Zniszczyć, wytępić, zgładzić! Czyli jak pielęgnować ogródek

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.
Adam-faktycznie, może nie przypaliło korzeni tylko troszkę oparów poleciało na liście- po prostu zauważyłem że coś jej jest, mimo że psikałem parę metrów od niej.
Tak jak pisałem- 1:10 za mocny, prosimy czytać etykiety ;)

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posts: 199
Joined: 26 Aug 2013, 20:40
Reputation point: 38
Pokojowy
Top
0

madbrain Wielkie dzięki! Znalazłam "Starane trawniki 260 ew" jest w dostępny w PL ;) W drodze powrotnej z urlopu zapakuje w paczkę.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Hej ja mam inny problem kilka slimakow dostalo sie do domu prEz otwarte okno fioletowego pojecia nie mam gdzie sie zagniezdzily i chyba raczwj zaczwly rozmnazac kilka dni temu znalazlam 5 calkiem sporych okazow a dzisiejsEj nocy 4 ok 0.5cm i dwa wieksze nie mam pojecia jak sie ich pozbyc tym bardziej ze nie wiem gdzie zafniazdowaly sie jedyne co wiem to ze w kuchni urzwduja juz poprzestawialam w niej wszystko co sie dalo no i nic nie znalazlam pomocy dodam ze mam psa i male dzieci wiec chyba zadne granulaty itp nie wchodza w gre dzieki z gory za pomoc

Atinka79
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 27 Aug 2019, 02:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Kitka wrote:madbrain Wielkie dzięki! Znalazłam "Starane trawniki 260 ew" jest w dostępny w PL ;) W drodze powrotnej z urlopu zapakuje w paczkę.
Ja mam kilka ospbnikow w domu nawet zaczely sie rozmnazac ktos podpowie jak je wytepic skutecznie dodam ze fioletowego pojecia nie mam gdzie mpga gniazdowac najczesciej sa w kuchni praktycznie tylko w kuchni sa slady szukalami nie znalazlam

Atinka79
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 27 Aug 2019, 02:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to DOM I OGRÓD