przyciemnianie szyb

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by ann11281 » 18 Oct 2011, 21:54 Re: przyciemnianie szyb

Draco:)
Ja nie jestem pewna, czy to folia ,czy taka szyba:)
Wyglada jak szyba. Czy mozliwe,ze folia wyg;lada tak idealnie jak szyba?:)
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 18 Oct 2011, 22:31 Re: przyciemnianie szyb

jesli folia to bez problemu zedrzesz ja sama, to tak jak zdejmowanie naklejki, zarysuj zyletka to zobaczysz czy schodzi, zrob to gdzies z boku w niewidocznym miejscu, raczej nie wydaje mi sie aby to byla taka szyba, ciemne oryginalnie szyby nie sa zbyt czesto montowane w autach. tylko jak pisalem wczesniej, jesli widzisz biegnace przez cala szybe paski w rownych odstepach od siebie to musisz na nie bardzo uwazac, kazdy zarysowany albo przeciety pasek przestaje automatycznie grzac szybe, jest to ogrzewanie szyby tylnej.

Guest
 
 
Top
-3

MalePostNapisane by Benio » 19 Oct 2011, 21:33 Re: przyciemnianie szyb

ann11281 wrote:Draco:)
Ja nie jestem pewna, czy to folia ,czy taka szyba:)
Wyglada jak szyba. Czy mozliwe,ze folia wyg;lada tak idealnie jak szyba?:)


ann11281 to może napisz jakie to auto jeżeli to nie jest tajemnica to może szybciej się uda ustalić czy to folia czy szyba pozd

Benio
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Age: 40
Joined: 25 Nov 2007, 14:11
Location: Stafford/PL-DLE
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

PostNapisane by Guest » 19 Oct 2011, 21:41 Re: przyciemnianie szyb

Benio wrote:ann11281 to może napisz jakie to auto jeżeli to nie jest tajemnica to może szybciej się uda ustalić czy to folia czy szyba


nie no teraz mnie rozlozyles :) w jednym temacie sie wymadrzasz, ze wszystko potrafisz a ja to jestem najgorszy a w drugim takie babole walisz :) od kiedy to w jaki sposob jest szyba przyciemnona rozpoznajemy po marce? zawsze myslalem, ze to indywidualna sprawa klienta co zamowil przy kupnie auta i w kazdej marce mozna zamowic dowolna szybe, ale patrz, mylilem sie bo okazuje sie, ze np fiaty maja fopie a polonezy oryginalnie przyciemniane szyby :) buahahaha

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Benio » 19 Oct 2011, 22:42 Re: przyciemnianie szyb

Draco wrote:
Benio wrote:ann11281 to może napisz jakie to auto jeżeli to nie jest tajemnica to może szybciej się uda ustalić czy to folia czy szyba


nie no teraz mnie rozlozyles :) w jednym temacie sie wymadrzasz, ze wszystko potrafisz a ja to jestem najgorszy a w drugim takie babole walisz :) od kiedy to w jaki sposob jest szyba przyciemnona rozpoznajemy po marce? zawsze myslalem, ze to indywidualna sprawa klienta co zamowil przy kupnie auta i w kazdej marce mozna zamowic dowolna szybe, ale patrz, mylilem sie bo okazuje sie, ze np fiaty maja fopie a polonezy oryginalnie przyciemniane szyby :) buahahaha


panu już podziękujemy ::stop::
człowieku czy ja do ciebie pisze? NIE!!! z czystej ciekawości zadałem pytanie bo rynek i prasę motoryzacyjną śledzę na co dzień i potrafię stwierdzić w którym aucie mogło być fabryczne przyciemnienie szyb tyle w tym temacie.

a tak dla ciebie kolego DRACO mam dobrom rade nalej sobie drinka siądź przed lustrem i głęboko się wpatruj... a my "pozostali którzy się ciebie czepiamy" będziemy się napawać tą chwilą jak tu ciebie nie ma.....

Benio
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Age: 40
Joined: 25 Nov 2007, 14:11
Location: Stafford/PL-DLE
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
-2

PostNapisane by Guest » 20 Oct 2011, 13:16 Re: przyciemnianie szyb

Benio wrote:człowieku czy ja do ciebie pisze? NIE!!!


piszesz na ogolnodostepnym forum na ktorym kazdy moze wyrazic swoje zdanie, jesli masz problem z czytaniem czyjejs opinii to moze zmien swoje posty na wiadomosci prywatne. odpowiedzialem bezosobowo, nie personalnie a jedynie odnioslem sie do wypowiedzi. no ale nic, skoro twierdzisz, ze potrafisz wymienic auta z taka oryginalna szyba to moze kilka z nich podasz? chetnie sie wszyscy dowiemy, ktore maja oryginalnie a ktore folie. kazdy bedzie mogl przy kupnie wtedy unikac pewnych marek :) co do samego mnie i lustra, nie mam zadnych problemow ze soba abym musial siegac po alkohol :) jedynie jak smieszy mnie czyjac wypowiedz to wyrazam swoja opinie, chyba powinno sie byc szczerym, czyz nie? :mrgreen:

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Benio » 21 Oct 2011, 03:53 Re: przyciemnianie szyb

Draco wrote:
Benio wrote:człowieku czy ja do ciebie pisze? NIE!!!


piszesz na ogolnodostepnym forum na ktorym kazdy moze wyrazic swoje zdanie, jesli masz problem z czytaniem czyjejs opinii to moze zmien swoje posty na wiadomosci prywatne. odpowiedzialem bezosobowo, nie personalnie a jedynie odnioslem sie do wypowiedzi. no ale nic, skoro twierdzisz, ze potrafisz wymienic auta z taka oryginalna szyba to moze kilka z nich podasz? chetnie sie wszyscy dowiemy, ktore maja oryginalnie a ktore folie. kazdy bedzie mogl przy kupnie wtedy unikac pewnych marek :) co do samego mnie i lustra, nie mam zadnych problemow ze soba abym musial siegac po alkohol :) jedynie jak smieszy mnie czyjac wypowiedz to wyrazam swoja opinie, chyba powinno sie byc szczerym, czyz nie? :mrgreen:


ciekawe co jeszcze napiszesz?

Benio
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Age: 40
Joined: 25 Nov 2007, 14:11
Location: Stafford/PL-DLE
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

PostNapisane by Guest » 21 Oct 2011, 04:42 Re: przyciemnianie szyb

Benio wrote:ciekawe co jeszcze napiszesz?


raczej nic bo wszyscy czekamy az wymienisz kilka marek z oryginalnie przyciemnianymi szybami... chlopie, masz okazje pokazac wszystkim, ze ja jestem czepiajacym sie zfrustrowanym idiota, wiec do dziela :)

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ann11281 » 21 Oct 2011, 08:06 Re: przyciemnianie szyb

Benio- Ford Focus 2007
Poprzedni wlaciciel powiedzial,ze to taka szyba niestety, wiec pewnie tak jest...
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 16 Jun 2012, 20:59 Re: przyciemnianie szyb

podepne sie do tematu. czy ktos moze polecic firme w B'ham, ktora dobrze naklada folie przyciemniajaca na szyby? moze ktos z takowej korzystal i jest zadowolony?
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA