polski warsztat

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

PostNapisane by KA i PE » 31 Jan 2011, 09:35 Re: polski warsztat

krisbrumm wrote:Wiedzy w szkole się nie przerabia


pragne zauwazyc obecnosc takich malych kreseczek otwierajacych i zamykajacych cytat. taka kreseczka nazywa sie apostrof (nie jeden z dwunastu przy ostatniej wieczerzy), i moze pelnic funkcje cudzyslowu. tym samym pragne zwrocic sznownego Pana uwage na fakt, iz powyzsza sentencja jest zlosliwym niby-cytatem pragnacym zobrazowac wlasnie poziom zaawansowania edukacyjnego tych do ktorych adresowany byl moj wczesniejszy post.

pozdrawiam, i zycze dalszych sukcesow w czytaniu ze zrozumieniem.

pe

KA i PE
 
 
Top
0

PostNapisane by Guest » 31 Jan 2011, 18:08 Re: polski warsztat

KA i PE wrote:czytajac ten watek zaczalem sie zastanawiac nad stanem polskiej oswiaty.


pierwszy raz ale tym razem sie z kolega zgodze, poziom ortografii na tym forum jest coraz nizszy... zreszta nie tylko tu sie to zauwaza. czytam dosyc duzo forum programistow i konstruktorow maszyn cnc w polsce i glowa boli, jak czyta sie wypociny pseudo programistow po studiach nie potrafiacych napisac bez bledow dwoch najprostrzych zdan :mad:

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 31 Jan 2011, 21:55 Re: polski warsztat

KA i PE wrote:"...nazywa sie apostrof (nie jeden z dwunastu przy ostatniej wieczerzy)..."
chyba pomyliłeś słowa, miałeś z pewnością na myśli apostoł.
A'propos oznaczania cytatów-funkcja CYTUJ na forum umożliwia wstawienie cytatów bez apostrofów-cytat jest opatrzony nagłówkiem przez funkcję forum -te czarne litery z nazwą autora i kolejno napisem NAPISAŁ.Ponadto cytat jest podświetlony białym paskiem.Tak więc nawet interpunkcyjny analfabeta może zauważyć, że to cytat.

Nie próbuj być bardziej papieski niż sam papież, bo to trochę śmieszne i tak trochę na zasadzie kto komu ostatni dopiecze.Za poważny jestem na takie zabawy.

Kolego Draco, mnie też to samo dziwi, też jestem użytkownikiem innego forum internetowego, ale tam moderator zagląda regularnie i karci za złą stylistykę, gramatykę.I ma rację pisząc, że od ludzi piszących o daleko zaawansowanej wiedzy technicznej wymaga się kultury i poprawności językowej.Horses for courses.
Last edited by krisbrumm on 31 Jan 2011, 22:21, edited 1 time in total.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 31 Jan 2011, 22:21 Re: polski warsztat

krisbrumm wrote:-funkcja CYTUJ na forum umożliwia wstawienie cytatów bez apostrofów-cytat jest opatrzony nagłówkiem przez funkcję forum -te czarne litery z nazwą autora i kolejno napisem NAPISAŁ.Ponadto cytat jest podświetlony białym paskiem.Tak więc nawet interpunkcyjny analfabeta może zauważyć, że to cytat.


aha.............................. a czy na zlosliwe niby-cytaty pragnace zobrazowac [...] tez to dziala? a moze jest jakis skrut klawiszowy???

czlowiek uczy sie cale zycie.

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 31 Jan 2011, 22:23 Re: polski warsztat

chyba skrót, a nie skrut.Poproś córkę o pomoc.Powiem wręcz-błagaj!
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 1 Feb 2011, 07:20 Re: polski warsztat

dostosowoje sie do totejszyh stantartof.

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by krzys12 » 1 Feb 2011, 10:59 Re: polski warsztat

to jest forum na temat motoryzacji i polskich warsztatow a nie sprawdzanie poziomu ortografii panowie , ale widac polska krew jest tutaj zeby sie tylko wyroznic i powiedziec ze ja potrafie pisac ą ę jestem bogiem laaaa :mrgreen:

Wracajac do tematu warsztat ktory napisalem ze jest wedlug mnie jest beznadziejny , to wedlug mnie taki jest i nie oskarzam bez powodu i nie pisze nie jedzcie tam , ale Pisze na temat ktory jest podany w tym forum , i pisze bo nie jestem zadowolony z ich uslug wrecz przeciwnie , malucha i poloneza im dac.
A nie ze do jednego wora wszystkich daje grrr co poniektorych by sie przydalo tutaj wrzucic z forum
Teraz panowie sprawdzie ortografie i dodajcie cos od siebie nie na temat za pewne :mrgreen:
User avatar
krzys12
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Age: 37
Joined: 20 May 2009, 20:24
Location: Birmingham/Gorlice
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mahol » 1 Feb 2011, 12:25 Re: polski warsztat

krzys12, wiadomo, że każdy popełnia błędy, ale jak ktoś pisze "pąpy" to już chyba lekka przesada... :)
zapewne razem :P
pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
User avatar
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posts: 319
Age: 39
Joined: 10 Oct 2007, 12:01
Location: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by krzys12 » 2 Feb 2011, 20:21 Re: polski warsztat

tak przesada hmm a gdzie napisalem cos o pąpie :neutral:
czlowieku to jest temat o motoryzacji a dokladnie na temat warsztatow sam. a nie sprawdzenie pisowniiiiii :evil: wiec pozbieraj studencikow i tych pseudo co potrzebuja sie wyruznic i zakladajcie nowy temat na forum
<pisownia i ortografia>
a nie dodajcie nie potrzebnych 3groszy nie na temat ;)
<dupa>
User avatar
krzys12
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Age: 37
Joined: 20 May 2009, 20:24
Location: Birmingham/Gorlice
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 2 Feb 2011, 23:13 Re: polski warsztat

krzys, kiedy juz dorosniesz i staniesz sie krzysztofem byc moze takie drobiazgi beda tez dla ciebie wazne.
pozdrawiam serdecznie, i z niecierpliwoscia czekam na rozwoj (wydazen)
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by mahol » 3 Feb 2011, 12:19 Re: polski warsztat

krzys12, nie Ty, ale ktoś tak wcześniej napisał... czytając niektóre wpisy (nie tylko ortografia, ale i stylistyka) mam wrażenie, że nie czytam tekstu po polsku... w tym cały problem...
pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
User avatar
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posts: 319
Age: 39
Joined: 10 Oct 2007, 12:01
Location: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 7 Feb 2011, 00:26 Re: polski warsztat

prosze, kolejne ogloszenie zamieszczone przez kogos kto utknal w 3 klasie szkoly podstawowej:

przcepa kampingowa 2 osobowa

Wszystkie ogłosz. zamieszczone przez baxxxn1
Opis:
witam mam do saoferowania kamping 2 osobowi posiada kuhnie gazowom i lodufke piekarnik 2 podwujne luszka jest bardzo zadbany i utrzymany a powiencej info prosze dzwonic pod numerem 077 xx xx203

Dane:
Marka: elen14
Rok Produkcji: 1986
Stan: Dobry

to tez waszym zdaniem miesci sie w granicach akceptacji? a moze jest jakas zaleznosc pomiedzy podstawowymi zasadami ortografii a wizytami u mechanikow - partyzantow..... hmmmm, ciekawy pomysl.

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Mustafa75 » 16 Feb 2011, 00:45 Re: polski warsztat

Wydaje mi się że te ogłoszenia są napisane przez jakiegoś Litwina czy Łotysza. Nie możliwe żeby tak pisał Polak. No może to być też polski Cygan.

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 114
Joined: 27 Feb 2007, 22:14
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 16 Feb 2011, 09:39 Re: polski warsztat

myslisz ze to o kocie z mikroprocesorem tez?

Oddam kota (ona)

Wszystkie ogłosz. zamieszczone przez xxxxxxxx
Opis:
2 lat, PiPi,
sterylizowane i szczepione.
Ona ma mikroprocesor, przeszkoliona

Dane:
Stan: Idealny

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 17 Feb 2011, 13:00 Re: polski warsztat

Heheheh jest dobrze! Ludkowie na emigracji to co im tam ortografia............. :oops: :oops:
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA