Nierzetelna firma?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by ewela119 » 23 Mar 2012, 16:57 Nierzetelna firma?

Moj post skierowany jest do rodzicow dzieci ktore uczeszczaja na lekcje tanca w pewniej organizacji ponoc charity ktorej zajecia odbywaja sie w Polish Millenium House. Mysle ze kazdy kto mial stycznosc wie o ktora organizacje mi chodzi i chcialabym uzyskac Wasze opinie na temat ludzi ktorzy tam pracuja i prowadza owa dzialanosc. Pytam o to gdzyz ta firma rozpoczela lekcje tanca dancehall/hip hop i tanca wspolczesnego w Polskim Domu Kultury Adsum w Coventry. Niestety rodzice ktorzy zapisali tam swoje dzieci (miedzy innymi ja) zostali potraktowani w bardzo nieladny sposob i w tej chwili to jest najdelikatniejsze okreslenie jakie cisnie mi sie "na usta". Panowie pobrali z gory ustalona oplate na pierwszych zajeciach i byly to w zasadzie ostatnie normalne zajecia ktore sie odbyly. "Nauczyciel" kompletnie nie potrafil zapanowac i dotrzec do 4 (czworki!!!) pieciolatkow. Zajecia mialy trwac godz a trwaly 45 min z 15 minutowa przerwa w trakcie. W nastepnym tygodniu prowadzacy zajecia spoznil sie 35 min o czym nas rodzicow nie raczyl nawet poinformowac, ani za to przeprosic. W kolejnym tygodniu zajecia zostaly odwolane a wczoraj wszyscy rodzice otrzymali wiadomosci sms ze owa organizacja calkowicie wstrzymuje zajecia w Coventry bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Obiecali nam oczywiscie zwrot pieniedzy. Dzisiaj dostalismy kolejna wiadomosc ze prawdopodobnie poczta zostana nam przeslane do wypelnienia formularze rezygnacji z zajec i zwrocona nam zostanie polowa sumy ktora zaplacilismy co naszym zdaniem jest nie w porzadku bo po pierwsze to nie my rezygnujemy a po drugie w tym miesiacu nie odbyla sie nawet polowa zaplanowanych na caly miesiac zajec. Kwota nie byla wysoka wiec w tej chwili nie chodzi juz nawet o te pieniadze tylko o to ze owa firma nas rodzicow potraktowala jak bande malolatow. Nikt nie pofatygowal sie by przyjechac i o wstrzymaniu dzialanosci poinformowac nas osobiscie, przeprosic, cokolwiek wytlumaczyc. Na chwile obecna nie mamy zadnego kontaktu z owa organizacja poniewaz od rana nikt nie odbiera telefonu i dla mnie osobiscie to jest upokarzajace. Dlatego zwracam sie z prosba do Was zebyscie sie podzielili z nami Waszymi doswiadczeniami z ta firma i pytam co Wy jako rodzice zrobilibyscie na naszym miejscu? Czy pozostawilibyscie ta sprawe bez echa czy jednak starali sie naglosnic by ostrzec innych?
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 26 Mar 2012, 09:48 Re: Nierzetelna firma?

Ja nie wiem o kogo chodzi ale absolutnie nie zostawiłabym tego tak ! nie chciałabym trafić na tak nie owocną współpracę !
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK