Mechanika!!

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by kiki010 » 4 Sep 2010, 20:19 Mechanika!!

Witam wszystkich zmotoryzowanych!! Problem taki...potrzebuje wymienić uszczelkę pod głowicą i przy okazji zrobić jej planowanie.Czy ktoś z was zna jakiś dobry warsztat??ktoś zna przybliżona cenę naprawy?(SkodaFabia w benzynie)

kiki010
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 7 Feb 2009, 13:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Eryk1 » 5 Sep 2010, 20:44 Re: Mechanika!!

Pewnie w granicach 180-350 funtow wraz z planowaniem glowicy najlepiej jak sie zapytasz mechanika. Masz tutaj ogloszenie na forum naprawiam u nich swoje auta od 4 lat. Dzwon najlepiej na komorke ,albo podjedz to sie wszystkiego dowiesz na mijescu

http://bham.pl/directory/KRAKUS-4-CARS.html

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michalmelan » 22 May 2011, 13:41 Re: Mechanika!!

parafrazując temat, Blacharza-Lakiernika! :P

Witajcie,

Po zimie w mojej Madzi626 kombi powychodziła ruda - najbardziej na spodniej krawędzi tylnej klapy i lewym tylnim nadkolu. Choć krawędziom drzwi też trzeba się przyjrzeć :?

W związku z tym poszukuję sprawdzonego specjalisty który pomógł by te symptomy zwalczyć. Możecie kogoś polecić?
User avatar
michalmelan
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 21 May 2011, 16:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 4 Jun 2011, 17:57 Re: Mechanika!!

Do rzeczy: abstrakując od polecenia Ci kogokolwiek, kto wymieni Ci uszczelkę pod głowicą, samo planowanie możesz zrobić w firemce specjalizującej się w remontach i naprawach silników o nazwie " Engine Recon(ditioning) zaraz od electric Avenue na Bickford rd (WITTON).Zapytaj o Al'a (angole, nie ci***ak!).Jakieś rok temu planowałem u nich głowicę i wzięli 25 funtów, ale to bez faktury, kasa do ręki i to jeszcze po znajomości, bo znamy sie z Alanem już parę lat.godny polecenia.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 4 Jun 2011, 23:56 Re: Mechanika!!

hehe kriss, podejrzewam, że od września 2010, to ta głowica już dawno splanowana jest :)
Teraz aktualny jest temat rdzy i lakiernika/blacharza.
Ja mogę polecić warsztat, ale to pod Stargardem Szczecińskim....

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by michalmelan » 6 Jun 2011, 15:30 Re: Mechanika!!

gdybym się kurcze do kraju wybierał... :P

Może jednak znacie kogoś dobrego tu na miejscu?
User avatar
michalmelan
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 21 May 2011, 16:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by patulek29 » 27 Jun 2013, 10:10 Re: Mechanika!!

Tak zupelnie z innej beczki ale w tym temacie Witam serdecznie wszystkich Panów :) Mam dośc istotne pytanie. Może ktoś z was mógłby polecic mi fachowca lub zakład gdzie tanio ale dosc fachowo podłacza mi moje autko do komputera ? i ewentualnie w rozsadnej cenie jesli to mozliwe naprawia usterke . Od pewnego czasu wyświetla mi sie kontrolka od wspomagania ( autko to vectra c ) a płyn jest w normie wiec może to tylko zwykły bład który należy skasowac ? A ponieważ konczy mi sie mot poszukuje ,,dobrego`` zakładu ktory hm na niektóre rzeczy patrzy z troszke przymknietym oczkiem ?? Bardzo prosze o nie pisanie hejterowskich odpowiedzi a poprostu zostawienie je dla siebie i nie wypowadanie sie ... :)
User avatar
patulek29
Początkujący
 
 
Posts: 24
Joined: 11 Oct 2012, 13:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA