet w McDonald mi odmawiaja (juz odrzucili aplikacje) albo uwazaja ze za robote w oboizie pracy mam im lizac rowy

Generalnie anglia sie skonczyla, zostali beneficiarze zyjacy od zawsze na koszt panstwa i wybitni specjalisci. Dla kazdego inneho zycie tu nie ma juz sensu, no chyba zeby nauczyc sie jezyka i spadac do kraju gdzie sa ludzie traktowani godnie a nie ponizani i dyskryminowani

Dodano: -- 24 gru 2016, 03:38 --

Jedyne czego nie ma to calego tego talatajstwa i smiecia ludzkiego co splywa z Afryki w poszukiwaniu zasilkow ale to bardzo pozadane i ciesze sie ze ktos postawil temu tame i tam nie maja zycia

Straz przybezezna powinna strzelac do uchodzcow i zatapiac co sie da a nie wyciagac i lokowac w Europie, kilka serii i odechce im sie jazda za socjalem i darmowymi mieszkaniami nierobom %$£%£$%

Apropo przyjales jakiegos uchodzce na swieta? Nie boisz sie isc na Sylwestra na miasto?

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by Voltix » 24 Dec 2016, 03:43 Re: Agencje pracy

Nie karmic troll'a ^^

Voltix
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 6 Feb 2014, 12:59
Reputation point: 10
Neutralny
Top
3

MalePostNapisane by ArturD » 24 Dec 2016, 04:36 Re: Agencje pracy

Dzieki Voltix ale jednak wyloze swoja teorie, daje sobie swietnie z nim rade

A ze realizujemy dokladnie polityke Wladimira Putina i patrzac na nas zapewne jest zachwycony? Czysty przypadek. No i jego kierunek jest sluszny i zbiezny z naszym programem, dlatego tak chetnie zaprasza nas do swoich mediow propagandowych i daje glos.

Niektorzy mowia ze nas finansuje - jesli tak to chcialbym udzialu w zyskach bo ja to robie z przekonan ale dodatkowa kasa bym nie pogardzil. Niestety Putin uwaza ze Wlk Brytania to ogonek Europy, w dzisiejszych czasach zupelnie bez znaczenia i nawet szkoda mu kasy.

Jakbyscie sluchali co Putin ma naprawde do powiedzenia a nie sluchali w tych waszych propagandowych mediach o agresjach i zbrodniach jego rezimu to byscie sie zdziwili, jak trafne diagnozy gosc ma

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
-5

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 24 Dec 2016, 09:03 Re: Agencje pracy

Dziękuję, postoję.
Ja Putina, a właściwie jego poprzedników, doświadczyłem na własnej skórze. Ty jak widać nie.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by ArturD » 24 Dec 2016, 12:12 Re: Agencje pracy

No ja doswiadczam tutaj dyskryminacji, najgorsze zawody (dostepne) i ogolnie gorsze traktowanie. Wiec czas sprobowac czegos nowego w miejscu, gdzie cie z miejsca szanuja a nie z gory szereguja za zlodzieja/idiote/pijaka/sprzatacza = polaczka

Wiec nic tu po mnie zalatwiam kontrakt menedzerski w kompanii naftowej i fruu. BTW ciekawe kiedy angolom skonczy sie ropa, ruscy maja wszystkiego na 1000 lat jeszcze, tu zostana coraz bardziej krecacy sie z miejsca na miejsce nabici w butelke kredytobiorcy

Jak ladnie poprosisz to ci moze kiedy p omoge jak wszyscy beda stad uciekac za pare lat bo tu nic nie ma

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 24 Dec 2016, 13:18 Re: Agencje pracy

Na te Święta nie życzę ci losu podobnego jaki doświadczył Bruno Jasieński, chociaż wiele na to wskazuje.
gud lak, baronie naftowy...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by ArturD » 25 Dec 2016, 00:54 Re: Agencje pracy

Oj zupdatuj sobie wiedze

Tyle sie mowi o Katyniu, ze zbrodnia na narodzie plskim itp

Ale zauwaz, ze

po pierwsze rozstrzelanich tam zostalo trzy razy tyle ruskich niz Polakow, no i generalnie Rosjanie sa najwieksza ofiara komunizmu a nie zbrodniarzem. Bo rzadzili wtedy Gruzini, Zydzi, Ukraincy, ruscy obrywali w kosc przez spora wiekszosc trwania ZSRR - a teraz ich sie obcaza za zbrodnie komunistyczne ze to niby oni rzadzili

tych w Katyniu co ich rozstrzelali nawet jakby wypuscili to bym zlapal i osobiscie rozstrzelal. Za co? Przez lata zbierali kase z moich podatkow (tzn z przodkow) i przekonywali ze wszystko jest cacy. Jak przyszlo co do czego to dali ciala w trzy tygodnie. A przed wojna imprezki, chlanko, dziewczynki. Nie wywiazali sie z obietnicy - obrona narodowa za kase z podatkow. To znaczy tylko chapali kase a kraju nie bronili. Przyszla wojna i dali ciala.


a tymczasem ofiarom Katynia jakies pomniki sie stawia, gloryfikuje ich etc . A to byly takie same pseudoelity jak teraz sa, nastawione na kradziez i chlanie. Tamci dostali lekcje, oby teraz sie to juz nie powtorzylo

Dodano: -- 25 gru 2016, 03:13 --

Co do UKIP nic nie musimy robic, zeby przejac wladze, tylko swoje powtarzac. Kazdy ewentualny zamach przez jednego przybysza z Afryki to jakies 2,5 punktu procentowego poparcia wiecej do nas a ze nasprowadzala Europa sobie tego talatajstwa to raczej mozna na nich liczyc ;)

No i postaw sie w sytuacji tubylcow, ktorym nagle ktos sprowadzil pod nos kilkukrotnie tanszych i szybszych pracownikow, teraz pracowac trzeba ciezej za mniej, z n ektorych zawodow przybysze was wygryzli...

To samo masz teraz w Polsce gdzie marionetkowy rzad w sytuacji braku pracownikow otworzyl granice przymusowo dla przybyszow ze wschodu zamiast nie wpuszczac i pozwolic zeby w Polsce pracownikom rosly place

Ale przeciez rzad polski nie jest od tego zeby polskim obywatelom bylo dobrze....

A za wszystko odpowiedzialnosc ponosi Nigel Farage :roll:

Ja sie nie dziwie miejscowemu plebsowi ze sie burzy, jeszcze patrzac na to kto tutaj przyjezdza to niektorych trzeba by aresztowac za wyglad, a reszte po pierwszej wypowiedzi

Dodano: -- 25 gru 2016, 03:15 --

https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE

Ogladales?

Dodano: -- 25 gru 2016, 03:25 --

Zreszta ty sobie mozesz twierdzic swoje, ja swoje, liczy sie jak ludzie glosuja i coraz wiecej widzi ze zostalo zrobionych w wala a ludzie nie sa glupi na ogol, przynajmniej jesli chodzi o racjonalne zchowania na codzien

Coraz wiecej pseudoelit dostaje kopniaka w ...dude i ida w kibel, dopiero co prezydent niedoszla ta stara kukla w USA, Brexit, polskie pionki niemieckie typu PO w wyborach, za chwile we Francji wygra Front Narodowy i cala unia sie rozleci

To jest kwestia czasu, nieuchronne, jeszcze jak lemingi sie ochronia to kilka zamachow i w nastepnych wyborach juz napewno wygraja sily, ktore zglosuja za wyjsciem Francji z Unii

Zostana tylko Niemcy i jej polskie pionki typu Tusk Kopacz. Ale juz beda musialy sie wyniesc do sponsorow bo w Polsce zycia miec nie beda

Tyle to warte sa te twoje 'elity' ja tam dolaczam do ekipy Putina a za chwile wszyscy beda marzyc zeby wyemigrowac do Moskwy. Tylko nie zjezdzajcie sie masowo

Dodano: -- 25 gru 2016, 03:28 --

https://www.youtube.com/watch?v=JWPFnYvyMRw

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 25 Dec 2016, 10:09 Re: Agencje pracy

ArturD wrote:Oj zupdatuj sobie wiedze
(...)https://www.youtube.com/watch?bla bla bla

Ogladales?


Nie oglądałem, bo wystarczyły mi pierwsza minuta, w której cham i burak przedstawia CAŁKOWITY BRAK WIEDZY, tak charakterystyczny dla WSZYSTKICH buraków z UKiP powtarzających brednie za swoim Prezesem.

W tej pierwszej minucie zarzucił Tuskowi brak kontaktu z rzeczywistością oraz przedstawił główny problem Wielkiej Brytanii - emigranci, udowadniając tym samym, swój brak podstawowej wiedzy jako eurodeputowany - zupełnie jak PiSiory w kraju.

Ludzie przyjeżdżają tutaj, bo ich wpuszczono. Zgodzisz się, tak? Powiesz, że wpuszczono ich, bo GB jest w Unii i MUSI ich wpuścić. Więc trzeba wyjść z Unii, żeby nie przyjeżdżali. Taka jest logika UKIPowców.

Pozwól, że 'zapdejtuję' TWOJĄ wiedzę...
Dowiedz się więc, że podstawą bezwizowego poruszania się w granicach Unii Europejskiej jest układ z Schengen, którego..... Wielka Brytania NIGDY NIE RATYFIKOWAŁA!!! Znajdź mi na liścia państw Wielka Brytanię, a odszczekam wszystko co złego napisałem o UKiPie i Farage... https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen . Skoro GB nie podpisała Schengen, co za problem ZAMKNĄć GRANICE TERAZ? Ja nie widzę żadnego. Akurat GB jako wyspa, nie powinna mieć większego problemu z ochroną granic.

W takim razie dlaczego ich wpuszczają? Dlaczego GB otworzyła swoje granice od pierwszych dni bycia Polski w Unii, w przeciwieństwie do większości pozostałych państw? Bo gospodarka GB nie istnieje bez emigrantów. Tego UKiPowcy ze swoim Prezesikiem nie widzą...

PS. Już wiem, dlaczego nigdzie cie nie chcieli tutaj zatrudnić...Też bym cię nie chciał nawet jakbyś zasuwał po 12h na dzień za 2 funty za godzinę...
PS1. A co do Twoich poglądów na temat Polski międzywojennej... nie chce mi się z tobą gadać

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
-3

MalePostNapisane by ArturD » 25 Dec 2016, 13:41 Re: Agencje pracy

No oczywiscie ze gospodarka UK nie istnieje bez emigrantow i to oni bardziej potrzebuja nas niz my ich, a cieszyc sie nam kaza media jakby laske nam robili

Wiadome i oczywiste jest ze biznes potrzebuje taniej sily roboczej a mowienie ze imigracja to glowny problem to jest bzdura, ale to po prostu metoda na pozyskanie elektoratu jak najszerszego - i rosnacego z czasem. Za nami bedzie ulica i councilowcy

UKIP nie broni pozostania tym co tutaj sa, pod warunkiem ze pracuja a nie ciagna socjal jak cyganie czy 'samotne mamusie' takich to do eksmisji od razu

Chodzi o wprowadzenie ograniczen dla nowo przyjezdzajacych, zeby gospodarka byla zdrowsza, praca byla dla miejscowych i kazdemu bylo lepiej - po co nam jakies zwierzeta z Europy Wschodniej co robia za pol darmoche? Przez nich niziny maja trudniej

Dziwisz sie ze angielska partia chce dobrze dla Anglikow? Jak zablokuje sie naplyw szaranczy to polepszy to los przybyszow z Europy Wschodniej, ktorzy juz tu sa bo bedzie wiecej pracy, wzrosna stawki.

A ci z Katynia to pewnie liczyli ze jak zwykle posiedza i pobaluja na czyjs koszt jak to bylo od wielu lat przed wojna a tu zdziwko. Nikt i nie bronil szkolic sie, byc w gotowosci i przylozyc ruskim

Nie wiedziales ze z ta emigracja jako glownym problemem to tania propaganda? :D Myslales ze Nigel jest bez pojecia? To stary cwaniak

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by nawad » 29 Dec 2016, 14:45 Re: Agencje pracy

[Czy uwazacie ze taki uklad jest sprawiedliwy? Moim zdaniem to wyzysk i powinno byc prawnie zabronione czerpanie korzysci z czyjejs pracy, zreszta chyba juz jest.*]

Czesc. wszystko proste jak budowa cepa , korzysci z pracy kazdego czlowieka czerpie kapital/kapitalista. Pracownik nie partycypuje w zyskach, tylko dostaje wynagrodzenie ustalone przez pracodawce, np 10£/h. kiedys byla to np miska ryzu za dzien pracy.

Nie bronie agencji, ale maja prawo do tego co robia. Chodzi tylko o ich uczciwosc, ktora czesto jest dyskusyjna.

Pozdrawiam

Dodano: -- 29 gru 2016, o 14:47 --

Ty raczej masz normalne parcie na polityke, prawda? Chcesz sie w to wkrecic :) juz teraz wspolczuje :) to brudny swiat
User avatar
nawad
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 25 Jun 2006, 18:26
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK