UWAGA polski sklep przy salonie samochodowym w west bromwitc

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
uwaga przekret
wczoraj podjechalem pod polski sklep w west bromwitch stalo na ulicy dwoch brazowych panow jeden jest na pewno pracownikiem tegoz sklepu oczywiscie nie bylo gdzie zaparkowac ale jeden z nich wskazal mi miejsce za sklepem ku mojemu zdziwieniu po zakupie doslownie jednego kilograma kielbasy po powrocie do auta zobaczylem przyklejony bilecik mandatowy coz jeden wskazuje miejsce drogi pisze mandaty dobry duet. po powrocie do domu zaczelem szukac informacji na temat firmy wiec mandaty wystawiaja bezprawnie znalazlem nawet odpowiedni paragraf nagminne jest ze firmy tego typu strasza ludzi sadem wysylaja osoby podajace sie za komornikow do domu ale nic nie maga zrobic wiecej
juz wiem czemu osoba wystawiajaca mandat nie chciala okazac id - mandat moga wystawic tylko pracownicy zatrudnieni przez magistrat takie sa przepisy ale wszedlem na strone tej firmy i napisalem odwolanie opisujac cala sytuacje i podajac odpowiedni paragraf ciekawe co mi odpisza
mysle ze jeden nagania drugi kasuje - wlascicielowi sklepu sie przewrocilo w glowie jesli mysli ze bedzie krecil polakow ja tam juz wiecej nie pojade przekrety

rkuk
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Jun 2012, 07:33
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

lepiej parkowac w miejscach dozwolonych i problemu nie bedzie
User avatar
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 8 Jul 2012, 19:45
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

zaparkowalem w miejscu wskazanym przez osobe z obslugi sklepu stojaca razem z inna osoba co sie potem okazalo wypisujacym mandat o to mi sie rozchodzi

rkuk
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Jun 2012, 07:33
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

ja ostatnio wracam a kolo robi zdjecie mojego samochodu..wiec mowie do niego wtf? a on ze robi zdjecia jak nie wie czy ktos kupuje w sklepie czy nie..jesli parkujesz po prawej jest ok jesli po lewej wystawiaja ci mandat lub jak nic nie kupujesz w ich sklepie
po czym powiedzial ze wszystko w porzadku bo bylam objuczona zakupami skasowal zdjecie i poszedl ale widzialam na wlasne oko ze wystawial mandat kolesiowi po lewej ktory stal tam moze z 10 minut
mysle ze nie moga nic ci zrobic poprostu to taki straszak
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Poza tym trzeba uważać jak kasują kasjerki i kasjerzy, często nie ma cen na produktach. Uważam że należy zmienić sklep i walnąć właściciela po kieszeni. Na samej High Street na West Bromwich jest co najmniej 5 sklepów z polskimi produktami więc jest w czym wybierać.
User avatar
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posts: 139
Age: 46
Joined: 13 May 2007, 17:01
Location: Oldbury
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

witam ja tez w marcu mialem tam przygode z hindusiskiem w niebieskim turbanie tez mi wystawil i nakleil mandat chociarz stalem po dobrej stronie pytam sie go czemu dotykas moj samochod a on ze musi nakleic mandat
ja sie go pytam za co i kim ty jestes ubrania normalne bez nazwuy firmy i prosze pokaz ID nie pokazal ja na jego oczach porwalem ten mandat i wlozylem mu do kieszeni i powiedzialem mu ze nie ma prawa dotykac mojego auta bo ja nie dotykam j3ego brudnego turbana poszlem do sklepu i mowie
mam paragon ze robilem zakupy a turban mi wystawil mandat powiedzieli zeby tego nie placic do tej pory nic sie nie dzieje takze nie placic tych mandatow to jest jakas lewa rodzinna hindusow firma .No i racja Polacy przestancie tam robic zakupy tamk oszukuja starocie sprzedaja a ze taniej to tylko sie wydaje obserwujcie jak was hinduski kasuja to sie przekonacie ze 3 i wiecej funta placicie ja juz im kilka razy kazalem liczyc od nowa i mieli pecha nie oszukali mnie

Dodano: -- 30 cze 2013, o 13:46 --

rkuk sory ale to nie jest polski sklep tylko sprzedaje tez polskie produkty to jest hinduski sklep

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
4

Siemka ludziska

To wszystko prawda tak robia, pracowalam tam przez bardzo krotki czas ( cale szczescie szbko sie zorientowalam co tam sie dzieje). Parking sciema, ceny walek, reszta tez sie nie zgadza. Powiem jedno nie tylko hindusi tam klamia (tzn oszukuja). Polki ktore tam pracuja tez sa nie lepsze. Bylam tam niedawno i mi wciskaly jakis paczki za funta (a twarde jak kamien) i mowie czy ty bys je dala swojemu dziecku skoro mi tak wciskasz. A ona na to ze nie bo by sie pochorowalo, ale to nie ma znaczenia bo ja jestem dorosla :-). Moim zdaniem to jeden z najgorszych POLSKICH sklepow i tyle
User avatar
hienka
Początkujący
 
 
Posts: 34
Age: 38
Joined: 25 Apr 2011, 09:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

rkuk wrote:zaparkowalem w miejscu wskazanym przez osobe z obslugi sklepu stojaca razem z inna osoba co sie potem okazalo wypisujacym mandat o to mi sie rozchodzi

jesli zaparkowales na miejscu parkingowym zadnego mandatu nie musisz placic
jesli zaparkowales w miejscu niedozwolonym mozesz miec pretensje tylko do samego siebie a i temu panu mogles tez pomachac ale srodkowym palcem
User avatar
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 8 Jul 2012, 19:45
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

jak ten mandat wyglada?przez kogo wystaiwony?
na jaka kwote?

ja kiedys zaparkowalam naprzeciwko Nysy, na parkingu apteki na 10 min, mialam mandat 100f
nigdy w zyciu go nie zaplacilam

znalazlam duzo info w necie,ze nie maja prawa wystawiac tych mandatow i zeby ich nigdy nie placic
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Ja jeździłem do polskiego sklepu w Walsall od kiedy przeszedł w ręce ci..a jeżdżę do polskiego sklepu spizarnia w West Bromich mam dalej bo mieszkam koło Cannock ale to jest polski czysty sklep z miła obsługa, moze i jest trochę drożej ale ja nie będę robił zakupów u ci..a, a ze wydam te 5£ wiecej nie zbawi mnie to. Poza tym wędliny u tych brudasow nigdy bym nie kupił nie wiem czy bym sie nie zaraził jakimś dziadostwem dodatkowo ten brud w tym sklepie mnie obrzydza.

Guest
 
 
Top
4

Mowa o MILUSIU-wielokrotnie tam kupowalam,i dziwnym trafem ceny przy kasie ulegaly zmianie,na korzysc oczywiscie wlasciciela....Dostalam tez mandat-parkujac naprzeciw,przy aptece,na max 10 min..Mandatu na szybie nie bylo,a kilka tyg pozniej dostalam list ze mam zaplacic o polowe wiecej,bo nie bylo zaplaty w ciagu 2 tyg.Wyslalam maila proszac o zdjecie z widocznym mandatem na szybie i nikt juz nigdy nie opdpisal i wyslal listu....SCIEMA i chec wyludzedzenia kasy...NIe podobalo mi sie rowniez nagminne wodzenie wzrokiem i chodzenie za klientami,niemal w kazdym rogu jak kukla,stoi koles i wnikliwie przyglada sie czy nie kradne....to ze oni przekrety robia nie znaczy ze ja tez...
Tracic beda klientow przez swoja chciwosc!!!!! :

oreno55
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 31 May 2013, 11:14
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ja rowniez juz tam nie robie zakupow! Od kiedy dowiedzialem sie ze oszukuja na kasach,zaczolem dodawac produkty w czasie zakupow i o dziwo zawsze wychodzilo inaczej na kasie niz mi(a liczylem za pomoca kalk :) ) i jescze przed kasa specjalnie rozgladalem sie na ine strony by kasjerka mogla szalec z nabijaniem produktow po iles tam razy,no i leciala za kazdym razem heheh! Ceny maja najnizsze,ale i tak sobie je odbijaja,wiec na jedno wychodzi! Teraz jezdze tylko do swoich,a i atmosfera inna,nikt mi nie patrzy na rece itp! A z tymi mandacikami to prawda,nie sie gonia! Ostatnio dostalem na merry hill,zaparkowalem na chodniku(by nie blokowac calego miejsca puszkom),ale motorem i dostalem mandacik i tez nie zamierzam placic! Dopuki nie jest to mandat wystawiony przez council lub policje nie place!!
User avatar
mik247
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Joined: 4 Jan 2010, 16:03
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

A Ja czasem w formie rozrywki idę tam kupuję coś przeliczając oczywiście w trakcie i czekam tylko kiedy mnie urobią :) i wtedy każę sprawdzać ceny z półki która jest zawsze niższa niż z kodu i oddawać różnicę. A jedna ci..a to juz w ogóle przechodzi samą siebie , woła next ! a wszyscy stoją i czekają aż się u kogoś innego zwolni miejsce, ja idę do niej i po jej nieudolnym przeliczaniu na kalkulatorku ,próbując skasować mnie oczywiście chodźby funta więcej ,każę jej dać mi paragon, zawsze się wkurza bo rzadko kiedy nabija coś na kasę tylko kalkulator i pudełko na pieniądze :) W sumie już jak ona mnie widzi to ma dosyć :) no ale jak pisałam wyżej chodzę tam czasem i dla rozrywki , a ogólnie zakupy robię w angielskich marketach a wędlina w lepszych Polskich, w Milusiu mogę kupować tylko przyprawy, soki dla dzieci czy coś w słoikach reszty np kiełbasy , szynki i czegokolwiek co oni kroją ,pakują a raczej przepakowują nie tknęłabym , nie warto za funta się truć mytymi z pleśni towarami, ech i te polskie ekspedientki ......
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Malaroksi ja robie tak samo sprawdzam jak nabija raz babsko wydarlo sie na mnie ze jest dobrze nabite ja ze spokojem ze sie pomylila i musi przeliczyc jeszcze raz wyszlo na moje prawie 4 funty nabila za duzo na koniec z dzika satysfakcja i dosc glosnym glosem powiedzilam ze teraz powinna mnie przeprosic bo to ona sie na mnie wydarla,a jak juz kasuje i gada przez telefon to zawsze zwracam uwage zeby przestal gadac i zaczal obslugiwac mnie,ja tez kupuje tylko soki przyprawy na sery czy jogurty zwraam uwage na daty jak sa zaklejone cena toodklejam isprwadzam.wedliny kupuje w innych polskich sklepach.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Ja sie dziwie ludzia, ze jeśli wiedza jak tam oszukują chodzą tam dalej. Malaroksi napisała, ze jedna ci..a jest wybitna i nawet nie chcą do niej podchodzić czyli ludzie są tego świadomi to dlaczego ciagle tam chodzą ja tego nie pojmuje. Jeszcze bym to zrozumiał gdyby byli monopolistami w West Bromich, ale tam jest mała Polska, a sklepów wiecej niż w nie jednym małym miasteczku w Polsce.

Guest
 
 
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK