Znalelezione Nie Kradzione?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by euphora23 » 9 Jan 2013, 15:26 Znalelezione Nie Kradzione?

Wlasnie wrocilam z centrum.I tak sie zlozylo ze znalazlam Portfel z pewna suma pieniezna i karta do bankomatu. Zastanawiam sie co zrobic bo nie ma zadnych dokumetow poza karta.Jakies Pomysly ?
User avatar
euphora23
Początkujący
 
 
Posts: 34
Joined: 23 Jun 2011, 11:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by luizka28 » 9 Jan 2013, 15:57 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

karte najlepiej odniesc do banku
Image

luizka28
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 19 Dec 2011, 16:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 9 Jan 2013, 15:58 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

Karte mozesz oddac do banku, ktory ja wydal. Reszta w/g Twojego sumienia :]
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 9 Jan 2013, 16:34 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

ja oddalabym calość na policję i czekała na odzew może da ci znależne a bedziesz mieć czyste sumienie
pamietaj ze i Tobie sie mogło by to zdarzyć lub może się zdarzyć więc oczywiście jest to sprawa sumienia ale ja poszła bym na policję

Dodano: -- 9 sty 2013, 17:35 --

jeszcze chcialam dodać że może to kogoś ostatnie grosze może to dla niego sprawa być lub nie
nie wiem ale wiem jedno na cudzym się nie wzbogacisz

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
8

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 9 Jan 2013, 18:20 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

ja bym tez oddala..jestem w Anglii nie bieduje a zawsze to odbry uczynek;) ale to juz twoja gestia
a czy ktos sie odwdzieczy czy nie..to juz jego gestia;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by StepByStep » 9 Jan 2013, 18:43 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

Mój partner znalazł kiedyś wypchany portfel, który ktoś zgubił w banku :) nawet go nie otwierał tylko od razu odniósł do obsługi. Pamiętam jak później, gdy powtorzyłam historie w pracy usłyszałam, że mój facet to frajer :?
pamietaj innych traktuj tak jak sama byś chciała żeby traktowali Ciebie. Może jestem naiwna, ale zaniosłabym portfel do banku lub na policje.
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 9 Jan 2013, 18:54 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

wszyscy uczciwi to frajerzy....ja tez ciagle slysze ze jestem frajerka.. no cóz taki mój los
ktos zgubil ktos znalazl
uczciwosc to zaleta nie wada
a kto widziw uczciwosci frajertwo to tylko zle o nim swiadczy....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by mostovoi » 9 Jan 2013, 20:18 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

bierz kase i sie nei zastsanawiaj tym bardziej ze to kasa pewnie jakiegos anglika :) karte wywal pewnie juz zgloszona i zablokowana wiec szkoda czasu zeby gdzies to nosic :) pamietaj jakby tobie zginelo to zapewne nikt by Ci nie oddal :) a znajac zycie jesli nawet to oddasz to glupiego dziekuje nie uslyszysz :)

mostovoi
Początkujący
 
 
Posts: 32
Age: 39
Joined: 19 Jun 2011, 14:10
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by StepByStep » 9 Jan 2013, 20:29 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

mostovoi wrote:tym bardziej ze to kasa pewnie jakiegos anglika


Nie rozumiem jak możesz tak napisać. Przyjeżdżamy do tego kraju, tutaj żyjemy, pracujemy i dla wielu ludzi pobyt w Anglii jest szansa na normalne życie (lub o wyższym standardzie), na które nie mieliby szans w Polsce, a Ty twierdzisz, że ktoś powinien zabrać pieniądze, bo należą do Anglika?
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
4

FemalePostNapisane by euphora23 » 9 Jan 2013, 21:17 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

Wzbogacic to nie za bardzo ;-) az tak duzo nie ma 205 funtow i jakies drobne ;-) mysle zeby oddac.. tez kiedys zgubilam i przyszlo wszytko poszta oprocz gotowki ;-)
User avatar
euphora23
Początkujący
 
 
Posts: 34
Joined: 23 Jun 2011, 11:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mostovoi » 9 Jan 2013, 21:25 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

zastanow sie dwa razy jeszcze zanim oddasz :)

mostovoi
Początkujący
 
 
Posts: 32
Age: 39
Joined: 19 Jun 2011, 14:10
Reputation point: 1
Neutralny
Top
1

FemalePostNapisane by malaroksi » 9 Jan 2013, 21:56 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

Ja to bym pewnie najpierw zabawiła się w detektywa i próbowała sama odszukać osobę na fb lub innych portalach . Tak z ciekawości .... Ale ogólnie to bym chyba poszła do banku, w którym ma ta osoba konto i poprosiła by się skontaktowali z nią w moim imieniu ,by odzwoniła ta osoba na mój numer, bo nie wiadomo czy pracownik odda czy przeznaczy kasę na ciastka i kawę dla odziału , jak nie było dokumentów to pewnie też nikt na policję nie poszedł zgłosić zguby ,tak więc policję bym odpuściła...
Pokusa jest by sobie zatrzymać ale z drugiej strony może to czyjaś cała tygodniówka , ktoś miał coś za coś zapłacić itd... Ech te sumienie...
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Avenious » 9 Jan 2013, 22:26 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

A ja zdecydowanie bym zatrzymala, okradli mnie dwa razy w przeciagu 2ch lat! Ostatnim razem policja powiedziala ze jak nie wlozylam portfela do torebki tylko upadl mi obok to, ze nie jest to juz wykroczenie kryminalne,oni nawet nie chcieli sprawdzic kamer, wracajac do tematu,ja napewno bym zatrzymala takie znalezisko xD pozdrawiam

Avenious
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 28 Jul 2010, 01:57
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 9 Jan 2013, 22:30 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

euphora23, oddalabym z cala zawartoscia bez zastanowienia!
przeciez nikt specjalnie nie zgubil portfela :?
poszlabym do banku lub na policje.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 10 Jan 2013, 07:25 Re: Znalelezione Nie Kradzione?

Avenious,
mnie też okradziona kilka razy włacznie z wlamaniem do domu i pamiętam jak było mi nieprzyjemnie jaka byłam wsciekla i jak bolało mnie serce za 1 razem okradli mnie gdy szłam dziecku kupić ksiązki po kradziezy musiałam sie zadłużyć za drogim razem gdy chcialam kupić auto i zaś plany poszły w oddalenie więc jak możesz mowić zebyś zostawiła kase dla siebie skoro sama to przezyłaś i napewno nei bylo Tobie miło
po za tym to nie pieniążki z kradzieży a zgubione więc dlaczego miała by się mścić na tej osobie za innych złodzieji

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK