Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Po pierwszym spotkaniu, można śmiało powiedzieć "bierzemy się do roboty". Udało nam się wstępnie ustalić kierunki działań. Będą to m.in. integracja zarówno wewnętrzna między Polakami jak i zewnętrzna z Brytyjczykami, poprawa polskiego wizerunku. Każdy z nas miał swoje pomysły i wizje działania, zdecydowanie jednoczyła nas chęć poprawy opinii i uświadomienie ludzi jak ważna jest jedność i reprezentowanie polonii w strukturach władzy. Chcielibyśmy też zająć się kwestią uświadamiania Polaków gdzie mogą znaleść pomoc w konkretnych sytuacjach.

Oczywiście bardzo ważne jest aby zjednoczyć jak największą grupę ludzi, dlatego nasza inicjatywa otwarta jest na kolejne zainteresowane osoby, pomysły, kierunki działań.

Kolejne spotkanie wyznaczyliśmy na dzień 16.02 o miejscu spotkania poinformuje jeszcze GIWI zależnie od ilości zainteresowanych osób.

Jako, że nie wszyscy są mobilni, Rakas zproponował organizowanie konferencji na skype. I taką przewidujemy już w następną niedzielę o godzinie 20:00. Jeśli ktoś będzie zainteresowany najprościej będzie kontaktować się przez wiadomości prywatne.

Będziemy też informować o kolejnych działaniach w tym wątku.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich zainteresowanych.
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rad » 19 Jan 2014, 21:15 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

mam37 wrote:i jak zebranie


Czekamy aż zreferujesz wszystkie postulaty...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 20 Jan 2014, 08:59 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

rad, no T y w tym temacie najmiej sie odzywaj skoro miałes tak pilnych gosci nie bądz taki do przodu rad bo Twoje złośliwości Ci nie pasują

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rad » 20 Jan 2014, 09:09 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Żadne złośliwości. Nie stawiłem się, nie mogłem. Napisałem o Tym. A Ty, skoro byłaś, to możesz napisać, co zostało ustalone. Chyba iż mocno kawą byłaś zajęta.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 20 Jan 2014, 13:32 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Do: Rad i mam37
Mysle ze powinniscie zalozyc sobie osobny watek i nazwac go "wyladuj swoje emocje" pewnie kilka osob przylaczy sie jak bedzie mialo ochote poklocic sie albo wyzyc sie na drugiej osobie :D Pozdrawiam
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 20 Jan 2014, 14:00 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

rad, jakbyś czytał uważnie to byś wiedzial iż pare watków wyżej napisałam że na spotkaniu sie nie zjawie więc nie musiałam pisac juz nic więcej
Anek, a to nei goopi pomysł to mógłby być świetny pomysł na wyładowanie zbednej energi i naładowanie nowej lepszej : )))) to jak w hayde park w londynie mozna na gazecie stanąć i pokrzyczeć co na sercu leży hehe

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Tak sobie pomyślałam, że skoro wybory za pasem i chcecie pomagać to ten temat dla was jak najbardziej pasuje
viewtopic.php?p=134573#p134573

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rakas » 24 Jan 2014, 10:04 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Witam serdecznie!

Chcialbym przypomniec o naszej konferencji przez Skypea w Niedziele o godzinie 20.00. Prosze o podsylanie nickow ze skypea poprzez wiadomosci prywatne zebym mogl wlaczyc was do rozmowy.

Zapraszam serdecznie bo potrzebne nam wiecej pomyslow i wiecej osob z roznymi umiejetnosciami, kontaktami i doswiadczeniem.

Na ostatnie spotkanie przyszlo 4 osoby - z jednej strony to malo ale z drugiej mamy juz 4 osoby ktore chcialy by zajac sie innymi dzialaniami. Gdy temat powstal zainteresowanie bylo duzo wieksze, przyszlo do konkretow to nawet najwieksi 'krzykacze' nie pojawili sie na spotkaniu.

rakas
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 8 Dec 2013, 16:50
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 26 Jan 2014, 18:48 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Przypominam o konferencji na skype dzis o 8pm w sprawie organizacji reprezentujacej interesy Polakow.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

I jak konferencja? Bedzie coś z tego? Ja jestem Waszym ogronym kibicem i trzymam kciuki!

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

Zbliża się termin kolejnego spotkania. Mamy nadzieję, że tym razem będzię trochę więcej zainteresowanych. Pracujemy nad uruchomieniem profilu na FB tak aby łatwiej nam było komunikować się z zainteresowanymi osobami. Nie wyznaczamy sobie konkretnych dat, targetów, można powiedzieć, że działamy spontanicznie. Każdy z nas ma obowiązki zarówno w domu jak i w pracy. Mam nadzieję, że znajdą się osoby które docenią naszą inicjatywę.
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK