Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by malenkagdz » 15 Dec 2014, 18:21 Re: Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

Bzdura ze nie mozesz , ty tam mieszkasz wiec kazde rachunki powinienes tam miec na siebie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 15 Dec 2014, 18:41

Chyba ze wynajmuje flata na lewo ...

Ciekawe czy nie placi za kogos jeszcze?
A masz dostep do licznika i mozesz sprawdzic czy cos zejdzie gazu jak nie bedziesz nic u siebie wlaczal ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 15 Dec 2014, 19:15 Re: Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

Jak najbardziej wszystko mogę sprawdzić, licznik gazowy jest w moim flacie. Ale juz sprawdzałem czy nie schodzi nic jak mnie nie ma. Jest ok.

Chciałem zadzwonić i porozmawiać na temat mojego rachunku do british gazu ale niestety musze podac kod referencyjny i tu są kolejne schody...

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marek55 » 15 Dec 2014, 20:55 Re: Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

nie dzwon do british tylko do inngo dostawcy ze jestses najemca i chcesz od nich dostawe gazu najlepiej do e-ona oni sami wszystko zalatwiaja tylko podasz im stan licznika na dany dzien i oni cie wezma do siebie i bedziesz ty widnial na rachunku on na tobie zarabia na 100 procent

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 15 Dec 2014, 21:55 Re: Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

jak wyzej , bo narazie placisz za siebie i za kogos innego gaz .
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 16 Dec 2014, 09:22 Re: Gaz - duże rachunki - flat One bedroom.

kruper86, A może poproś go o to by podał ci ten rachunek w orginale od dostawcy gazu, a nie w formie smsa , powiedz , że chcesz widzieć orginał. Do tego powiedz mu ,że nie chcesz zmieniać dostawcy enerergii na innego tylko chcesz przepisac rachunek ze swojego flatu na swoje nazwisko bo masz takie prawo do tego. Możesz rónież iść o porade do Citizens Advice Bureau ,może oni coś sensownie sklecą i przekażą landlordowi bo widzę ,że On wciąż ma poczucie ,że tutaj są same polaczki a nie Polacy. Powodzenia.
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK