Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by xmagdaaax » 23 Nov 2012, 17:43 Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Przyszedł dzisiaj do mnie mandat, za 'jazdę na nieważnym bilecie' tylko że problem jest taki, że w ten dzień wcale nie jeździłam autobusem!
Jakim prawem? Dodam że 3 miesiące temu włamano mi się do auta, i skradziono prawo jazdy.
Czy to może jakoś oddziaływać na to wszystko?
I jak w ogóle wygląda tu kontrola biletów?
Czy możliwe że ktoś się za mnie podał?

Ps. pile, dlatego proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję.

xmagdaaax
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 3 Jul 2012, 18:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 23 Nov 2012, 19:59 Re: Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

Czesc. Calkiem mozliwe, szczegolnie jezeli bylo to angielskie prawko na ktorym jest twoj adres zamieszkania. Mam nadzieje ze zglosilas kradziez na policje, oni powinni tobie dac "Crime Reference Number" to wazne. Jezeli zostalas ofiara kradziezy tozsamosci, mandat za brak biletu to jeszcze maly problem. Ja bym ci radzil najpierw skontaktowac sie z "CIFAS - The UK Fraud Prevention Service" ktorzy beda przygladac sie kazdej transakcji gdzie jest uzywany twoj adres, nazwisko itp. potem zajmij sie mandatem. Ponizej podaje ci link strony na ktorej znajdziesz wiecej informacji odnosnie kradziezy tozsamosci.

http://www.ico.gov.uk/for_the_public/to ... theft.aspx

Zycze powodzenia :)
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 23 Nov 2012, 21:13 Re: Mandat za jazdę bez biletu? Ważne!

xmagdaaax, jakis czas temu ktos zalozyl podobny watek, tyle ze byla to wlasnie osoba, ktora podala falszywy adres kiedy to dostala mandat za jazde na niewaznym bilecie... :roll:
moze to jakas znielubiana stara "kolezanka" :?: :?

viewtopic.php?f=1&t=11848
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK

cron