Wykonanie podjazdu

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MalePostNapisane by dominikor » 13 Oct 2015, 13:16 Wykonanie podjazdu

Witam. Szukam informacji na temat wykonania podjazdu. Czy ktoś robił może podjazd przed domem?? Interesuje mnie wszystko z tym związane, z czego macie wykonany i ewentualny koszt. I czy macie może jakąś firmę lub osobę sprawdzoną do wykonania.... Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji i znalazł już wykonawcę i może podzielić się wiedzą, będę ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam

dominikor
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2011, 19:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 13 Oct 2015, 19:35

Ja robiłem swój podjazd i na początku rozważalem zrobić go samemu ze względu na to ze zrobiłbym to solidniej i taniej.
Jednak po przekalkulowaniu kosztów wyszło mi ze robiąc samemu zaoszczędzilbym jakieś 300f na całości nie uwzględniając straconego urlopu i odcisków na rękach.
Mój podjazd jest malutki bo ma 7×5m i wybierając bloczki dobrej jakości i droższy wzór wyszło 1700. Z najtanszych bloczków wychodziło 1300.
Ja dodatkowo musiałem obniżać krawężniki jako osobna robota za którą zapłaciłem 1300.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by dominikor » 13 Oct 2015, 22:59 Re: Wykonanie podjazdu

Hej. No też nie mam za dużego podjazdu i rozważam różne możliwości dlatego zapytałam, czy ktoś już wczesniej robił. Też muszę obniżyć krawężnik i tu już czekam na wycenę z Council. A masz może namiary na jakąś firmę?? Dzięki

dominikor
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2011, 19:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 20 Oct 2015, 10:18

A pod jakim caucilem jesteś? Każdy caucil ma swoje reguły. Ja mam sandwell wiec oni wszystko zrzucili na barki rezydenta
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by dominikor » 20 Oct 2015, 10:25 Re: Wykonanie podjazdu

Council Walsall. I to oni będą wykonywać obniżenie krawężnika, a wykonanie podjazdu to już sprawa właściciela. Droga i chodniki należą do council więc oni muszą obniżyć krawężniki i wykonują oni sami bądź firmy przez nich wskazane. Szukam teraz kogoś kto wykonałby mi podjazd, czyli wyłożenie kostką brukową, bądź asfalt.

dominikor
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2011, 19:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maxik » 18 Jun 2018, 16:15 Re: Wykonanie podjazdu

Witam szukam sprawdzonej firmy ktora polozy na podjeździe czerwony asfalt 120m2.Ktos moze kład i zna może jakie to sa koszty.

maxik
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 13 Jul 2015, 11:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to DOM I OGRÓD