Policja konfiskuje europejskie auta

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 28 Nov 2014, 16:24 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

kruper86 wrote:(...)
Ja np. mam 28 lat, prawko mam 6 lat, robiłem quote na roznych stronkach i np za audi a4 b8 - 2.0 - 2008 przy znizkach z Polski -60%, musze zaplacic około 1600funa, (...)[/color]


No jak zaczynasz od drogich aut...

Ja mam trochę więcej lat od Ciebie, prawko robiłem jak zacząłeś chodzić do podstawówki, zniżki mam od początku świata i za Fokę 2012 1.0 płacę prawie 900 funtów.
Jak wyżej - zejdź z obłoków (Audi) na ziemię (Punto), przeprowadź się w inne miejsce (np. na Sutton) i na 100% znajdziesz autko i miejsce dla siebie. Tylko trzeba być realistą i poznać warunki.
Albo znajdź pracę za 40k :D

kruper86 wrote:Człowiek stara się tylko wymienić swoimi spostrzeżeniami a tu od razu kosa ?

Co Ty ciągle z tymi nożami? Jakieś złe doświadczenia?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 28 Nov 2014, 17:41 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

marcus711 wrote:
malenkagdz wrote:ja nie przybylam polskim autem jak i wielu innych uzytkownikow , jezeli ktos tu pisze ze wspolczuje glupoty ludziom tutaj to co ja mam go jeszcze po glowce poglaskac i sie z nim zgadzac skoro bzdury wypisuje ,
prawo obowiazuje kazdego przyjechales/as jako turysta/ka mozesz jezdzic do 6 miesiecy jezeli do pracy to niestety albo stety to juz nie obowiazuje ..
wkurzaja mnie ludzie co cwaniakuja i po iles lat jezdza samochodami na polskich blachach i blachach innych krajow nie stosujac sie do obowiazujacego prawa wiec sie ciesze ze za takich ludzi sie zabieraja nie wazne czy polak, slowak czy inny



pewnie za twojego czasu jak przyjechałas to było inaczej ale teraz wielka angielka. bez kija nie podchodż. w twoich postach taki szyderczy akcent. i sarkazm





Jakbym robila z siebie wielka angielke jak to ujales to bym na tym forum nie byla , po drugie nie znasz mnie nic o mnie nie wiesz wiec jakiekolwiek ocenianie mnie mozesz sobie darowac..


Wyrazilam swoja opinie na ten temat, jak i wiele innych osob a ty masz inna i sie nie zgadzasz z tym to twoja sprawa , pozdrawiam :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
-2

MalePostNapisane by kruper86 » 28 Nov 2014, 23:08 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

[/quote]
Co Ty ciągle z tymi nożami? Jakieś złe doświadczenia?

Pozdrawiam[/quote]




Nawet nie wiem od czego zacząć, heh, kłopoty z czytaniem ? Zła interpretacja zdań ? A może coś jeszcze ?
Przykładowe ubezpieczenie które przedstawiłem powyżej to był przykład, a tu jak zwykle trzeba "szukać dziury w całym". To ode mnie przecież zależy jakie auto sobie kupie i czy będę płacił ubezpieczenie w dziesiątkach czy setkach funtów tak ? TAK ! Więc tego typu komentarze, żebym przesiadł się z "roweru górskiego" na "wigry" to przykład z ... wzięty.
A jeśli chodzi o tak zwany "slang" typu "kosa" to jeszcze Adaś możesz się wiele nauczyć od młodszego pokolenia, musisz tylko więcej "siedzieć w internetach".
Pozdrawiam.

[/quote]


Kiedys slyszalem powiedzenie że można wziąść wieśniaka ze wsi ale nie można wziąść wsi z wiesniaka.
Analogicznie widze ze polak moze wyjechac z polski ale polska nie wyjedzie z polaka.[/quote]

Ehhhh, :)

Analogicznie mało widziałeś i mało się nauczyłeś. Dziękuje - dobranoc.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 28 Nov 2014, 23:40 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Polak = Cfaniak , nie zawsze ale sporo "tutaj" takich egzemplarzy.
..o samochodach na Polskich tablicach pisałem...Nie podoba mi się to "cfaniakowanie" i teksty jakie słyszałem od ludzi takim samochodami jeżdżącymi.
Dobrze wiedzieli, że robią to niezgodnie z prawem ale cyt..."w dupie to mam, co będę płacił tyle kasy"
Potem , po czasie, najczęściej po interwencji policji i zabraniu auta, pytania na forach...co robić, źli angole zabrali mi samochód i płacić każą.
Nie uważałeś jak robiłeś, teraz rób jak uważasz, byłeś mądry, teraz ponieś konsekwencje jak mężczyzna. 8)

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
3

PostNapisane by Guest » 28 Nov 2014, 23:49 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Kruper jesli to od Ciebie zależy jakie auto kupisz to po jaka cholerę wylewasz swoje żale tutaj? Trzeba poprostu sie z tym pogodzić chce mieć audi płace 1600£ ubezpieczenia i juz, a nie bić pianę na forum.
Uczenia sie slangu (kosa,funa,polsza....) nie widzę sesu, przez kogokolwiek. Posługują sie nim ludzie prosto z ławki pod blokiem,ubrani w dres najlepiej z trzema paskami i koniecznie lysa głowa, a w tych głowach przeskakuje im tylko + i - czyli wdech wydech, prawa noga do przodu lewa noga do przodu, albo butelka z piwem do gory i spowrotem, a jeśli ktoś przekaże zbyt duża ilosc informacji i system + i - sie przegrzeje włącza sie system awaryjny czyli w ruch idą pięści.

Guest
 
 
Top
6

FemalePostNapisane by malenkagdz » 29 Nov 2014, 00:17 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Thorgal dzieki za minus mimo iz nie widze gdzie tu jest AKCENT czy tez sarkazm ?!

dziekuje i nie pozdrawiam ;)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
4

MalePostNapisane by kruper86 » 29 Nov 2014, 10:04 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

xxxx wrote:Kruper jesli to od Ciebie zależy jakie auto kupisz to po jaka cholerę wylewasz swoje żale tutaj? Trzeba poprostu sie z tym pogodzić chce mieć audi płace 1600£ ubezpieczenia i juz, a nie bić pianę na forum.
Uczenia sie slangu (kosa,funa,polsza....) nie widzę sesu, przez kogokolwiek. Posługują sie nim ludzie prosto z ławki pod blokiem,ubrani w dres najlepiej z trzema paskami i koniecznie lysa głowa, a w tych głowach przeskakuje im tylko + i - czyli wdech wydech, prawa noga do przodu lewa noga do przodu, albo butelka z piwem do gory i spowrotem, a jeśli ktoś przekaże zbyt duża ilosc informacji i system + i - sie przegrzeje włącza sie system awaryjny czyli w ruch idą pięści.


No po prostu ręce opadają...
Inteligencją w tym momencie nie zabłysnąłeś, a wręcz przeciwnie. Skończmy jeśli chodzi o ubezpieczenie auta za "1600 funa" bo zaraz kolega mnie pogryzie, że się "żalę". :shock:
Wracając do "blokersów"-pozwolisz, że tak to nazwę to domyślam się, że miałeś nie jedną z takich sytuacji, gdzie próbowałeś (jak zwykle) wpoić im swoje mądrości i otrzymałeś za to nagrodę w postaci ... . W sumie ? Się nie dziwię. Więc skończ "bić pianę" bo ciasta i tak z tego nie będzie. ;)
Znam wielu takich "dresiarzy" - ale niestety nie w takich dresach jak chodzą Twoi odwieczni wrogowie i nie jeden wydaje mi się ma więcej pod (koniecznie) czapką z daszkiem niż TY i te Twoje złote myśli.

Dodano: -- 29 lis 2014, 10:10 --

wielkimar wrote:Polak = Cfaniak , nie zawsze ale sporo "tutaj" takich egzemplarzy.
..o samochodach na Polskich tablicach pisałem...Nie podoba mi się to "cfaniakowanie" i teksty jakie słyszałem od ludzi takim samochodami jeżdżącymi.
Dobrze wiedzieli, że robią to niezgodnie z prawem ale cyt..."w dupie to mam, co będę płacił tyle kasy"
Potem , po czasie, najczęściej po interwencji policji i zabraniu auta, pytania na forach...co robić, źli angole zabrali mi samochód i płacić każą.
Nie uważałeś jak robiłeś, teraz rób jak uważasz, byłeś mądry, teraz ponieś konsekwencje jak mężczyzna. 8)


Marek, jak już wcześniej wspomniałem (po raz enty) ten temat powstał tylko po to aby ludzie wymienili się swoimi spostrzeżeniami, żaden z "cfaniaków" nawet nic nie powiedział na temat skonfiskowanego auta bo oczywiście trzeba koniecznie zejść z tematu i marnować ślinę na inne pierdoły.
Także sam sobie odpowiedz na pytanie, gdzie tu jest logika ? Chcesz pomóc ? Powiedz coś mądrego. Nie chcesz pomóc - wwwwww.....wyjdź.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 29 Nov 2014, 16:59 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Trochę odbiegnę od tematu, ale też o samochodach...

Sytuacja sprzed 20 minut. Aston, parking przed TESCO. Przyjechałem zaopatrzyć się w Pepsi na weekend. Patrzę, na parkingu kołuje w celu upolowania miejsca na parkingu czarna limuzyna Chryslera, 3 litry, wypas. Tak sobie myślę, kurcze, zawsze mi sie wydawało, że posiadacze Chryslerów robią zakupy co najmniej w John Lewis. Ale w TESCO? Skończyłem zakupy wychodzę, przedemną idzie 2ch gości. - "Ku..wa, 3 lata jestem tutaj i patrz ku..wa czym jeżdżę. W Polsce ku..wa 7 lat zdechłą ku..wa astrą po..lałem." I goście podchodzą do Chryslera... :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
5

MalePostNapisane by s_virus » 29 Nov 2014, 17:49 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Eee Adaś to jeszcze pryszcz. Ja tu mam takich co to regularnie płaczą, że parówki z cebulą żrą na obiad, bo nie ma co do gara włożyć (zdjęcia garów na pejsie podsyłają - autentyk!) ALEEEE Grand Cherokee na raty wziely za 6 kafli. A qur()a jak!!
User avatar
s_virus
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 22 Feb 2014, 08:51
Reputation point: 15
Neutralny
Top
7

PostNapisane by Guest » 29 Nov 2014, 23:22 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Kruper nigdy niczego "blokersa" nie próbowałem tłumaczyć bo to nie ma żadnego sesu oni żyją w swoim świecie, a Ci kolesie poprostu mnie śmieszna pod blokiem wielcy cwaniacy szkoda, ze robią sie bardzo mali gdy tylko tracą kumpli za plecami, tak samo jak pies spuszczony z łańcucha :-)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 29 Nov 2014, 23:40 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Dodano: -- 29 lis 2014, 10:10 --

wielkimar wrote:Polak = Cfaniak , nie zawsze ale sporo "tutaj" takich egzemplarzy.
..o samochodach na Polskich tablicach pisałem...Nie podoba mi się to "cfaniakowanie" i teksty jakie słyszałem od ludzi takim samochodami jeżdżącymi.
Dobrze wiedzieli, że robią to niezgodnie z prawem ale cyt..."w dupie to mam, co będę płacił tyle kasy"
Potem , po czasie, najczęściej po interwencji policji i zabraniu auta, pytania na forach...co robić, źli angole zabrali mi samochód i płacić każą.
Nie uważałeś jak robiłeś, teraz rób jak uważasz, byłeś mądry, teraz ponieś konsekwencje jak mężczyzna. 8)



"Marek, jak już wcześniej wspomniałem (po raz enty) ten temat powstał tylko po to aby ludzie wymienili się swoimi spostrzeżeniami, żaden z "cfaniaków" nawet nic nie powiedział na temat skonfiskowanego auta bo oczywiście trzeba koniecznie zejść z tematu i marnować ślinę na inne pierdoły.
Także sam sobie odpowiedz na pytanie, gdzie tu jest logika ? Chcesz pomóc ? Powiedz coś mądrego. Nie chcesz pomóc - wwwwww.....wyjdź"


..po pierwsze, skąd ty tego Marka wziąłeś ? :shock:
Pouczasz inny o czytaniu ze zrozumieniem i brakiem logiki, ale niestety sam dajesz świadectwo o braku tychże właśnie cech u samego siebie, czym innym jest mój post, jak nie spostrzeżeniami właśnie, chyba sam nie czytałeś wszystkich postów w tym temacie i starasz się zainteresować innych swoimi wywodami, jakimiś "wwwww....." itd.
Dorośnij, nie kozakuj, posłuchaj ludzi i ich spostrzeżeń.

Ps. Co ty masz z tą logiką, że każdego o nią pytasz ?

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 30 Nov 2014, 22:57 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

wielkimar wrote:Dodano: -- 29 lis 2014, 10:10 --

wielkimar wrote:Polak = Cfaniak , nie zawsze ale sporo "tutaj" takich egzemplarzy.
..o samochodach na Polskich tablicach pisałem...Nie podoba mi się to "cfaniakowanie" i teksty jakie słyszałem od ludzi takim samochodami jeżdżącymi.
Dobrze wiedzieli, że robią to niezgodnie z prawem ale cyt..."w dupie to mam, co będę płacił tyle kasy"
Potem , po czasie, najczęściej po interwencji policji i zabraniu auta, pytania na forach...co robić, źli angole zabrali mi samochód i płacić każą.
Nie uważałeś jak robiłeś, teraz rób jak uważasz, byłeś mądry, teraz ponieś konsekwencje jak mężczyzna. 8)



"Marek, jak już wcześniej wspomniałem (po raz enty) ten temat powstał tylko po to aby ludzie wymienili się swoimi spostrzeżeniami, żaden z "cfaniaków" nawet nic nie powiedział na temat skonfiskowanego auta bo oczywiście trzeba koniecznie zejść z tematu i marnować ślinę na inne pierdoły.
Także sam sobie odpowiedz na pytanie, gdzie tu jest logika ? Chcesz pomóc ? Powiedz coś mądrego. Nie chcesz pomóc - wwwwww.....wyjdź"


..po pierwsze, skąd ty tego Marka wziąłeś ? :shock:
Pouczasz inny o czytaniu ze zrozumieniem i brakiem logiki, ale niestety sam dajesz świadectwo o braku tychże właśnie cech u samego siebie, czym innym jest mój post, jak nie spostrzeżeniami właśnie, chyba sam nie czytałeś wszystkich postów w tym temacie i starasz się zainteresować innych swoimi wywodami, jakimiś "wwwww....." itd.
Dorośnij, nie kozakuj, posłuchaj ludzi i ich spostrzeżeń.

Ps. Co ty masz z tą logiką, że każdego o nią pytasz ?


Panie duży-Marku (z doświadczeniem życiowym ponad normę) - "wielki mar" - jedno i to samo jak dla mnie... jakbyś chciał zauważyć (w co wątpię) to ja jestem autorem tego tematu i akurat jeśli chodzi o czytanie to nie mam z tym problemu w porównaniu do Ciebie - kolego. Myślisz, że jesteś taki super, extra, świetny bo jesteś starszy czy coś w tym stylu? Jakieś przywileje? Były nauczyciel PO (przysposobienie obronne jakbyś nie wiedział) z Polski ? Tak, przełknij teraz ślinę i wypoć następne mądrości.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by -eMPe- » 1 Dec 2014, 15:49 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

To tak w temacie dyskusji teraz ;)
https://forms.dft.gov.uk/report-an-untaxed-vehicle/

Edit

Spójrz prawdzie w oczy jak mężczyzna, od wielu miesięcy jeździsz samochodem bez ważnego ubezpieczenia, bez road taxu i pewnie przeglądu.
Jak wcześniej życzliwe osoby zauważyły, jesteś rezydentem UK i nie możesz się poruszać autem na polskich tablicach. Polskie ubezpieczenie dawno już nie obowiązuje, sprawdź w dokumentach - pewnie jest w nich mowa o pobycie do 90 dni za granicą. Te dwa tygodnie dla rezydenta to też nie tak do końca - po prostu masz dwa tygodnie na przerejestrowanie - na stronie DVLA doradzają lawete.
Dlaczego spotykasz się z niechęcią? Nie chodzi o zawiść że zaoszczedziles kilkaset funtów, tylko o fakt że gdy w kogoś przywalisz ten ktoś straci swoje zniżki, bo to z jego ubezpieczenia sfinansuje się naprawę. Bo ty ubezpieczenia nie masz. To dla twojej ofiary będzie koszt kilku tysięcy funtów w ciągu najbliższych kilku lat.
A co ci grozi? Na razie miałeś dużo szczęścia, trzeba przyznać że mało tu drogówki, a i nie każdy policjant zna swoją robotę. Przy zatrzymaniu powinieneś mieć zabrane auto, i sprawę w sądzie. Koszt odzyskania auta to kilkaset funtów. No i miejmy nadzieje że dzięki sprawie w sadzie, twoje ubezpieczenie w przyszłości (jeśli zdecydujesz się zostać w UK) będzie się zaczynało od kilku tysięcy za jakieś Cinquecento, na rok. Ryzyk-fizyk, niektórzy latami tak oszukują i udaje im się to.
Nie wyglupiaj się z wywozeniem auta do Polski na sprzedaż. Wystaw tutaj na ebayu, kupią exporterzy do Afryki. Pewnie na jeżdżeniu bez ważnych opłat zaoszczedziles wiecej niż te auto jest warte.
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
7

MalePostNapisane by wielkimar » 1 Dec 2014, 20:30 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

kruper86 wrote:
wielkimar wrote:Dodano: -- 29 lis 2014, 10:10 --



Panie duży-Marku (z doświadczeniem życiowym ponad normę) - "wielki mar" - jedno i to samo jak dla mnie... jakbyś chciał zauważyć (w co wątpię) to ja jestem autorem tego tematu i akurat jeśli chodzi o czytanie to nie mam z tym problemu w porównaniu do Ciebie - kolego. Myślisz, że jesteś taki super, extra, świetny bo jesteś starszy czy coś w tym stylu? Jakieś przywileje? Były nauczyciel PO (przysposobienie obronne jakbyś nie wiedział) z Polski ? Tak, przełknij teraz ślinę i wypoć następne mądrości.



..co ma do rzeczy, że to Ty jesteś założycielem tego tematu ?
Trzeba było zaznaczyć, że chcesz podyskutować sam z sobą a nie z faktami.
Żona twierdzi, że tak, jestem super extra.
Napiszę Ci tylko, że przestałeś być partnerem do dyskusji już parę postów temu, a twoje ataki ewidentnie świadczą o rozchwianiu emocjonalnym.
Rozwieję męczącą cię tajemnicę mojego nick-u...Mariusz, nie Marek.
:D
Czasem posłuchaj i przyjmij co inni mają do powiedzenia, tym bardziej kiedy mówią prawdę, nawet tą nie fajną dla Ciebie.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 1 Dec 2014, 22:59 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

-eMPe- wrote:To tak w temacie dyskusji teraz ;)
https://forms.dft.gov.uk/report-an-untaxed-vehicle/

Edit

Spójrz prawdzie w oczy jak mężczyzna, od wielu miesięcy jeździsz samochodem bez ważnego ubezpieczenia, bez road taxu i pewnie przeglądu.
Jak wcześniej życzliwe osoby zauważyły, jesteś rezydentem UK i nie możesz się poruszać autem na polskich tablicach. Polskie ubezpieczenie dawno już nie obowiązuje, sprawdź w dokumentach - pewnie jest w nich mowa o pobycie do 90 dni za granicą. Te dwa tygodnie dla rezydenta to też nie tak do końca - po prostu masz dwa tygodnie na przerejestrowanie - na stronie DVLA doradzają lawete.
Dlaczego spotykasz się z niechęcią? Nie chodzi o zawiść że zaoszczedziles kilkaset funtów, tylko o fakt że gdy w kogoś przywalisz ten ktoś straci swoje zniżki, bo to z jego ubezpieczenia sfinansuje się naprawę. Bo ty ubezpieczenia nie masz. To dla twojej ofiary będzie koszt kilku tysięcy funtów w ciągu najbliższych kilku lat.
A co ci grozi? Na razie miałeś dużo szczęścia, trzeba przyznać że mało tu drogówki, a i nie każdy policjant zna swoją robotę. Przy zatrzymaniu powinieneś mieć zabrane auto, i sprawę w sądzie. Koszt odzyskania auta to kilkaset funtów. No i miejmy nadzieje że dzięki sprawie w sadzie, twoje ubezpieczenie w przyszłości (jeśli zdecydujesz się zostać w UK) będzie się zaczynało od kilku tysięcy za jakieś Cinquecento, na rok. Ryzyk-fizyk, niektórzy latami tak oszukują i udaje im się to.
Nie wyglupiaj się z wywozeniem auta do Polski na sprzedaż. Wystaw tutaj na ebayu, kupią exporterzy do Afryki. Pewnie na jeżdżeniu bez ważnych opłat zaoszczedziles wiecej niż te auto jest warte.


Z tymi faktami to owszem masz racje jeśli chodzi o podstawowe zasady poruszania się Polskim autem tutaj i ani razu nie negowałem żadnych z wypowiedzi poprzedników na temat regulaminu. Natomiast jeśli chodzi o auto które "jeszcze" tutaj posiadam to akurat jest warte tego żeby wrócić nim do Polski i tak po prostu jest sprzedać. To nie jest wspomniane przez Ciebie Cinquecento tylko auto za obecnie 20 tysięcy polskich złotych. Jeśli chodzi o ubezpieczenie i przegląd to pewnie Cie zaskoczę, ale posiadam zarówno jedno i drugie. Wartość ubezpieczenia? Właśnie zdobyłem trochę informacji (pozytywniejszych niż wcześniej) więc nie jest tak źle jak mówią, oczywiście na temat angielskiego auta. I da się beż żadnego oszukiwania ze zniżkami z Polski, trzeba chcieć.

Dodano: -- 1 gru 2014, 23:08 --

wielkimar wrote:
kruper86 wrote:
wielkimar wrote:Dodano: -- 29 lis 2014, 10:10 --



Panie duży-Marku (z doświadczeniem życiowym ponad normę) - "wielki mar" - jedno i to samo jak dla mnie... jakbyś chciał zauważyć (w co wątpię) to ja jestem autorem tego tematu i akurat jeśli chodzi o czytanie to nie mam z tym problemu w porównaniu do Ciebie - kolego. Myślisz, że jesteś taki super, extra, świetny bo jesteś starszy czy coś w tym stylu? Jakieś przywileje? Były nauczyciel PO (przysposobienie obronne jakbyś nie wiedział) z Polski ? Tak, przełknij teraz ślinę i wypoć następne mądrości.



..co ma do rzeczy, że to Ty jesteś założycielem tego tematu ?
Trzeba było zaznaczyć, że chcesz podyskutować sam z sobą a nie z faktami.
Żona twierdzi, że tak, jestem super extra.
Napiszę Ci tylko, że przestałeś być partnerem do dyskusji już parę postów temu, a twoje ataki ewidentnie świadczą o rozchwianiu emocjonalnym.
Rozwieję męczącą cię tajemnicę mojego nick-u...Mariusz, nie Marek.
:D
Czasem posłuchaj i przyjmij co inni mają do powiedzenia, tym bardziej kiedy mówią prawdę, nawet tą nie fajną dla Ciebie.


Heh, Obrosłeś w piórka Panie super extra duży Mariuszu ? Chociaż na forum poczuj się "wielki" i dodatkowo mam nadzieję, że to była Twoja ostatnia wypowiedź w tym temacie więc możesz zabrać ze sobą cały ogrom wypowiedzi, dzięki którym nie udało Ci się zabłysnąć. Dziękuje 8)

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK