Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.
Cześć wszystkim zna ktoś niedrogie sklepy gdzie można kupić niedrogo nowe lub używane łózka lub meble czy sprzęt agd.Za odzew będę wdzięczna.

marzena311
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 12 Oct 2008, 18:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

szukaj flatpak'ów, to takie magazyny z meblami używanymi lub nowymi z drobnymi wadami, można tam naprawdę tanio wszystko kupić. niestety w samym birmingham nie znam żadnych, znam tylko dwa w great bridge, niedaleko Asdy. może ktoś inny będzie znał takie miejsca w birmingham. pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tedigos » 7 Aug 2009, 20:12 meble

witaj . jak jesteś zainteresowany/a/ to proszę o kontakt . wyjeżdzam i mam pełne wyposażenie / niecały rok użuwane / do mieszkania 3 pokojowego.

tedigos
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 4 Dec 2007, 13:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Kibob czy moglbys adresy tych sklepow na great bridge kolo asdy, bylbym bardzo wdzieczny, urzadzam cale mieszkanie.

dzieki

[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 10:54 ]
Kibob wrote:szukaj flatpak'ów, to takie magazyny z meblami używanymi lub nowymi z drobnymi wadami, można tam naprawdę tanio wszystko kupić. niestety w samym birmingham nie znam żadnych, znam tylko dwa w great bridge, niedaleko Asdy. może ktoś inny będzie znał takie miejsca w birmingham. pozdrawiam



prosze o adresy tych flatpakow

dzieki

porawskim
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 20 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by wiola1 » 10 Aug 2009, 22:15 Re: meble

tedigos wrote:witaj . jak jesteś zainteresowany/a/ to proszę o kontakt . wyjeżdzam i mam pełne wyposażenie / niecały rok użuwane / do mieszkania 3 pokojowego.

czesc a mam pytanie masz moze szafę do sprzedania dwudzwiowową.jesli tak to za ile.

wiola1
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 30 Aug 2007, 11:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Nie znam adresów niestety, przejeżdżam obok nich codziennie, autobusem 74 z West Bromu do Great Bridge, za zegarem w West Bromie jakieś 4-5 przystanków, widać flat paki z autobusu, postaram się dojrzeć jutro nazwę ulicy i nazwę przystanku. Pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzena311 » 11 Aug 2009, 19:56 dzieki

Dzięki będę wdzięczna i pewnie nie tylko ja.

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 17:36 ]
Cześć mam prożbe czy zorientowałeś się jakie są adresy tych hal bo ja czekam z nie cierpliwośćią.za odpowieć szybką będę wdzięczna :mrgreen:

marzena311
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 12 Oct 2008, 18:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam,sa takie sklepy na West Bromwich ktore sprzedaja uzywane meble dwa YMCA,trzeci dziala pod British Heart Foundation,jeden jest blisko Tesco,drugi obok komisu Generator,a trzeci zdecydowanie moim zdaniem najlepszy miesci sie obok B&M,pozdro:)

jarrys
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 53
Joined: 23 Jul 2007, 10:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam,
Flat paki o których pisałam są na ulicy Great Bridge Street, przystanek 74 "Great Bridge Street, Richmond Street", jeden nazywa się K.H. FlatPak a drugi "GB Furniture".
Pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 36
Joined: 20 Oct 2006, 18:15
Location: Solihull
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

gdyby ktoś jeszcze potrzebował mebli to moge oddać za darmo dużą szafę 3 drzwiową z 4 szufladami ciemny brąz, do 28,08 , potem wywieziemy ją gdzieś na skipa,więc szkoda , nie możemy jej wziąść ze sobą bo tam gdzie się wyprowadzamy są wbudowane szafy a ta jest w sumie nowa ma dopiero 6 miesięcy lekkie zarysowanie i szuflady się rozerwały ale to normalne bo były tylko na sklejce należy sobie najlepiej skręcić i będą trzymać. piszcie na pw,gg, lub dzwońcie podałam nr w dziale ogłoszeń.
Do odbioru na Great Bridge (West Bromwich-Tipton).

[ Dodano: Pon Sie 24, 2009 10:00 ]
tak jeszcze mi się przypomniało że jeszcze moge oddać metalową póleczke na buty 2 pozimy rozciągana do 1,20albo 1,40 cm, i do łazienki metalowa narożnikowa póleczkana kosmetyki idealna pod prysznic 3 poziomy + 2 wieszaczki np na myjki.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Może jeszcze komuś przyda się informacja. Erdington, High St. British Heart Foundation nawet ładne mebelki mają i sprzęt różny też jest.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

jezeli chodzi o Erdington - to na High Street masz 3 sklepy BHF'u 1 z meblami po lewej jak tylko zejdziesz z ronda jakies 100 metrow, nastepny 100 metrow dalej po prawej z elektronika domowa - agd / rtv i jeszcze 1 choc nie zwiazany z tematem z ciuchami - jezeli ktos jest biedniejszy...

pozdrawiam
Zaku

Zaku
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 46
Joined: 5 Jan 2010, 11:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

a czy ktos zna kogos kto ma ladne domy do wynajecia

henryk
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 20 May 2010, 17:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

A co sądzicie o nowych meblach z hurtowni CJC reklamujacej sie na B-gham?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to DOM I OGRÓD