Gdzie mogę sprzedać uszkodzony samochód z Polski?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
Chciałabym sprzedać samochód ( z Polski), który jest uszkodzony. Próbowałam go naprawić ale niestety od długiedo czasu jest to nie możliwe. Samochód był już na trzech warsztatch (angole), chociaż i Polacy nie lepsi :sad: Mam już dość i chcę sie go pozbyć.
Może są jakieś miejsca, gdzie skupuja takie auta na części czy coś takiego.
Trochę go szkoda bo dużo roboty było zrobione przy nim w Polsce :sad: (Nowy lakier i części)
Prosze o pomoc.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Co to za samochod? wszystko da sie naprawic

Silver
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 21 Feb 2007, 08:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

To Golf, ale nie chce go już naprawiać szkoda czasu i pieniędzy. Może ktoś inny ma ochotę? Chcę go sprzedać i kupić tu auto.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Napisz jaki rocznik,silnik co sie stalo ze nie jezdzi mam warsztat w coventry moze ci kupca
znajde, mam tez lawete i mysle ze jakos moglbym pomoc .

Silver
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 21 Feb 2007, 08:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

To Golf 2.0 GTI 1993/1996. Od poł roku się z nim męczę. Pewnego dnia zaczął strasznie kopcić z rury i zrobił się słabszy ( nie da sie nim jeżdzić przez to kopcenie). Był na trzech warsztatch. Chcieli wtryski wymieniać, cały silnik (koszty że głowa boli). Na ostatnim warsztacie wymienili jakąś kostkę przy sądzie lambda(sorry ale nie znam sie na tym) :oops: ale jescze tego samego dnia wrócił na warsztat :sad: Potem myśleli że to trzeci cylider i jeszcze może jakaś sprawa z elektryką. Szkoda gadać.
Chciałabym jak najszybciej sprzedać ten samochód, szkoda mi go bo zachodu przy jego kupnie było sporo i pracy włożonej też.
Pozdrawiam
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

odezwij sie do mnie na priw moze bede ci mógl pomóc
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Z tego co mowisz wnioskuje ze to pierscien uszczelniajacy na tlokach . Oczywiscie moge sie mylic ,ale jesli chodzi o golfa wystarczy to wymienic razem z panewkami i bedzie dalej sluzyl jak dobre autko ,to proste i wdzieczne wozidelko. Jezeli sie nie myle, koszt naprawy u nas to ok.250 funtow. Nie wiem czy kupisz dobre auto w tej cenie.Mowie moge sie mylic , nie jestem jasnowidzem,ale to jest choroba tych samochodow.To tyle, naprawic mozna wszystko.

Silver
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 21 Feb 2007, 08:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Silver wejdź na priw wysłałam Ci wiadomość.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA