Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by zamioculcas7 » 5 Mar 2013, 14:24 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

W Irl. mieszkalam w Castleblayney. Milo wspominam tamten czas. Dobre zarobki, mili ludzie. Ale to bylo ok 8lat temu i z tego co wiem juz nie jest tam tak fajnie:(. A w Austrii to w Wiedniu mieszkalam. i tez nie moglam narzekac, poniewaz to piekne miasto jest, super zorganizowane, jednak ludzie bardzo zdystansowani, malo przyjacielscy, no i ten jezyk... w moim przypadku nie do nauczenia:/

zamioculcas7
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 10 Jul 2012, 13:44
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Jaga S » 5 Mar 2013, 14:39 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

zamioculcas7, bylam we Wiedniu kiedys na tydzien i potwiierdzam piekne miasto. Pamietasz moze drzewo na balkonie, czy tez w mieszkaniu rosnace przy jakiejs glownej ulicy? Cos takiego mi sie przypomina, ale teraz to juz nie wiem jak to dokladnie bylo z tym drzewem heh

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zamioculcas7 » 5 Mar 2013, 17:34 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

Moze chodzi ci o Hundertwasser House? Jesli tak, to rzeczywiscie jest zjawiskowy, jak zreszta inne budynki architekoniczne tego pana np. spalarnia smieci:)

zamioculcas7
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 10 Jul 2012, 13:44
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Jaga S » 5 Mar 2013, 17:41 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

zamioculcas7, musze sprawdzic nie mam pojecia gdzie to bylo ani jak sie nazywalo. Po prostu z tego co pamietam ktos mial chyba wielkie drzewo zasadzone w mieszkaniu, pokoju i konary drzewa wystawaly na zewnatrz z budynku. Wygladalo to bardzo nietypowo hehhe.
I bylo to przy jakiejs glownej ulicy we Wiedniu. Bylam tam tylko tydzien i to bylo z 8 lat temu...

Dodano: -- 5 mar 2013, 18:51 --

No nie, na pewno nie o to mi chodzilo. Ale rzeczywiscie te budynki niesamowite... Niestety nie widzialam na zywo. Hmmm ten pan laczyl architekture z drzewami wiec moze... ten budynek z drzewem o ktorym wspomnialam to byl dom tego pana...

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by niemka » 31 Mar 2013, 13:21 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

ja mieszkalam rok w Monachium - opiekowalam sie dziecmi (jeszcze wtedy studiowalam). samo miasto i klimat bardzo mi odpowiadal, gorzej z rodzina, u ktorej mieszkalam - zero szacunku i traktowanie dziewczyn ze wschodu jako tych, ktore szukaja bogatych mezow...

niemka
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 31 Mar 2013, 12:41
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by boszka » 31 Mar 2013, 20:58 Re: Gdzie mieszkaliscie zagranica poza UK

Ja jestem po raz pierwszy zagranica Polski. Ostatnie pół roku w kraju tak dało mi w kość ze postanowiłam poszukać pracy zagranica kraju, bałam się ze sięgnę dna.Mam prace , mam gdzie mieszkać i pieniądze.Brak mi moich znajomych ,przyjaciół których zostawiłam. Jest tu mi bardzo dobrze i niech ta chwila trwa wiecznie . :roza:

boszka
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 6 Jan 2013, 11:54
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK